Avis פתחה סניף ברחובות עם מגרש תצוגה ענק ל- 200 כלי רכב

Avis פתחה סניף ברחובות עם מגרש תצוגה ענק ל- 200 כלי רכב
חברת Avis משיקה בימים אלו סניף חדש למכירת רכב בלב המרכז הלוגיסטי של Avis ברחובות. הסניף החדש משתרע על פני שטח של 4 דונם, עם מגרש תצוגה ענק ל- 200 כלי רכב.
אשר הלפרין כ"ו חשון תשע"ג 13:24
X
הלוואה בערבות המדינה

חברתAvisמשיקה בימים אלו סניף חדש למכירת רכב בלב המרכז הלוגיסטי של Avis ברחובות. הסניף החדש משתרע על פני שטח של 4 דונם, עם מגרש תצוגה ענק ל- 200 כלי רכב.

 

בסניף מוצע למכירה מגוון עצום של כלי רכב בטווח רחב של רמות מחיר והנחות המתאימים לכל כיס ולכל מטרה.

 

לרגל ההשקה מציעה Avisהטבה ייחודית ואטרקטיבית: לכל לקוח שירכוש רכב בסניף יקבל הטבה של 1,500 ₪ הנחה ברכישת ביטוח חובה לרכב.

 

גיל שגיב, מנהל השיווק של Avis, מציין "Avis משקיעה משאבים רבים בכל הקשור לפעילות מכירת כלי הרכב שלה, ובכלל זה הרחבת רשת סניפי מכירת הרכב. סניף חדש זה הוא חלק מרשת סניפי האאוטלט של Avis, Avis Market וניתן למצוא בו מגוון עצום של כלי רכב וכן את כל השירותים הנלווים לרכישת רכב כמסורת השירות המקצועי של Avis – מימון, טרייד אין, ביטוח ועוד. נמשיך ונשקיע משאבים בפיתוח רשת מכירת הרכב של Avis, כדי לאפשר לכל אחד למצוא את רכבו הבא בקלות, בנוחות ובביטחון".Avis, רחובות, רכביםהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

צפו: הקיצוניים של בית שמש עושים 'פולסא דנורא'

קיצוני בית שמש החליטו לעשות פולסא דנורא לאלו החופרים במתחם גולובנציץ. התוצאה לפניכם: וידיאו שהסריטו ושהעבירו למערכות השונות.

האדמו"ר מפשעוארסק בציון בעל הדברי חיים מצאנז

השבוע חל יומא דהילולא של הרה"ק בעל הדברי חיים מצאנז זיע"א. כ"ק מרן אדמו"ר מפשעוארסק עלה לציונו הק' של בעל הדברי חיים זי"ע הטמון בעיירה צאנז. צפו בתיעוד מהתפילות על הציון הקדוש.

הערב המעמד השנתי של ארגון "וכתבתם"

הערב המעמד השנתי של ממלכת התורה "וכתבתם" באולמי היכלי מלכות בבני ברק. המעמד המרומם יתקיים בהשתתפות אלפי עמלי התורה, בראשות מרנן ורבנן גדולי ישראל וראשי הישיבות שליט"א.

ר"ע סיגט מבטיח: אפעל לשימור בית העלמין היהודי בעירי

ראש עיריית סיגט ברומניה מר אובדיו נמש במפגש עם ר"ע י-ם ניר ברקת ומ"מ יוסי דייטש: אפעל לשימור בית העלמין היהודי העתיק במקום. הדברים נאמרו במפגש שנערך עם. יצוין, כי בקרוב תצא משלחת של- 150 משתתפים מכל העולם לקיום כנסי זיכרון במקום.

ערב גיבוש נערך למתנדבי מד"א בבית שמש

במהלך הערב השתלמו הכוננים בשימוש במזרקי אפיפן שהוכנסו לשימוש בכל רכבי החירום. היוזמה המבורכת לארגון הערב עלתה בחודשים האחרונים, כצעד בונה לחיזוק ועידוד של המתנדבים למען הצלת חיים בעיר ומחוצה לה.

משרד הבינוי יוצא במכרז להגדלת מלאי הדיור הציבורי

משרד הבינוי מבקש להגדיל את קצב רכישת הדירות לדיור הציבורי ויוצא במכרז חדש ורחב למתן שירותים במלאכת רכישת הדירות. במשרד מאמינים כי קצב רכישת הדירות יוכפל בהגדלת ההיצע.

משרד הבינוי: פקידי האוצר מהלכים אימים על הצבור

מנכ"ל משרד הבינוי שלמה בן אליהו מתריע מפני ניסיון נוסף של פקידי האוצר לדחוף הצעות חדשות ורעות בתחום מיסוי המקרקעין, שעלולות לזעזע את שוק הנדל"ן בישראל. זאת, בתגובה לסקירה השבועית של משרד האוצר.

גיליון מיוחד על מרן הגר"ש וואזנר - סיקור ענק מחייו

מערכת הציבור החרדי יצאה היום בגליון מיוחד על מרן הגר"ש ואזנר זצוק"ל, עם סיקור ענק ממראות חייו, לצד עיתון מיוחד ממראות פסח תשע"ה. עכשיו בדוכני העיתונים.

אחרי שנתיים: נתניהו נבחר שוב לאחד מ"המשפיעים"

אחרי שנתיים בהם נעדר ראש הממשלה בנימין נתניהו מרשימת מאה האנשים המשפיעים בעולם, נבחר היום ראש הממשלה שוב לרשימה היוקרתית של טיים. ומה כתב עליו ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק?

שמעון טובול בסינגל 'אחד יחיד' - גרסה ווקאלית

פותחים את ימי העומר: שמעון טובול, כוכב עולה בשמי המוסיקה החסידית, משיק את להיט החתונות החדש שלו "אחד יחיד" שיצא רק לפני כחודש וכבר הספיק להתנגן בחתונות רבות בגירסא ווקאלית לעומר.

צפו: הקומזיץ' הגדול של רדיו 'קול ברמה' במנהרות הכותל

אמש (ד') במנהרות הכותל נערך הקומזיץ' הגדול של רדיו "קול ברמה" בהנחיית שדרן הרדיו החסידי יוסי גיל והמוזיקאי יהושע פריד.