עיתון המודיע באנגלית לא יודפס הבוקר

לא יופיע עיתון המודיע באנגלית הבוקר
לא יופיע עיתון המודיע באנגלית הבוקר צילום: לדעת
עיתון 'המודיע באנגלית' לא יופץ בבוקר של ניו יורק, הסיבה לכך היא שהעיתון לא הודפס וזאת בשל השבתת בית הדפוס הסמוך לחוף. במערכת 'המודיע באנגלית' מקווים כי המהדורה השבועית שמודפסת בשלישי בלילה תודפס הלילה.
ירוחם שמואלביץ י"ד חשון תשע"ג 10:54
X

קוראי 'המודיע באנגלית' שנותרו בביתם בשל הסערה, לא יקבלו גם עיתון הבוקר, למרות שבמערכת המודיע באנגלית עבדו שעות נוספות בכדי לעדכן על הסערה בניו יורק. הסיבה: הדפוס הושבת בשל קרבתו לחוף.

 

בהמודיע אמרו כי אנשי המערכת עבדו והכינו סקירה מקיפה על הסופה הנדירה שפוקדת את אמריקה, אך בשל העובדה שבית הדפוס ממוקם בסמיכות לחוף הים, ומכיוון שעובדי הדפוס לא הגיעו לעבודה בשל הסופה, יצא שלא ניתן להדפיס את העיתון.

 

במערכת 'המודיע באנגלית' מקווים כי הדבר לא יגרום גם לשיבוש המהדורה השבועית שיורדת לדפוס בדרך כלל בימי שלישי.המודיע באנגלית, עיתון, בית דפוס, סופה, אוריקןהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

תקרית חמורה בדרום: שמונה פצועים - ארבעה מהם באורח אנוש

ארבעה ישראלים נפגעו באורח אנוש, ארבעה נוספים באורח קשה ובינוני, כתוצאה מנפילת פצצת מרגמה בסמוך לקיבוץ בארי. הפצועים פונו לבתי החולים במסוקים, חלקם לסורוקה בבאר שבע, חלקם לתל השומר. כל זה קורה בשעה שישראל נצרה אש כחלק מדרישת ארה"ב והאו"ם.

נתניהו לבאן: נמשיך לטפל במנהרות

נתניהו שוחח עם באן קי מון, ואמר לו: נמשיך לטפל באיום המנהרות על ישראל, גם שגריר ישראל באו"ם, אומר כי הפסקת אש משרתת רק את אירגוני הטרור, ולא את ישראל

עלייה לציון בעל ה'גדולת מרדכי' מספינקא ביום היארצייט

לרגל יום היארצייט השלישית של האדמו"ר בעל ה'גדולת מרדכי' מספינקא זצ"ל, עלה בנו האדמו"ר שליט"א על ציונו במרומי הר הזיתים ועתירו תפילה. קהל גדול עלה גם הם לאמירת תהילים ותפילה. בבית המדרש ספינקא ברחוב סלנט נערכה סעודת היארצייט.

הגר"ש כהן בקבר מרן: להכיר טובה לחיילי צה"ל ע"י לימוד התורה

בעצרת שנערכה היום ע"י "ישיבת מרן" על קברו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, אמר נשיא מועצת חכמי התורה הגר"ש כהן, כי צריכים להכיר טובה לחיילי ישראל שנמצאים בשדה הקרב, וזה ע"י ריבוי עסק התורה והקפדה על זמן תפילה בעיקר בבין הזמנים. בעצרת התפילה שנערכה ע"י ישיבת מרן הגר"ע יוסף

בעקבות השריפות הרבות בעיר: מבצע הסברה בבני ברק

לאחר שריפות רבות בעיר, כולל כאלה שגרמו לנפגעים, יוצאת עיריית בני ברק והתחנה האזורית של לוחמי האש, במבצע הסברה נרחב לתושבי בני ברק, איך לנהוג בשעת שריפה, והמלצה להזמין חשמלאי מוסמך מראש, למניעת שריפות

סגן ר"ע עוביידי: "ישנה תפנית במודעות לשמירה על הבריאות בציבור החרדי"

סגן ראש עיריית ביתר עילית ר' יהודה עוביידי אמר בסיור שערך במכון 'אפוסתרפיה' : ישנה תפנית במודעות לשמירה על הבריאות בציבור החרדי. שיטת אפוסתרפיה הינה פרי פיתוחם של רופאים ישראליים.

מלחמה? ישראל במקום ה-19 במדד HDI של האו"ם

נורבגיה בראש הרשימה, ניג'ר בסוף. 1.2 מיליארד בני אדם חיים בפחות מ-1.25 דולר ליום. בחסדי שמיים ישראל במקום ה-19.

ויתרון דעת החכמה תחיה בעליה

בשבוע שעבר עסקנו באישיותו של איש העסקים. השבוע נעסוק בתבונתו של איש העסקים, ובשאלה כיצד נכון להשתמש בה.

במשדר הפתיחה של ערוץ 20: ח"כ ישי ושוומנפלד

ערוץ 20 בטלויזיה עלה אתמול (ראשון) לאוויר, ובמשדר הפתיחה לקחו חלק גם חרדים, ביניהם ח"כ אלי ישי ואיש התקשורת דודי שוומנפלד. היה מעניין.

יום אחרי ג' תמוז דרעי הגיע לאוהל האדמו"ר מליובאוויטש

יו"ר שס ח"כ אריה דרעי הגיע הבוקר (רביעי) אל ציונו הקדוש של כ"ק האדמו"ר מליובאוויטש זצוקל"ה. עם דרעי הגיעה גם רעייתו יפה. אל יו"ר שס נלוו העסקנים ר' יעקב גלויברמן ולוי אדרעי.

האזינו: הגירסה הווקאלית של 'כרחם' עם שמחה ליינר

לפני חודשים ספורים השיק המפיק יוחי בריסקמן את אלבום הבכורה של הכוכב המבטיח שמחה ליינר (ארה"ב). האלבום 'פתחי לי' איגד בתוכו מספר לא מבוטל של להיטי רגש ושמחה, והתקבל באהדה רבה בעולם. אחד הלהיטים היותר מושמעים 'כרחם' (לחן: יוחנן שפירא) יוצא כעת בגירסה ווקאלית מיוחדת לבין המצרים בהשתתפות חברי מקהלת 'המשוררים' בביצוע אקפלה מיוחד.

מקהלת 'מלכות' חושפת את הסוד שמאחורי הווקאלי

לקראת שלושת השבועות, חושפת מקהלת 'מלכות' בניתוחו של פנחס ביכלר, את הסוד שמאחורי הווקאלי, ומאפשרת לראשונה, בהפקה חסרת תקדים, לעמוד מקרוב אחר תהליך בניית העיבוד הווקאלי מא' עד ת', בעיבוד ווקאלי מרהיב וסוחף ללחן המפורסם ההולם את התקופה -"פון גלות ארויס". האזינו.