עיתון המודיע באנגלית לא יודפס הבוקר

לא יופיע עיתון המודיע באנגלית הבוקר
לא יופיע עיתון המודיע באנגלית הבוקר צילום: לדעת
עיתון 'המודיע באנגלית' לא יופץ בבוקר של ניו יורק, הסיבה לכך היא שהעיתון לא הודפס וזאת בשל השבתת בית הדפוס הסמוך לחוף. במערכת 'המודיע באנגלית' מקווים כי המהדורה השבועית שמודפסת בשלישי בלילה תודפס הלילה.
ירוחם שמואלביץ י"ד חשון תשע"ג 10:54

קוראי 'המודיע באנגלית' שנותרו בביתם בשל הסערה, לא יקבלו גם עיתון הבוקר, למרות שבמערכת המודיע באנגלית עבדו שעות נוספות בכדי לעדכן על הסערה בניו יורק. הסיבה: הדפוס הושבת בשל קרבתו לחוף.

 

בהמודיע אמרו כי אנשי המערכת עבדו והכינו סקירה מקיפה על הסופה הנדירה שפוקדת את אמריקה, אך בשל העובדה שבית הדפוס ממוקם בסמיכות לחוף הים, ומכיוון שעובדי הדפוס לא הגיעו לעבודה בשל הסופה, יצא שלא ניתן להדפיס את העיתון.

 

במערכת 'המודיע באנגלית' מקווים כי הדבר לא יגרום גם לשיבוש המהדורה השבועית שיורדת לדפוס בדרך כלל בימי שלישי.המודיע באנגלית, עיתון, בית דפוס, סופה, אוריקןהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

הצפונבונים קמו לבוקר של 'שקופים'

שס פשטה על שכונת מגוריו של שר האוצר לשעבר יאיר לפיד, ותלתה שלטיים בכל השכונה. התושבים קמו וגילו כי ״אם אתה גר ברמת אביב, אל תצביע לנו. אם אתה עובד בשביל מי שגר ברמת אביב - רק שס! שס - המהפכה חוזרת!"

השחיתות ממשיכה להיחשף: המשטרה פשטה על משרד פרסום

שוב חשד למעשי שחיתות במגזר הציבורי, הפעם בהתנהלות מול משרד פרסום גדול ומוכר בענף הפרסום. המשטרה עצרה ארבעה עובדים אחד מהם בכיר מאוד במשרד הפרסום. החשד: הועברו דמי שוחד לגורמים בשירות הציבורי על ידי בכיר במשרד פרסום פרטי, בתמורה להעברת תקציבים למשרדו.

היערכות בלעלוב: האדמו"ר וחסידיו ימריאו לפולין

לקראת יומא דהילולא של מייסד שושלת חסידות לעלוב, ייצאו האדמו"ר מלעלוב יחד עם רבים מחסידיו להשתטח על ציונו הקדוש בפולין. עסקני החסידות כבר הקימו במקום אוהל ענק שיכיל את המתפללים הרבים.

טרקטור על שולחן הרבנים במעמד קרן השביעית - גלריה

קרן השביעית ערכה מעמד חיזוק לחקלאים השומרים את השביעית כהלכתה בקיבוץ יקום, בהשתתפות כ"ק האדמו"ר מצאנז שליט"א, והגר"י אדלשטיין רבה של רמת השרון. משה גולדשטיין, היה שם ומגיש לכם תיעוד.

ערבים נכנסו לשכונה החרדית והכו אברכים באלות

מספר צעירים רעולי פנים נכנסו הלילה לשכונה החרדית בהדר שבחיפה, הכו אברכים שיצאו משיעור 'דף היומי', וכשהם רעולי פנים החלו לצעוק 'איטבח אל יהוד', רק לאחר מרדף שארך מספר דקות, הצליחו לעצור חמישה מהם שהובאו לחקירה במשטרה, אחד האברכים הוכה עם מקלות בפניו.

מעמד קביעת המזוזות במרכז התעסוקה החדש של אהל שרה

בקביעת המזוזות התכבדו ראש העיר חנוך זייברט, המשגיח דישיבת סלבודקה הרה"צ רבי אברהם פולק שליט"א, יו"ר עמותת אהל שרה, חבר הכנסת הרב יעקב אשר, וידיד אהל שרה וחבר הנהלת קרן וואהל ר' דניאל דובר מלונדון.

באגד מבהירים: למרות השביתה - מחר תחבורה כרגיל

למרות איומי ההסתדרות על שביתת אזהרה בת יום אחד מחר בחברת אגד, מבהיר דובר החברה רון רטנר: הפרסומים הבלתי אחראים לפיהם לא יהיו אוטובוסים מחר הם חציית קו אדום של ההסתדרות וועד העובדים.

הכנסת אישרה סופית: שכר המינימום יעלה

מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק להעלת שכר המינימום עד ל-5,000 ש"ח בחודש. יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן אמר בתגובה כי מדובר ב"בשורה חשובה לרבע מכוח העבודה בארץ".

יהדות התורה בחרה את צוות ההסברה

אריה זיסמן, מנחם גשייד, אברהם רכשטפר ואברימי רוזנטל, הם ארבעת אנשי הקמפיין של יהדות התורה לקראת הבחירות לכנסת ה-20. במערכה קודמת היו שלושה נציגים לאגו"י ושלושה לדגל התורה, הפעם הוחלט לקצץ במספר המוחות שיעשו את הקמפיין. גורם במטה: "זה היה מיותר ריבוי האנשים בפעם הקודמת".

העיתונאי החרדי הנחה את כנס הליכוד וזומן לבירור

קובי אריאלי, המגיש תוכנית בתחנת הרדיו הצבאית גל"צ, הנחה את אירוע השקת קמפיין הליכוד, ובעקבות כך זומן לבירור אצל הנהלת התחנה. בגלצ מסרו כי הם אינם מתייחסים לתוכנם של שיחות אישיות.

סינגל בכורה לילד הפלא נהוראי תורג'מן: ילד לעולם

סינגל בכורה לנהוראי תורג'מן, ילד הפלא (11) מחדרה. לראשונה הוקסמנו מקולו בלהיט של הזמר אלעד שער - "אב הרחמים".

הרב פנחס ברייער מגיש: 'הנני בידך'

מי לא מכיר את לחנו המוכר והמרגש של הרב פנחס ברייער 'השבעתי' שהצליח ופרץ את כל גבולות המגזר ונגע בכל מי שיש בקרבו לב יהודי חם ופועם. עכשיו המלחין הנודע עושה זאת שוב בשילוב כוחות עם אחיו הזמר אהרלה ברייער בלחן חדש ומרטיט במילים לא שגרתיות מחזקות ומעודדות כל נפש.