ח' תשרי תשפ"א
אכשרי דרא
יעקב עזרא ט' ניסן תשע"ח    15:33 גאב"ד זכרון מאיר בירך את הנהלת אסף הרופא על הכשרת המרכז הרפואי

גאב"ד זכרון מאיר להנהלת המרכז הרפואי 'שמיר': אשריכם שאתם הופכים את המרכז הרפואי למהודר וכשר עבור הציבור החרדי. חברי ההנהלה ציינו את המאמץ הרב והמשאבים שמושקעים בנושא שמירת השבת במרכז הרפואי.

הנהלת המרכז הרפואי 'שמיר' קמפוס אסף הרופא ורב המרכז הרפואי הרב הראל פדידה, נכנסו בימים האחרונים למעונו של גאב"ד זכרון מאיר הגאון הגדול רבי חיים מאיר וואזנר שליט"א לקבל את עצתו וברכתו, למהפכה שעובר המרכז הרפואי, בהכשרתו והתאמתו למגזר החרדי.

חברי ההנהלה פרשו בפני הגאב"ד את היוזמות השונות בתחום כשרות המאכלים במרכז הרפואי, שיהיו למהדרין מן המהדרין. כמו"כ ציינו בפניו את הפעילות שנעשתה בנושא העירוב, שהוכשר לאחרונה בכשרות המהודרת של ועדת העירובין של העיר בני ברק.

רב המרכז הרפואי הרב הראל פדידה הדגיש בפני הגאב"ד שליט"א, כי המרכז הרפואי נמנה על בתי החולים הבודדים, שבהם כל הכלים מוחלפים לחג הפסח, והחולים אוכלים בכלים חד פעמיים בלבד, כדי למנוע כל חשש של חמץ. כמו כן פירט הרב, את הפתרונות הלוגיסטיים שמבצע המרכז הרפואי, בכל הקשור לטומאת כוהנים, בפיקוח רבנים מורי הוראה מובהקים.

חברי ההנהלה ציינו את המאמץ הרב והמשאבים שמושקעים בנושא שמירת השבת במרכז הרפואי, מהלך שמצריך יצירתיות לאיתור המשאבים הכספיים שטומן בחובו המהלך להתאמת המרכז הרפואי לטובת המאושפזים החרדים ובני משפחותיהם.

הגאב"ד הרב וואזנר שיבח את המהלכים שמבצע המרכז הרפואי: "אשריכם שאתם הופכים את בית החולים למקום מתאים כשר ומהודר בשביל הציבור החרדי", אמר הגאב"ד, שבירך את הרב וחברי ההנהלה שיצליחו להשלים את המהלך החשוב של התאמת והנגשת המרכז הרפואי'שמיר, לשירות המגזר החרדי.

לאחר דברי העצה והברכה, ביקש חבר ההנהלה למכור את החמץ של המרכז הרפואי לנכרי, בפיקוח המהודר של גאב"ד זכרון מאיר. רב בית הדין ביקש לברר, האם במרכז הרפואי מקפידים על הוראות הגאב"ד, לפיהם יש לסמן באופן ברור ובולט את המקומות שבהם יש חמץ.

רב המרכז הרפואי השיב שהוא הנהיג שהמקומות שיש בהם חמץ יסגרו באופן הרמטי ויסומנו. לאחר בירור הדברים, מינה חבר הנהלת המרכז הרפואי 'שמיר' שהוסמך לכך מטעם הנהלת המרכז הרפואי, את הגאב"ד לשליח עבורו למכור את החמץ של המרכז הרפואי לנכרי באופן המהודר ביותר.

לסיום שב הרב וואזנר ובירך את הנוכחים שיצליחו במשימה החשובה להפוך את המרכז הרפואי לכשר ומהודר ביותר. חברי ההנהלה ורב המרכז הרפואי הודו לגאב"ד על הדברים החמים ומאור הפנים לו זכו במהלך הביקור המרומם.מרכז הרפואי 'שמיר' מציג: ניתוח למפרק ירך מתקדם כ' סיון תשע"ח
לראשונה: מזגן 'אלקטרה' כשר לשימוש בשבת למהדרין י"ד סיון תשע"ח
מרפאות רבות במרכז הרפואי 'שמיר' הוכשרו לכניסת כהנים א' סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות