עיתון המודיע באנגלית לא יודפס הבוקר

לא יופיע עיתון המודיע באנגלית הבוקר
לא יופיע עיתון המודיע באנגלית הבוקר צילום: לדעת
עיתון 'המודיע באנגלית' לא יופץ בבוקר של ניו יורק, הסיבה לכך היא שהעיתון לא הודפס וזאת בשל השבתת בית הדפוס הסמוך לחוף. במערכת 'המודיע באנגלית' מקווים כי המהדורה השבועית שמודפסת בשלישי בלילה תודפס הלילה.
ירוחם שמואלביץ י"ד חשון תשע"ג 10:54
X
הלוואה בערבות המדינה

קוראי 'המודיע באנגלית' שנותרו בביתם בשל הסערה, לא יקבלו גם עיתון הבוקר, למרות שבמערכת המודיע באנגלית עבדו שעות נוספות בכדי לעדכן על הסערה בניו יורק. הסיבה: הדפוס הושבת בשל קרבתו לחוף.

 

בהמודיע אמרו כי אנשי המערכת עבדו והכינו סקירה מקיפה על הסופה הנדירה שפוקדת את אמריקה, אך בשל העובדה שבית הדפוס ממוקם בסמיכות לחוף הים, ומכיוון שעובדי הדפוס לא הגיעו לעבודה בשל הסופה, יצא שלא ניתן להדפיס את העיתון.

 

במערכת 'המודיע באנגלית' מקווים כי הדבר לא יגרום גם לשיבוש המהדורה השבועית שיורדת לדפוס בדרך כלל בימי שלישי.המודיע באנגלית, עיתון, בית דפוס, סופה, אוריקןהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

הוידיאו שנמצא בזירה ומספר את סיפור ההתרסקות

וידיאו שצילם אחד הנוסעים במטוס שהתרסק, מתעד את הדקה האחרונה בבטן המטוס. נוסעים צורחים לאלוקים, דפיקות חזקות על דלת תא הטייס בניסיון אחרון לפרוץ, המכה שמקבל המטוס ולבסוף השקט המוחלט שמלמד על מוות כל הנוסעים.

מגייס חרדים לצה"ל חשוד בסיכון בטחון המדינה

התפתחות בחקירת החייל שהדליף מידע: על פי החשד, הדליף רב טוראי אלעד סלע מהיישוב בת עין גם מידע רגיש אשר עלולים לגרום לסיכון בטחון המדינה. על פרטי הפרשה הוטל צו איסור פרסום גורף.

מכון פאר מחפש את בעליהם של 348 זוגות תפילין

במכון פאר ברחוב חזון איש בבני ברק פתחו במבצע של השבת אבידה למאות זוגות תפילין ששוכבים שם כבר הרבה שנים ואין דורש, סך התפילין ששוכבים במכון הם 348 זוגות שאין להם דורש.

הגר"מ צדקה: מי שרוצה ילדים צדיקים שיתרחק מהמכשירים

ראש ישיבת פורת יוסף הגר"מ צדקה השתתף הבוקר מסיבת סידור לילדי כיתת מכינה בת"ת "החדש" בירושלים. במהלך הדברים אמר: "הורים שרוצים לזכות לילדים צדיקים, צריכים להוציא מהבית את המכשירים הטמאים".

הסתה באשדוד: להעיף את הברברים האלו מהעיר

דרישת הנציגות החרדית בעיר אשדוד לסגור את מתחם ביג בשבת, גררה גל של הסתה נגד הציבור החרדי בכלי תקשורת מקומיים, שם הגדירו את הדרישה "חצופה, צביעות חרדית ומס שפתיים עבור הבוחרים".

עיריית בני ברק שיפרה את התשתיות בצפון העיר

שורה ארוכה של עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות והסדרי תנועה חדשים נסתיימה בימים אלו במתחם מגדלי העסקים והמשרדים שבצפון העיר בני ברק, בעלות כספית כוללת של כ- 14 מליון ₪, במטרה לשפר את מצב התנועה באזור לנהגים ולהולכי- רגל.

לקחים בניהול משא ומתן מספור יציאת מצרים

במאמרו השבועי מפיק עופר נחשון, מנהל שותף בחברת מלאכת מחשבת ייזום, פיתוח ואסטרטגיה עסקית בע"מ, לקחים מסיפור יציאת מצרים לניהול משא ומתן בימינו.

מה יש לשר בנט נגד גבינה צהובה של תנובה?

שר הכלכלה נפתלי בנט קורא היום לצרכנים לא לקנות גבינה צהובה של חברת תנובה, שכן אם ימשיכו לקנות מוצרי מזון יקרים, המחירים בישראל לא יירדו לעולם. ומה התחליף אותו מציע נפתלי בנט לצרוך?

סקר TGI: קול ברמה מובילה במשודרת, יתד נאמן בכתובה

נתוני סקר TGI למגזר החרדי שפורסמו היום מלמדות כי העיתונות החרדית הכתובה מתאוששת, ומרבית העיתונים רושמים עלייה באחוזי החשיפה. ברדיו החרדי, קול ברמה היא התחנה המואזנת ביותר.

צפו: מה עשתה יונה על המיקרופון של עמירם בן לולו?

זה קרה באמצע השידור של 'המבוקשים' - תוכניתו של עמירם בן לולו, כשלפתע הוא הופתע עם יונה צחורה שהתיישבה לו על המיקרופון. איך זה קרה ומה זה היה? כנסו כנסו.

שלמה יהודה רכניץ הלחין - וחברים שרים: 'מדוע'

הנגיד שלמה יהודה רכניץ מוציא סינגל חדש בשם 'מדוע'. מילות השיר הם פסוק בספר ירמיהו שם מצוטט הנביא כפונה בשאלה לקב"ה ואומר "מדוע דרך רשעים צלחה?", בביצועם של: אוהד מושקוביץ, איציק דדיה, מקהלת 'שירה' מארה"ב ועוזיה צדוק.

לקראת י"א ניסן: ניגון חדש לכבוד הרבי מליובאוויטש

הרב יצחק גינזבורג הוא אחד מהמלחינים הכי פוריים בעולם הנגינה היהודי. עורה הנבל – הוא סנונית ראשונה מתוך פרוייקט חדש מלחניו, שרואה אור לכבוד יום הולדתו של הרבי מליובאוויטש, ומילותיו הם מפרק ק"ח בתהילים.