עיתון המודיע באנגלית לא יודפס הבוקר

לא יופיע עיתון המודיע באנגלית הבוקר
לא יופיע עיתון המודיע באנגלית הבוקר צילום: לדעת
עיתון 'המודיע באנגלית' לא יופץ בבוקר של ניו יורק, הסיבה לכך היא שהעיתון לא הודפס וזאת בשל השבתת בית הדפוס הסמוך לחוף. במערכת 'המודיע באנגלית' מקווים כי המהדורה השבועית שמודפסת בשלישי בלילה תודפס הלילה.
ירוחם שמואלביץ י"ד חשון תשע"ג 10:54
X

קוראי 'המודיע באנגלית' שנותרו בביתם בשל הסערה, לא יקבלו גם עיתון הבוקר, למרות שבמערכת המודיע באנגלית עבדו שעות נוספות בכדי לעדכן על הסערה בניו יורק. הסיבה: הדפוס הושבת בשל קרבתו לחוף.

 

בהמודיע אמרו כי אנשי המערכת עבדו והכינו סקירה מקיפה על הסופה הנדירה שפוקדת את אמריקה, אך בשל העובדה שבית הדפוס ממוקם בסמיכות לחוף הים, ומכיוון שעובדי הדפוס לא הגיעו לעבודה בשל הסופה, יצא שלא ניתן להדפיס את העיתון.

 

במערכת 'המודיע באנגלית' מקווים כי הדבר לא יגרום גם לשיבוש המהדורה השבועית שיורדת לדפוס בדרך כלל בימי שלישי.המודיע באנגלית, עיתון, בית דפוס, סופה, אוריקןהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

נחשפה רשת שסחרה בכדורים מזויפים, המחסן: בית כנסת

חוקרי יחידת להב 433 ורשות המיסים עצרו חברי רשת בת כשלושים חברים החשודים בסחר בכדורים מזויפים אשר נמכרו בשירות עד בית הלקוח, ואוחסנו בבית כנסת בעיר טבריה. המשטרה: השימוש בכדורים עלולים לגרום למוות.

לבני נגד הרב אליהו: אל תבחרו בו

שרת המשפטים ציפי לבני מנהלת בימים האחרונים שיחות עם חברים בגוף הבוחר בניסיון לסכל את בחירתו של הרב שמואל אליהו הידוע בהתבטאויותיו נגד הערבים, לרבה הראשי של ירושלים.

טיש הושענא רבה בביטשקוב - גלריה

קהל חסידי ומקורבי בית ביטשקוב התכנסו בסוכת כ"ק האדמו"ר שליט"א שערך שולחנו לכבוד הושענא רבה ואושפיזא דדוד, בעריש פילמר היה ותיעד. - צפו בתיעוד.

הקפות שניות עם הגר"י אדלשטין - גלריה

צפו בתיעוד גלריה ממעמד הקפות שניות אצל הגאון רבי יעקב אדלשטין שליט"א, רבה של רמת השרון בהשתתפות המונים וקהל רב מכל גווני הקשת. - גלריה.

חידוש בבני ברק: פחי שמיטה ברחובות

חידוש בקנה- מידה ארצי לשנת השמיטה מופעל ע"י עירית בני ברק- התקנת 100 פחי שמיטה, בשלב ראשון, בלמעלה ממאה מוקדים ברחובות שונים ברחבי העיר, עם תוספת קרובה במוקדים רבים נוספים.

מאות השתתפו בשמחת בית השואבה המרכזית בדרום העיר

אחדות נפלאה חוצת עדות וחוגים. מאות השתתפו בשמחת בית השואבה המרכזית בדרום העיר. רגע השיא במעמד היה- קבלת עול מלכות שמים על ידי כל המשתתפים.

הזדמנות באה לידך אל תחמצנה

עכשיו, בפתחה של השנה החדשה, עושים כל בעלי הדעה חשבון נפש עם עצמם על התנהלותם האישית בשנה החולפת, גם במובן העסקי זהו הזמן הנכון לחשבון נפש.

יש 'כיוון' להצלחה בירושלים: מחר ייפתחו 3 ימי כיוון לציבור החרדי בירושלים

מרכז 'כיוון' מזמין את הציבור הירושלמי ליריד מיוחד שיעניק את כל שירותי ההכוונה וייעוץ להצלחה תחת קורת גג אחת ובחינם * היריד מפוצל בשבוע שאחרי סוכות: שני עד רביעי הכוונה וייעוץ ובחמישי יריד מעסיקים

נציגי ש"ס בבני ברק בסוכת סגן ראש העיר - גלריה

חברי סיעת ש"ס בני ברק ביקרו הבוקר במעונם של גדולי התורה בעיר והתברכו בברכת החג, בהמשך התקבצו יחדיו בסוכת סגן ראש העיר הרב אליהו דדון יחד עם נציגי בתי הכנסת בעיר. - גלריה.

הלולת רבי נחמן בסוכת מרן של אבי בן ישראל - גלריה

במוצאי שבת חול המועד סוכות, חל יום הילולת רבי נחמן מברסלב, הזמר אבי בן ישראל ערך את סעודת ההילולא בסוכת בית מרן, בהשתתפות המונים בהם רבנים ואישי ציבור - גלריה.

האזינו: וידע כל פעול בלחן מרגש

וידע כל פעול, המילים מתוך התפילה לראש השנה, עכשיו בלחן חדש ומרגש שהולחן ע"י הרה"ח ישראל איילבירט מניו יורק, ומבוצע על ידי מקהלת "קולות". הלחן מלא רגש ומחובר למילים, והוא בהחלט לחן ששוה לשמוע.

אלי פרידמן ואלי הרצליך בדואט מקפיץ: "אשרי המלך"

לקראת ההוצאה לאור של אלבומו החמישי, מוציא היום הזמר אלי פרידמן סינגל משותף עם אלי הרצליך "אשרי המלך", סינגל מקפיץ וסוחף מתוך האלבום - האזינו.