וידיאו: ללא מגע יד אדם יורים המחבלים את הטילים הארוכים

וידיאו: ללא מגע יד אדם יורים המחבלים את הטילים הארוכים
חמאס למד רבות מחיזבאלה ושימו לב לוידיאו שכאן, שמלמד משהו על היכולת הטכנולוגית שבידי חמאס. זה מזכיר מאוד את החיזבאללה בצפון. ניתן לראות קני שיגור של טילים ארוכי טווח שמוסלקים באדמה, ובאמצעות מנגנון מיוחד הקנים עולים והטילים משוגרים.
ירוחם שמואלביץ ד' כסלו תשע"ג 12:37
Xעמוד ענן, טילים, חמאס, חיזבאללההוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

לפיד מסביר: כל המשברים על אותו נושא - הפוליטיקה הישנה

שר האוצר תוקף בחריפות את נתניהו גם אחרי הדחייה בהצבעה על חוק הלאום, וטוען כי נתניהו מוכן למכור את המדינה בשביל פריימריז. השרה לבני: מי שמכריח להצביע בעד חוק שמפלג, מתכוון לבחירות. חוק הלאום הפך לסיסמת בחירות, טענה לבני.

נתניהו: לפני הסרת הסנקציות - לפרק את איראן מהאטום

על רקע המשא ומתן המגיע לתוקפו הלילה בחצות, ואחרי שנראה כי נשיא ארה"ב נחוש להגיע להסכם עם האיראנים, מזהיר ראש הממשלה בראיון ל-BBC מפני האפשרות של הסרת הסנקציות על איראן, לפני שיפרקו אותם מהאפשרות לייצור אטום.

גלריה: מעמד מסיבת חומש לת"ת 'תורת אמת - שטפנשט' אלעד

השבוע נערך מעמד מסיבת חומש לילדי תלמוד תורה כלל חסידי 'תורת אמת' שטפנשט באלעד. במעמד השתתפו: הרב אברהם יעקב סלומון, הגה"צ רבי זושא הורוביץ רב קהילות חסידים אלעד, הגה"צ רבי יואל טוביאס רב אב"ד שיכון ו, ראה"ע אלעד הרב ישראל פרוש, חברי המועצה הרב חיים מאיר כץ, הרב פנחס גרוס, הרב אברהן ברזוסקי.

הראשל"צ סיפר בהילולא: למה אהב מרן את הפרסים?

בסעודת ההילולא המרכזית שנערכה בבית הכנסת היזדים למקובל הרב אור שרגא, סיפר הראשון לציון הגר"י יוסף כי מרן אהב את הפרסים כי הגינו עליו מהעיראקים שזרקו עליו אבנים בעת שחלק על הבן איש חי.

המצב הבטחוני: המאבטחים חוזרים לאוטובוסים בירושלים

היחידה לאבטחת התחבורה הציבורית, שפעלה באוטובוסים בירושלים בתקופת האינתיפאדה השנייה, תחזור לפעילות בירושלים בעקבות ההתדרדרות במצב הבטחוני. בנוסף יכשירו 10,000 נהגי אוטובוס בקרב מגע ובזיהוי חשודים.

תוכנית ברקת לחיזוק הביטחון האישי בירושלים

מאות ניידות, מצלמות, סיורים ואבטחה בבתי הכנסת, כל זה במסגרת התוכנית של ראש העיר ניר ברקת להחזרת השקט לשכונות ירושלים. התוכנית בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל, תתחיל מיום ראשון הקרוב, ובעירייה מקווים כי היא תביא לשקט בבירה.

מקלב דורש להוזיל את מחירי התרופות הבסיסיות

אם משרד הבריאות מנסה להשליט סדר בתחום עלויות הרפואה הכוללת, מוטב שיעסוק בתחילה בהוזלת עלות התרופות בבתי המרקחת של קופות החולים בהקדם, כך אמר היום בכנסת חבר הכנסת אורי מקלב.

עבר בכנסת: סל בסיסי של ירקות שמחירם יהיה בפיקוח

מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת החוק שתכניס רשימה של ירקות בסיסים תחת פיקוח. בשולי הדיון פרצה מהומה בין ח"כ לוי-אבוקסיס, שהגישה את הצעת החוק, לח"כ בועז טופורובסקי (יש עתיד) אחרי שהיא האשימה את יאיר לפיד.

הירושלמים ירדו לבני ברק לומר מזל טוב לראוכברגר

לייזר ראוכברגר יו"ר סיעת יהדות התורה בעיריית ירושלים, חיתן את בנו יעקב מנחם באולמי ארמונות פרידמן, והירושלמים ירדו כולם לברך במזל טוב.

צפו בליצמן מתווכח עם טורצקי: היה או לא היה

צפו בח"כ ליצמן מתווכח עם אבא טורצקי: היה או לא היה? הויכוח בין השניים נסוב על מיקומו של תלמוד תורה ספרדי ברחוב אביגדורי בירושלים לפני יותר משנתיים. היה או לא היה?

'אני חוזר' חיים ישראל בסינגל ראשון של האלבום החדש

האזינו לסינגל החדש של ענק הזמר חיים ישראל, מתוך האלבום ה-14 שבדרך. "אני חוזר", בלדה רגשית וסוחפת, המעבירה את המסר כי בסוף הכול ישתנה לטובה.

צפו: האצבעות של לייפר מנגנות את השבוע שחלף

החל מהשבוע, נעלה באתר לדעת את הניגון שבוחר העיתונאי נתנאל לייפר לנגן. האצבעות על הפסנתר מבטאות את השבוע שחלף. והשבוע בעקבות הטבח האכזרי של יהודים שהתפללו בחר לייפר לנגן: נקום נקמת דם עבדיך השפוך.