ד' אדר תש"פ
הפרובוקציה המיסיונרית: "הברית החדשה" באידיש שחולקה במאה שערים צילום: יד לאחים
קמפיין מיסיונרי
אלי שכטר כ' סיון תשע"ח    17:54 זעזוע: ספר נוצרי באידיש חולק ברחוב מאה שערים

עליית מדרגה מדאיגה של הקמפיין המיסיונרי המתמקד בשכונות החרדיות: "הברית החדשה" באידיש חולקה בלב מאה שערים. פעילי יד לאחים מיהרו לאסוף את הספרים שהונחו בפתחי הבתים ולהזהיר את הציבור במודעות מיוחדות. יד לאחים: מדובר בפרובוקציה והתגרות מכוונת שנועדה גם להתסיס את המרחב הציבורי וליצור מהומות. חרפה.

עזות המצח של המיסיונרים הנוצרים מכת "היהודים המשיחיים" לא עוצרת לרגע. השבוע, כחלק מהקמפיין המיסיונרי הנרחב שהחל לפני כחודש ומתמקד בשכונות החרדיות בירושלים, נדהמו תושבי רחוב מאה שערים בעיר לגלות שהמיסיונרים חילקו באישון לילה, לכל אורך הרחוב את הספר הנוצרי "הברית החדשה". וכמו לא היה די בכך, הספר שחולק היה בתרגום לשפת האידיש.

ביד לאחים אמרו השבוע כי חלוקת המיסיונרי באידיש, בלב השכונות החרדיות, מוכיחה כי המיסיונרים לא חוששים מאיש ומחריפים שוב ושוב את הפרובוקציות שהם עורכים מעת לעת. מדובר בהתגרות מכוונת שנועדה לצוד נפשות ובד בבד להתסיס את המרחב הציבורי וליצור מהומות. בעבר ניהל יד לאחים קמפיין הסברה כנגד חלוקת דיסקים מיסיונריים בשפת האידיש בריכוזים החרדיים בניו-יורק, אך זו הפעם הראשונה זה שנים ארוכות שאירוע כזה מתרחש בארץ.

עוד נמסר כי מיד עם הגיע המידע, פשטו עשרות פעילים ומתנדבים על מאה שערים ואספו את מאות הספרים שהונחו בפתחי הבתים והחנויות. ביד לאחים גם מיהרו לפרסם מודעות נוספות המזהירות את הציבור מפני התרמית המיסיונרית הנואלת וממשיכים לעקוב בכל עת אחר התפתחויות נוספות בקמפיין המיסיונרי הנרחב.

כפי שפורסם בחודש האחרון, עלותו של הקמפיין המיסיונרי הנוכחי רחב ההיקף מסתכמת בלא פחות מ-1.8 מיליון דולר, ובמסגרתו כיסו המיסיונרים לוחות מודעות בשכונות חרדיות ברחבי העיר עם מודעות מתוחכמות במיוחד, שעוצבו בסגנון קומיקס. על מנת להוליך שולל, מספרי הטלפון המופיעים במודעות ליצירת קשר – הם מספרי טלפון כשרים, וזאת על מנת להסיר כל חשש או רתיעה מהמודעות ותוכנן.

ביד לאחים שבים ומבקשים מהציבור, על סמך ניסיון העבר, שלא לנסות ליצור קשר עם המיסיונרים כדי להוכיח להם את טעותם. בארגון גם מבקשים ליצור מידי עם מוקד החירום של הארגון הפעיל 24 שעות ביממה, בטלפון 1800-620-640, ולהתריע על כל מפגע מיסיונרי.הגרלת יד לאחים: "השנה אני זוכה לקבל את התורה פעמיים" ח' סיון תשע"ח
היום רק עד 21:00 - נכנסים להגרלת יד לאחים על ספר התורה ג' סיון תשע"ח
שוב: יהודייה ברחה מהכפר הערבי אל דירת המסתור כ"ט אייר תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
רוסיה: הצלחה רבה לסמינר "יחד" לצעירים יהודים צבי גלברד - רוסיה
שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל צבי גלברד - רוסיה
נכד הגר"ח קנייבסקי התארס עם נכדת הגרמ"ה הירש ירוחם שמואלביץ
ישי מספר: למה מרן חתם רק לשוחטים מאתיופיה ירוחם שמואלביץ
צפו: מהומות בבית העלמין בצפת על רקע שיפוץ במקום ירוחם שמואלביץ
למדור חרדים