ז' שבט תשפ"א
קיץ בריא
יעקב עזרא י"ד תמוז תשע"ח    10:51 ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים

חבר מועצת העיר ירושלים ומחזיק תיק ספורט חרדי אברהם בצלאל: "יש חשיבות רבה לעידוד אורח חיים בריא לציבור החרדי, הפעילות מהווה נדבך נוסף בעבודה העירונית המאומצת לשינוי התפיסה והחשיבה הבריאותית בנושא".

ביוזמת המחלקה לספורט חרדי בשיתוף פעולה עם מינהל קהילתי בוכרים, יצא לדרך מיזם ייחודי הנותן מענה להעלאת המודעות הציבורית לקיום אורח חיים בריא ולפעילות גופנית בכלל.

כ-1,600 תושבים יצאו השבוע לפעילות בריאותית יזומה שנערכה במתחם "חמי געש" שבמרכז הארץ, הפעילות כללה הרצאות בתחום התזונה והפעילות הגופנית לאור ההשקפה התורנית ומקורות היהדות.

מאות אברכים ובני תורה נהנו מחוויה בריאותית באווירה תורנית, נעימה ומותאמת, בה בוצעה פעילות שחייה וסדנאות תזונה שהועברו במקום, ע"י אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, ההנאה והתועלתהייתה מרובה.

לאירועי הבריאות הנ"ל קדמה עבודת שטח מקיפה שמטרתה לרתום את התושבים להירשם לפרויקט"אבא בריא" שיוזמת המחלקה לספורט חרדי וכולל בתוכו סדנאות תזונה, פעילות גופנית, הימנעות מעישון והרגלי חיים המאפשרים איכות ואריכות חיים.

"יש חשיבות רבה לעידוד אורח חיים בריא בציבור החרדי, הפעילות מהווה  נדבך נוסף בעבודה העירונית המאומצת לשינוי התפיסה והחשיבה הבריאותית בנושא" אמר בצלאל. והוסיף: "כנציגי ציבור, אנו מבינים כי לולי עמלי התורה אין לנו זכות קיום, זו היא זכות עצומה להיות שותף בדאגה והוקרה לאלפי אברכים אשר ממיתים עצמם באוהלה של תורה וזקוקים גם לחלק של "וקווי ה' יחליפו כח".

בצלאל ביקש גם להודות לראשת מינהל התרבות הגב' אריאלה רגו'אן שלא מתפשרת על בינוניות ואת מנהל אגף הספורט איציק קורנפיין על גיבוי ועידוד פעילויות המחלקה לאורך כל הדרך, ומנהלת המחלקה לספורט חרדי הגב' דגנית פחימא על ניהול המחלקה ביד רמה ובהצלחה גדולה.

מנהלת המחלקה לספורט חרדי בעיריית ירושלים הגב' דגנית פחימא: "אירוע הבריאות יצא לדרך במטרה להביא לשינוי מהותי במודעות הציבורית ובביצוע בפועל של אורח חיים בריא המעלה את איכות החיים של תושבי הבירה. מבחינתנו הפרויקטים הללו הינם סמן פותח לכלל הערים במדינה. אנו רואים בהטמעת עקרונות הבריאות ושיפור הרגלי החיים של האוכלוסייה הירושלמית משימה חשובה ומרכזית העומדת על סדר היום שלנו. שינוי השיח הציבורי בתחום הפך לחלק מחובה הלכתית לשמירה על הגוף והנפש המחייבת את כולנו – הקב"ה נתן לנו מתנה יקרה חובתנו לשמור עליה, ראוי לה לעיר ירושלים להוביל את התהליך בהצלחה".בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר י"ג תמוז תשע"ח
כתב אישום הוגש נגד שרה נתניהו בפרשת המעונות ח' תמוז תשע"ח
צפו: ערבי גנב רכב ונהיגה מהירה הביאה להתנגשות ו' תמוז תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
רבני אשדוד על החוף הנפרד בעיר: פסול לרחצה ירוחם שמואלביץ
למדור מקומי