הלוואה בערבות המדינה

וידיאו: ללא מגע יד אדם יורים המחבלים את הטילים הארוכים

וידיאו: ללא מגע יד אדם יורים המחבלים את הטילים הארוכים
חמאס למד רבות מחיזבאלה ושימו לב לוידיאו שכאן, שמלמד משהו על היכולת הטכנולוגית שבידי חמאס. זה מזכיר מאוד את החיזבאללה בצפון. ניתן לראות קני שיגור של טילים ארוכי טווח שמוסלקים באדמה, ובאמצעות מנגנון מיוחד הקנים עולים והטילים משוגרים.
ירוחם שמואלביץ ד' כסלו תשע"ג 12:37
X
הלוואה בערבות המדינהעמוד ענן, טילים, חמאס, חיזבאללההוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

סקר: המפלגות החרדיות יציבות עם תשעה עשר מנדטים

את השבוע האחרון, יכולים לסכם בצורה חיובית על פי מרבית הסקרים. המפלגות החרדיות יציבות עם תשעה עשר מנדטים, על פי החלוקה הבאה: יהדות התורה עם שבעה מנדטים, שס שבעה מנדטים ויחד עם חמישה מנדטים.

הרצוג נגד ישי: מפלגת יחד משקפת משהו בעייתי

יו"ר המחנה הציוני ומועמד השמאל להרכבת הממשלה יצחק הרצוג אמר אתמול בראיון כי הוא לא ידיר חרדים ממשלתו אם הוא ירכיב אותה. בהתייחסות לחוק הגיור אמר כי הוא מאמין שהפתרון צריך להגיע מגדולי התורה.

שבע ברכות בחצרות סערט ויז'ניץ - קרעטשניף - צאנז

אתמול נערכה שמחת השבע ברכות בחצרות סערט ויז'ניץ - קרעטשניף - צאנז, ברמת ויז'ניץ בחיפה. המדובר בשמחת נישואי נינתו הראשונה של כ"ק מרן האדמו"ר מסערט ויז'ניץ שליט"א. צפו בתיעוד של שוקי לרר.

תיעוד: רב העיר בני ברק הגיע למאפיית מצות

מרן הגרמי"ל לנדא, רב ואב"ד בני ברק הגיע הבוקר למאפית המצות "משמרת המצות" ברחוב אמרי ברוך בבני ברק לאפות מצות. יהודה פרקוביץ היה שם ומביא לנו תיעוד גלריה.

המשטרה מגבירה האכיפה כנגד תופעת הנפצים בעיר ובקריית גת

קראת חג פורים מגבירה משטרת מרחב לכיש על תחנותיה את האכיפה כנגד השימוש בנפצים. מדי שנה נפצעים בני נוער וילדים כתוצאה משימוש באותם צעצועים מסוכנים, ובכלל זה פגיעה בעיניים ובידיים וכיו'.

קטע 2 בכביש בגין יפתח לתנועה ביום א' הקרוב

מדובר בכביש שיוביל להקלה משמעותית בעומסי התנועה. זרימת תנועה מצפון העיר לדרומה בשני הכיוונים ללא רמזורים. הגדלת הנגישות לשכונות הדרומיות של ירושלים. תושבי ביתר וגוש עציון יחסכו זמן רב בדילוג על רמזורים.

במוצ"ש הקרוב: מחיר הדלק מזנק ב-38 אגורות

קצת לפני מערכת הבחירות, עלייה נוספת ביוקר המחייה בישראל: לאחר תקופה של ירידות במחירי הדלק בישראל בעקבות הוזלת הנפט בעולם, יעלה מחיר הדלק במוצאי השבת הקרובה בשלושים ושמונה אגורות לליטר.

שלח לחמך על פני המים כי ברוב הימים תמצאנו

במאמרו השבועי עוסק עופר נחשון, יועץ עיסקי בחברת מלאכת מחשבת בשיטת השיווק שכבשה את העולם - הנטוורקינג, קשרים עסקיים הנטווים במגשים שבועיים קבועים.

הרב זמיר כהן בתוכנית חדשה ברדיו 'קול ברמה'

החל מהיום (חמישי) תשודר בתחנת הרדיו 'קול ברמה' תוכנית חדשה עם הרב זמיר כהן, אשר תעסוק בענייני דיומא ובהשקפה, ותכלול שאלות ותשובות עם המאזינים.

שלמה קוסטליץ חיתן - רבנים ואישי ציבור הגיעו לאחל

חבר עיריית בני ברק מטעם סיעת שלומי אמונים, הרב שלמה קוסטליץ חיתן אתמול את ביתו. אדמו"רים, רבנים ואישי ציבור הגיעו לאחל מזל, והצלם יהודה פרקוביץ השתתף ומביא לנו תיעוד.

האזינו: 'נועם תורתינו' בסינגל לקראת פורים

ישיבת נועם תורתינו שנוסדה אך לפני כשנה בעיר בית שמש בידי אשי החינוך הגאון רבי שלמה שלזינגר שליט"א מפתיעה בסינגל מרגש וכובש לבוות, מעשה ידי אמן של טובי הנגנים והזמרים.

יהדות התורה משיקה את הג’ינגל הרשמי לקראת הבחירות

הנה זה קורה: לאחר שבועות ארוכים של חשיבה מקצועית, משחררים היום מטה ההסברה של 'יהדות התורה' ומשרד הפרסום ‘תוצאות אפקטיביות' המופקד על הניהול המקצועי של הקמפיין, את הג’ינגל הרשמי שילווה את קמפיין ‘יהדות התורה’ בדרכה לכנסת.