עיתון המודיע באנגלית לא יודפס הבוקר

לא יופיע עיתון המודיע באנגלית הבוקר
לא יופיע עיתון המודיע באנגלית הבוקר צילום: לדעת
עיתון 'המודיע באנגלית' לא יופץ בבוקר של ניו יורק, הסיבה לכך היא שהעיתון לא הודפס וזאת בשל השבתת בית הדפוס הסמוך לחוף. במערכת 'המודיע באנגלית' מקווים כי המהדורה השבועית שמודפסת בשלישי בלילה תודפס הלילה.
ירוחם שמואלביץ י"ד חשון תשע"ג 10:54

קוראי 'המודיע באנגלית' שנותרו בביתם בשל הסערה, לא יקבלו גם עיתון הבוקר, למרות שבמערכת המודיע באנגלית עבדו שעות נוספות בכדי לעדכן על הסערה בניו יורק. הסיבה: הדפוס הושבת בשל קרבתו לחוף.

 

בהמודיע אמרו כי אנשי המערכת עבדו והכינו סקירה מקיפה על הסופה הנדירה שפוקדת את אמריקה, אך בשל העובדה שבית הדפוס ממוקם בסמיכות לחוף הים, ומכיוון שעובדי הדפוס לא הגיעו לעבודה בשל הסופה, יצא שלא ניתן להדפיס את העיתון.

 

במערכת 'המודיע באנגלית' מקווים כי הדבר לא יגרום גם לשיבוש המהדורה השבועית שיורדת לדפוס בדרך כלל בימי שלישי.המודיע באנגלית, עיתון, בית דפוס, סופה, אוריקןהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

בית המשפט שחרר את הרב הרמתי למעצר בית

לאחר מספר ימים במעצר, החליט בית המשפט לשחרר את הרב הרמתי למעצר בית עם תנאים מגבילים, ובעוד שבוע יוחלט האם יש להאריך זאת או להסתפק בכך. עורך דינו: המשטרה פעלה על סמך שמועות.

ח"כ שפיר קוראת לכחלון ולפיד ללכת כגוש אחד

ח"כ סתיו שפיר (המחנה הציוני) קוראת הבוקר למשה כחלון להצטרף למחנה הציוני ויש עתיד ולהקים גוש חוסם נגד ממשלה צרה וסקטוריאלית בת 61 ח"כים בה אי אפשר לעבוד.

תיעוד: בר מצוות לבן הרה״צ מרימינוב שליט"א

קהל רב, בראשות אדמו"רים רבנים וראשי ישיבות הגיעו להשתתף בשמחת הבר מצוות לבנו של הרה"צ מרימנוב שליט"א. צפו בתיעוד גלרייה משמחת הבר מצווה.

תיעוד: האדמו"ר משומרי אמונים באתרא קדישא מירון

האדמו"ר משומרי אמונים הגיע לאתרא קדישא מירון, כמנהג אבותיו הק' להקדים לעלות בתוך ג' ימים לפני ההילולא, אחר התפילה הדליק האדמו"ר את המדורה על גג הציון, והגיע לבקר אצל הגה"צ גאב"ד מירון שליט"א.

ראש עיריית חיפה: לא יצליחו להרדים אותנו

יונה יהב אמר היום בפתח ישיבת הנהלת העיר בהתייחס לסערה סביב נושא זיהום האויר בעיר ואמר "כללי המשחק השתנו. בכל הנוגע לבריאות ילדנו, כשיש ספק – אין ספק! לא יצליחו להרדים אותנו".

הצלחה רבה לערב שיווק הפרויקטים החדשים בעמנואל

למעלה מ-100 מתעניינים השתתפו בערב השיווק שנערך ליישוב עמנואל. ראש המועצה גרשי הרחיב על המהפכה התורנית בעיר ועל איכות החיים המוצעת. למתעניינים הוצגו הפרויקטים של חברת 'ש.א.ג (ולול) בניה ופיתוח בע"מ' וקבוצת "הרי זהב".

משרד החקלאות פירסם את מחירי הירקות המיובאים בשנת השמיטה

מדובר בשמיטה הראשונה בה מפרסם המשרד את המחירים לטובת ציבור שומרי השמיטה. הנתונים מפורסמים אחת לחודש. הפרסום כולל את מחירי היבוא של התוצרת בכניסה לישראל ללא מכס והמחירים הסיטונאיים לשמיטה.

בעל השליטה ב'קול ברמה' מכר את חלקו ברדיו

גבי אדרי, שהיה בעל השליטה ברדיו 'קול ברמה' כשהחזיק ב-51% ממניות הרדיו, מכר את חלקו לאיש עסקים המקורב לצבי עמר השותף ברדיו קול ברמה. עד להסדרת האזרחות של הבעלים החדשים, המניות יישמרו בנאמנות אצל אריאל דרעי - מנכ"ל התחנה.

מי הזמר שביטל הופעה בתוניסיה בגלל אזהרת המסע?

צמד זמרים עלו לתוכנית חידודון בהגשת עמי מיימון וסיפרו על הופעה המתוכננת להם בתוניסיה בל"ג בעומר. אחד מהם ביטל את ההופעה והשני דווקא מתכנן לנסוע כרגיל. האזינו לקטע במלואו.

רבנים ואישי ציבור השתתפו בברית לבן היחצ"ן אבי יוספי

קשת רחבה של רבנים ואישי ציבור, לצד בני המשפחה, נטלו חלק בשמחת הברית לבנו של היחצ"ן אבי יוספי. בין המשתתפים: הגר"א עמרני - רב שכונת הר חומה, יו"ר לב מלכה ר' אהרן הברמן, חברי עיריית ירושלים, יוסי דייטש, יצחק פינדרוס וישראל קלרמן, ח"כ גילה גמליאל. מוטי גולד הגיע לאחל מזל"ט. לרך הנולד קוראים 'אמיתי'.

חדש ללג בעומר: לכל ישראל האיר בסוד תורה הבהיר

לרגל ל"ג בעומר יצא לאור שיר חדש בשבח רבי שמעון בר יוחאי ובגודל הלימוד בספר הזוהר הקדוש. "לכל ישראל האיר בסוד תורה הבהיר - יפקון ביה מן גלותא ברחמי". האזינו לשיר.

צפו: ליפא שמעלצר מתכונן להופעה בל"ג בעומר

גדול הזמר ליפא שמעלצר מזמין אתכם בסרטון וידאו להשתתף בתוכנית מיוחדת בשידור חי ביום ל"ג בעומר יחד עם חיים ישראל ובליווי תזמורתו של יואלי דיקמן. ומדוע הוא מזמין במנגינת אבל של לוויות?