ז' שבט תשפ"א
בשיר ורון
יעקב עזרא ח' סיון תשע"ח    17:59 בשורה: הקונסרבטוריון החרדי "רון שולמית" מגיע לבית שמש

בפעילות סגן ראש עיריית בית שמש שמואל גרינברג בשנת הלימודים הקרובה יפתח סניף של הקונסרבטוריון בבית שמש. בהנהלה שקדו במשך זמן רב על הכנת תכנית מפורטת, לפתיחתה של השלוחה כבר בשנת הלימודים הקרובה.

בשורה משמחת לתושבי בית שמש, הקונסרבטוריון החרדי "רון שולמית" יפתח את שעריו בשנת הלימודים הקרובה  בעיר בית שמש. הקונסרבטוריון הוקם לפני למעלה מ-100 שנה, ועל בוגריו נמנים מוזיקאים יידועי שם ומפורסמים ברחבי העולם. לפני שלושה עשורים, הוקם הסניף החרדי של הקונסרבטוריון בשכונת הר נוף בירושלים, שבו לומדות כיום מאות תלמידות מידי שנה.

בשנה האחרונה פנו הורים רבים תושבי בית שמש-שביקשו להעניק לבנותיהם הכשרה מוזיקאלית מקצועית, לסגן ראש העיר שמואל גרינברג וביקשו ממנו שיפעל לפתיחת מסגרת לימודי מוזיקה מקצועית בעיר. בד בבד, פנו בוגרות של קונסרבטוריון "רון שולמית" המתגוררות בבית שמש להנהלת הקונסרבטוריון, בבקשה להקים שלוחה בעיר בית שמש.

גרינברג שראה חשיבות מיוחדת בלימודי מוזיקה איכותיים לתושבי העיר, פנה להנהלת הקונסרבטוריון, בבקשה להקים בעיר מסגרת לימודית של "רון שולמית" , שהינו המוסד היחיד הנמצא בפיקוח משרד החינוך, ומעניק לתלמידותיו את הרמה הקונסרבטוריונית הטובה בעולם. הלימודים בקונסרבטוריון, נעשים תוך שמירה מדוקדקת על התאמת התכנים ואופי המקום לדרישות הרבנים, המפקחים ומאשרים את פעילות המוסד. 

בהנהלה שקדו במשך זמן רב על הכנת תכנית מפורטת, לפתיחתה של השלוחה כבר בשנת הלימודים הקרובה. 

לאחרונה קיים גרינברג סיור מקיף בקונסרבטוריון "רון שולמית", ועמד מקרובע ל הרמה המקצועית של לימודי המוזיקה במקום. גרינברג התפעל באופן מיוחד מהקונצרט המיוחד וההפקה המוזיקאלי של תזמורת  קונסרבטוריון "רון שולמית".

בסיומו של הסיור, נועד סגן ראש עיריית בית שמש גרינברג, עם הנהלת קונסרבטוריון "רון שולמית", בפגישה בישר הרב גרינברג, כי כבר בשנה הקרובה, תחל שלוחת הקונסרבטוריון בבית שמש לפעול. 

בפגישה הצהיר גרינברג, כי יפעל לאלתר לאתר מבנה מתאים שיהלום את הצרכים המקצועיים של הקונסרבטוריון בעיר בית שמש, על מנת להבטיח שיהיה ניתן לפתוח את השלוחה כבר בתחילת שנת הלימודים: "אני רואה חשיבות מיוחדת בכך שבעיר בית שמש יהיו לימודי מוזיקה ברמה גבוהה למגזר החרדי", אמר גרינברג. "בית שמש היא עיר העתיד של המגזר החרדי, ומוטלת עלינו החובה כנציגי ציבור, לדאוג שכלל אפיקי הלמידה יהיו בתוך העיר בית שמש", הבהיר סגן ראש עיריית בית שמש בסיום הסיור.

בנוסף ביקש סגן ראש העיר, לקיים בעיר בית שמש קונצרט מוזיקאלי מושקע ואיכותי שיופק על ידי "רון שולמית", שיתקיים לאחר ל"ג בעומר.

בהנהלת הקונסרבטוריון הודו לגרינברג על היוזמה הברוכה ושיתוף הפעולה בהקמת השלוחה בעיר בית שמש: "אנו  תקווה כי תושבי בית שמש, יזכו בשנה הבאה ללמידה איכותית ומקצועית של לימודי מוזיקה, כמסורת ארוכת השנים של הקונסרבטוריון שהוציא תחת ידיו מוזיקאים יידועי שם בתחומם", אמרו בהנהלת הקונסרבטוריון.חה"מ קלרמן: "רון שולמית" הוא קול ייחודי בירושלים י"ד אייר תשע"ח
ירושלים - פינדרוס: גם לציבור החרדי מגיע "עיר מנגנת" ו' ניסן תשע"ח
ח"מ עיריית ירושלים משה ליאון: העירייה חייבת להתגייס לטובת הקונסרבטוריון ד' ניסן תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי