ב' תשרי תשפ"א
צילום: מפתח
לראשונה ברחובות
ארי שבקס ד' אדר תשע"ח    13:31 מאות השתתפו ביריד הפרנסה הגדול של 'מפתח' ברחובות

הצלחה גדולה ליריד הפרנסה הראשון שנערך בקהילה החרדית בעיר רחובות, ביוזמת מרכז 'מפתח'. מאות מחפשי עבודה מהקהילה החרדית בעיר הגיעו ליריד הפרנסה, בו השתתפו מעסיקים מובילים בישראל שהציגו מגוון משרות איכותיות פנויות, בהתאמה למגזר החרדי.


היריד הופק במתכונת מושקעת ומסודרת היטב, עם חלוקה ברורה בין מתחם המשרות, מתחם הלימודים ומתחם הייעוץ והכוונה התעסוקתית.

יריד 'מפתח' ברחובות נערך בתמיכתו וסיועו של חבר הנהלת העיר ומחזיק תיק מורשת ישראל, אמיתי כהן, ובעזרתו של הרב אריה ליפסקר שליט"א, נציג קהילת חב"ד ברחובות. היריד התקיים באולם המתנ"ס 'עטרת משה' ברחובות, שהועמד לטובת היריד באדיבותו של נציג אגודת ישראל הרב פנחס הומינר שליט"א.  

במסגרת היריד קיבלו מאות המשתתפים שירותי ייעוץ והכוונה תעסוקתית ע"י מומחי תעסוקה מבית 'מפתח', ללא כל תשלום. רבים מהמשתתפים אף נרשמו למגוון הקורסים והסדנאות המוצעים חינם במרכזי 'מפתח'. מתחם מיוחד הוקדש למבחר מסלולי לימוד והכשרה מקצועית בתחומים מבוקשים, בהתאמה מלאה למגזר החרדי. יצוין כי, מרכזי 'מפתח' מעניקים לזכאים מלגות וסבסוד לקורסי הכשרה מקצועית בתחומים מבוקשים, וכן מענקי התמדה לעובדים חדשים בהתאם לקריטריונים של משרד העבודה.

במשך כל שעות היריד הייתה תנועה ערה של משתתפים ממגוון הקהילות החרדיות ברחובות, שהגיעו לשמוע על מגוון המשרות האיכותיות המוצעות ב'מפתח', ולקבל ייעוץ והכוונה תעסוקתית בדרך לפרנסה בכבוד. בין הנרשמים ליריד הוגרלו שוברי ייעוץ גרפולוגי - תעסוקתי אצל הגרפולוג ר' יוסף פיקסלר, ובין כלל משתתפי היריד הוגרל מחשב נייד מסונן לצרכי פרנסה.

ב'מפתח' מדגישים כי, בימים אלו צוות מרכז 'מפתח – אשדוד' חוזר טלפונית לכל משתתפי היריד, במטרה לתת מענה מקצועי וליווי אישי לכל משתתף בדרך להצלחה בס"ד. עוד מציינים ב'מפתח', כי בנוסף למשרות שהוצגו ביריד, במרכז 'מפתח – אשדוד' מאגר ענק של משרות עדכניות בתחומים שונים באזור הדרום, בהתאם לצרכי המשתתפים.

מתי פיירמן, מנכ"ל 'מיזם למעשה' המפעיל את מרכזי מפתח בדרום ובמרכז הארץ, ציין את החשיבות הרבה בקיום יריד בעיר רחובות, בה קיימת קהילה חרדית איכותית וצומחת. "בהתאם לתכנית האסטרטגיה שלנו, אנו מרחיבים את מעגל החשיפה לשירותי 'מפתח', גם לערים מעורבות בהם בעבר לא הייתה פעילות בתחום התעסוקה. זאת מתוך הבנה כי הקהילה החרדית ברחובות, כמו בערים נוספות, זקוקה למענה מותאם ומקיף בתחום התעסוקה", דברי מתי פיירמן.

זאב סקלר, מנהל מרכז 'מפתח – אשדוד, מדגיש כי כל המשרות שהוצעו ביריד הן בשכר מכובד ותנאים מעולים, תוך הקפדה רבה על התאמה מלאה לצרכי העובד החרדי. "זכינו ב"ה להצלחה גדולה ביריד הפרנסה, בזכות שיתוף הפעולה הפורה עם כלל הקהילות והזרמים ברחובות. אני מבקש להודות מקרב לב להרב אריה ליפסקר, נציג קהילת חב"ד על הירתמותו לטובת היריד, וכן להרב פנחס הומינר, נציג אגודת ישראל, על הענקת אולם המתנ"ס לטובת היריד", דברי זאב סקלר.

עד המפתח בחקירת 1000 הוא יאיר לפיד כ"ח שבט תשע"ח
יש לך פטנט מעניין ? ייתכן שמגיע לך עד 200,000 ₪ ! ז' שבט תשע"ח
עליה בהשמת עובדים חרדים בזכות 'מפתח – אשדוד' כ"ג טבת תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
שר הרווחה ב'סולם': כסף שחוזר מהרווחה לאוצר - כישלון שלי יעקב עזרא
נפצעתם בעבודה? הנה כמה דברים שחשוב לבדוק תוכן שיווקי
מופע להקת "מחול על גלגלים" תתקיים בתאטרון ירושלים רחלי לוין
תלמידי מגמת עיצוב בתי הכנסת של 'פרוג' בסיור עיצובי ארון הקודש יעקב עזרא
נציגי משרד ראש הממשלה ביקרו במעון 'סולם' יעקב עזרא
למדור לימודים ותעסוקה