י"ב סיון תש"פ
חיים ברקוביץ כ"א חשון תשע"ג    19:07 מרכז מסחרי יוקם בשכונת נאות הפסגה במודיעין עילית

מרכז מסחרי עתיר מימדים החל להיבנות בימים אלו בשכונת נאות הפסגה במודיעין עילית, במרכז החדש יוקמו מאות חנויות של מיטב החברות בישראל כמו גם חברות ענק שיספקו תעסוקה למאות תושבים.

העיר מודיעין עילית מתפתחת בצעדי ענק, ובקרוב תזכה למרכז מסחרי חדשני ועתיר מימדים שישרת נאמנה את עשרות אלפי התושבים שייהנו משירותיו ועל פי גדרי הצניעות המקובלים.

 

בימים אלו החלה בניית המרכז המסחרי החדש שמוקם בשכונת נאות הפסגה במודיעין עילית. המרכז מוקם על שטח של 26 אלף מטרים רבועים ובנוסף לכך יוקם בצמוד אליו מסוף תחבורה שישתרע על שטח של אלפיים מטרים רבועים וינגיש בצורה משמעותית את התחבורה בעיר בכלל ובשכונת נאות הפסגה בפרט.

 

לרגל תחילת העבודות נפגשו היזמים בביתו של הגאון הרב מאיר קסלר, רבה של מודיעין עילית, למעמד "לחיים" חגיגי. במעמד נכחו מלבד הגאון הרב קסלר שליט"א, הגאון הרב שלמה פוזן רב שכונת נאות הפסגה, הגאון הרב יהודה קנר אב"ד במודיעין עילית וראש העיר הרב יעקב גוטרמן.

 

כן השתתף במעמד ר' חיים שיפמן אשר מונה ע"י רבני העיר בעיצה אחת עם יזמי הפרוייקט לשמש כאחראי בכל הנוגע לגדרי הצניעות וצביון הפרוייקט. מטעם חברת לביא הבונה את המרכז המסחרי נכחו יזמי הפרוייקט מר אבי חבר ור' ישכר שטיינהרטר.

 

במעמד שתיית הלחיים בירך רב העיר הגאון הרב מאיר קסלר על היוזמה להקמת שטחי מסחר ותעסוקה לטובת ציבור תושבי העיר, תוך שיזמי הפרוייקט מקפידים כבר מראשית התכנון והבניה לעמוד תחת  פיקוחו ופיקוח רבני העיר על מנת שהמרכז המסחרי יהיה מתאים לכתחילה ולא בדיעבד לצביונה הרוחני היחודי של העיר מודיעין עילית כעיר מובהקת של תלמידי חכמים ובני תורה. הרב קסלר האציל מברכתו על היזמים בחום רב.

 

ראש העיר הרב יעקב גוטרמן בירך אף הוא על הפרויקט ואמר כי מדובר בצעד מבורך בהרחבת שטחי המסחר והתעסוקה בעיר, כשמאות נשות אברכים בני תורה צפויות למצוא תעסוקה בחברות שיוקמו במרכז.

 

בשם יזמי המרכז נשא דברים מר אבי חבר אשר הצביע על החשיבות העליונה אותה מייחסים היזמים לשמירת צביון המרכז. כן הודה לראש העיר הרב יעקב גוטרמן על תמיכתו ועזרתו הרבה לבניית המרכז לטובת תושבי העיר. מר חבר ציין במיוחד את מחוייבותו העמוקה של ראש העיר להבאת חברות מסחריות אשר יספקו מקורות תעסוקה נוספים בעיר.

 

במרכז המסחרי יוקמו מאות חנויות מסחר ואף רשת מזון מובילה בציבור החרדי שכבר מצויה בימים אלו בפני חתימת החוזה על שכירת שטח מסחר גדול. כמו כן נודע כי חנויות מובילות נוספות מצויות בימים אלו במשא ומתן מתקדם עם חברת 'לביא' החברה היזמית, על מנת להבטיח את מקומם במרכז המסחרי.

שטח גדול במיוחד במרכז צפוי לשרת חברות גדולות במשק הישראלי, שיקימו בו את מרכזן ויספקו תעסוקה למאות תושבים.

 

את המרכז המסחרי בונה כאמור חברת 'לביא' שבה שותפים קבוצת אילי הון יהודיים בעלי איתנות פיננסית, מהארץ ומחו"ל. לבעלי חברת 'לביא' הסטוריה עשירה ומוצלחת של בניית פרויקטים מניבים רבים בישראל, בניהם בירושלים, גדרה ועוד.  עתה תגיע הבשורה אף לעיר מודיעין עילית כשכבר בעוד שנתיים יוכלו תושבי העיר ליהנות מהיתרונות הרבים שיציע המרכז המסחרי באווירה חרדית ותוך שמירת גדרי הצניעות.


שריפה במרכז המסחרי בביתר עילית כ"ט טבת תשע"ח
הכבאי החדש - ראש עיריית אלעד בפעולת כיבוי י"ג אדר תשע"ד
הונחה אבן פינה למרכז מסחרי "אלון רכסים" כ"ו תמוז תשע"ב
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. כבר עברו שנתיים ו- - - - - -
23/04/2015
סתם רוח ..
כלום!!!!
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי