וידיאו: ללא מגע יד אדם יורים המחבלים את הטילים הארוכים

וידיאו: ללא מגע יד אדם יורים המחבלים את הטילים הארוכים
חמאס למד רבות מחיזבאלה ושימו לב לוידיאו שכאן, שמלמד משהו על היכולת הטכנולוגית שבידי חמאס. זה מזכיר מאוד את החיזבאללה בצפון. ניתן לראות קני שיגור של טילים ארוכי טווח שמוסלקים באדמה, ובאמצעות מנגנון מיוחד הקנים עולים והטילים משוגרים.
ירוחם שמואלביץ ד' כסלו תשע"ג 12:37

עמוד ענן, טילים, חמאס, חיזבאללההוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

צפו: מטוס אל על נוחת נחיתת חירום בנתב"ג

מצב חרום הוכרז בנתב"ג בשל חשש לאחד מגלגליו של מטוס אל-על שהמריא הבוקר משדה התעופה, ולאחר ההמראה התגלה כי ישנו חשש לבעיה באחד מגלגליו. המטוס עושה דרכו חזרה ונחת בשדה התעופה כשעשרות אמבולנסים ורכבי הצלה במקום.

ביהדות התורה יקבלו היום טיוטה ראשונה של הסכם

רגע לפני ההפסקה במו"מ בשל יום הזכרון והעצמאות, היום תוגש טיוטה ראשונה ליהדות התורה בכדי לנסות ולסיים את המו"מ. התקדמות ממשית מול כחלון. גם מול שס התקדמות, עיקר הבעיה מול בנט. סקירה של היום ה-27 במו"מ הקואליציוני.

ה'ממשיך' הספיד את הגר"ש בכולל חזון איש - גלריה

בכולל חזון איש בבני ברק נערך הלילה הספד על מרן פוסק הדור הגר"ש הלוי וואזנר. בין המספידים היו בנו הגר"ח וואזנר, הגר"י זילברשטיין ועוד. הצלם משה גולדשטיין היה שם ומביא לנו תיעוד מצולם.

הגאון רבי חיים וואזנר הגיע לבית הגראי"ל שטיינמן

הגאון רבי חיים וואזנר שהוכתר לממלא מקום אביו הגיע היום למעונו של מרן רה"י הגראי"ל שטיינמן שליט"א. השניים שוחחו ביניהם בדברי תורה והלכה, כמו כן שוחחו על גדלותו של מרן הגר"ש הלוי וואזנר זצוק"ל.

מספר שיא של אוטובוסים מבית שמש למירון בל"ג בעומר

מבצע מירון יוצא לדרך: 100 אוטובוסים ישנעו אלפים מתושבי בית שמש להילולת הרשב"י במירון. בישיבה שנערכה השבוע עם ראשי 'נתיב אקספרס' בלשכתו של יו"ר ועדת התנועה גרינברג סוכמו פרטי המבצע.

צפו: תושבים בביתר מפגינים מול בית ראש העיר

תושבים מרחוב הרב ש"ך בעיר ביתר, הפגינו הערב מול ביתו של ראש העיר, זאת לאחר גל גניבות לאחרונה ששיאו בפריצה הלילה בבית בו שהו הדיירים, שגילו לפתע מעל מיטתם את הפורץ הפלסטיני. ראש העיר הנחה את הגורמים השונים להביא פתרונות נוספים למכת הגניבות.

הג'וב החדש של פרס: 30,000 דולר בחודש מבנק הפועלים

הנשיא לשעבר שמעון פרס יקדם את ענייני בנק הפועלים בתמורה לשלושים אלף דולר בחודש, כאשר ההערכה היא כי הוא יסייע להם במאבק נגד הרפורמות של כחלון. בסביבתו של פרס מכחישים.

תובנות לקבלת החלטות עסקיות

במאמרו השבועי משתף עופר נחשון, מנהל שותף בחברת מלאכת מחשבת, ניהול ייזום וייעוץ בע"מ, את הגולשים במסקנות שעלו בהרצאתו בשבוע שעבר

מזכ"ל "שלום עכשיו" עושה מילואים בהתנחלויות

דווקא יריב אופנהיימר, שבחייו האזרחיים נלחם נגד הבנייה בהתנחלויות, זומן למילואים דווקא בצפון השומרון. לדבריו "נפגשתי עם התושבים בשבת והיו שיחות מרתקות. בעיניי זה מובן מאליו וחובה אזרחית בסיסית".

אחרי שנתיים: נתניהו נבחר שוב לאחד מ"המשפיעים"

אחרי שנתיים בהם נעדר ראש הממשלה בנימין נתניהו מרשימת מאה האנשים המשפיעים בעולם, נבחר היום ראש הממשלה שוב לרשימה היוקרתית של טיים. ומה כתב עליו ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק?

אבישי רוזן מציג: "טיפות של רוח" גם בווקאלי

הזמר והיוצר אבישי רוזן מגיש גרסה ווקאלית מיוחדת לימי העומר לסינגל החדש "טיפות של רוח". לסינגל שיצא לא-מכבר, הושק קליפ רשמי מיוחד שגרף עשרות אלפי צפיות בתוך פחות מחודש. וכעת מקבל "חיים חדשים" עם הגרסה הווקאלית.

מקהלת "נרננה" ומנדי ג'רופי בסינגל ווקאלי לימי העומר

במיוחד לימי ספירת העומר מגישה מקהלת "נרננה" יחד עם מנדי ג'רופי סינגל ווקאלי נוסטלגי מיוחד "על כל רגע ורגע". הלחן של יוסי גרין בעיבודו של יהושוע פריד. האזינו לסינגל המיוחד ללא ליווי מוזיקאלי.