י"ג סיון תש"פ
נערכים לבחירות
ירוחם שמואלביץ כ"ח ניסן תשע"ח    01:42 רחובות: כינוס ראשי אגודת ישראל ועסקניה לקראת הבחירות

כנס מיוחד של ראשי אגו"י נערך הערב ברחובות, בסימן פתיחת מטה הבחירות של הרשימה החסידית אגודת ישראל בראשות הרב פנחס הומינר לקראת הבחירות לרשויות המקומיות.

הערב התכנסו ברחובות ראשי אגודת ישראל יחד עם עסקני המפלגה בעיר וראשי הקהילות החסידיות בראשות הרה"צ בני כ"ק מרן אדמו"ר מקרעטשניף שליט"א ורבני קהילות לישיבת היערכות ראשונה לקראת הבחירות לרשויות המקומיות שעתידות להתקיים בעוד מספר חודשים.

בסיום ההתכנסות נערך טקס פתיחת מטה הבחירות הרשמי של המפלגה בהשתתפות ראשי הסניף המקומי ופעילי וראשי מטה הבחירות של אגודת ישראל בעיר.

הרב פנחס הומינר העומד בראש הרשימה קידם את המתכנסים בברכה ובתוך דבריו שם דגש על הגידול המבורך וההתפתחות המרשימה של הציבור החסידי בעיר לצד מוסדות התורה והחסד המתפתחים בצעדי ענק הדורשים מטבע הדברים שיהיה להם ייצוג הולם בעירייה.

בתחילת הכינוס הוקרנה מצגת מרשימה עם פילוח נתוני ההצבעה בבחירות הקודמות, בה הוכח כוחה של אגו"י ברחובות, עם נתוני פתיחה לקראת הבחירות הבעל"ט והדרכים להגדלת כמות המצביעים בס"ד.

סגן שר החינוך ח"כ הרב מאיר פרוש שיבח בדבריו את פעילותו הנמרצת של הרב פנחס הומינר לאורך כל שנות פעילותו הציבורית ואשר משמש דוגמא ומופת לדרך התנהלות של נציג חרדי במיוחד בעיר מעורבת בה הוא זוכה לקדש שם שמים. הוא ציין כי אין לו ספק בהצלחת המערכה.


מזכ"ל אגו"י וראש עיריית בני ברק הרב חנוך זייברט הרחיב בדבריו על תפקידו של נציג ציבור במשנתה של תנועת אגודת ישראל אשר מאז ומעולם חברה בין קהלים שונים במטרה להגדיל תורה ולהאדירה והעיר רחובות מהווה קרקע פוריה לפעילות זו. הוא ציין כי אגודת ישראל הארצית תפעל במלוא מרצה על מנת לסייע למערכת הבחירות המקומית.

רושם רב השאיר בהופעתו כבוד ובדבריו הגר"א רובין שליט"א רב קהילת פא"י בעיר וראש בד"ץ מהדרין ומרבניה הבולטים של העיר שראה צורך מיוחד להשתתף בכינוס לחיזוק הרשימה ואף הוא קרא להיחלץ חושים ולהירתם למערכה חשובה זו. "זו בבחינת מצווה הבאה לידך אל תמצינה" הטעים.

עוד השתתף בכינוס נציג קהילת צאנז הרב שמעון שר סגן ראש עיריית נתניה ששיתף את הקהל מנסיונו הרב בהגדלת ייצוג אגודת ישראל בנתניה על ידי חיבור קהלים נוספים מכל גווני הקשת. "כשאנחנו רצנו פעם ראשונה ברשימה עצמאית הפתענו אפילו את עצמנו והבאנו 3 מנדטים. זה לא מופרך בכלל שכך יהיה גם ברחובות" אמר.  
כן השתתפו נציגי קהילת ויז'ניץ הרב יעקב טסלר חבר מועצת העיר אשדוד ועוזר סגן שר הבריאות, והרב יהושע מנדל מעסקני ויז'ניץ. בין המשתתפים בלטו בנוכחותם ראשי ומנהלי מוסדות קרעטשניף בעיר ראשי קהילת לומדי תורה ונציגי הציבור הכלל חסידי בעיר.

בסיום הכינוס הוכרז על כינוס פעילים מרכזי כבר ביום ראשון הקרוב, והוחלט על קמפיין מיוחד לחיבור קהלים נוספים מקרב הציבור המסורתי והכללי בעיר שמוקירים ומעריכים את פועלו של הרב הומינר לכלל הציבור, וכבר בימים אלו החלו כמה אישים חילוניים ידועים בעיר בפעילות לבחירתו והצלחת הרשימה.

הכנס ננעל באווירה של אחדות והתלכדות להצלחת המערכה הקרבה ובאה.ברוך דיין אמת: רבה של רחובות הרב אברהם שהרבני זצ"ל י"א אייר תשע"ח
מאות השתתפו ביריד הפרנסה הגדול של 'מפתח' ברחובות ד' אדר תשע"ח
גוגל חוזרת לצלם את בני ברק וירושלים ה' כסלו תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
רוסיה: הצלחה רבה לסמינר "יחד" לצעירים יהודים צבי גלברד - רוסיה
שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל צבי גלברד - רוסיה
נכד הגר"ח קנייבסקי התארס עם נכדת הגרמ"ה הירש ירוחם שמואלביץ
ישי מספר: למה מרן חתם רק לשוחטים מאתיופיה ירוחם שמואלביץ
צפו: מהומות בבית העלמין בצפת על רקע שיפוץ במקום ירוחם שמואלביץ
למדור חרדים