אלן קאר גמילה מעישון

וידיאו: ללא מגע יד אדם יורים המחבלים את הטילים הארוכים

וידיאו: ללא מגע יד אדם יורים המחבלים את הטילים הארוכים
חמאס למד רבות מחיזבאלה ושימו לב לוידיאו שכאן, שמלמד משהו על היכולת הטכנולוגית שבידי חמאס. זה מזכיר מאוד את החיזבאללה בצפון. ניתן לראות קני שיגור של טילים ארוכי טווח שמוסלקים באדמה, ובאמצעות מנגנון מיוחד הקנים עולים והטילים משוגרים.
ירוחם שמואלביץ ד' כסלו תשע"ג 12:37
Xעמוד ענן, טילים, חמאס, חיזבאללההוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

בליכוד תומכים באלי ישי "גם אם נפסיד מנדטים"

גורמים המקורבים לראש הממשלה אומרים כי חשוב שמפלגתו החדשה של אלי ישי תעבור את אחוז החסימה, גם אם הדבר יוריד מעט מכוחה של הליכוד. "דרעי יסכים לשבת בקואליציה עם יצחק הרצוג", מסבירים בליכוד. על פי הסקרים האחרונים, העם איתנו אכן עוברת את אחוז החסימה.

ביהדות התורה לחוצים: המנדט השביעי בסכנה

ביהדות התורה מביעים ביממה האחרונה חשש כי המפלגה תאבד מכוחה, בשל השינויים הפוליטיים האחרונים, בהם הקמת מפלגתו החדשה של אלי ישי, והפילוג הליטאי הפנימי. באגודת ישראל מציינים כי בסקרים האחרונים המפלגה כבר ירדה לשבעה מנדטים, לעומת הסקרים הקודמים שצפו עליה לשמונה מנדטים.

האדמו"ר מספינקא חילק דולרים לחסידיו - גלריה

האדמו”ר מספינקא גני גד שליט”א ערך אמש את שולחנו במהלכה הדליק נר שישי של חנוכה. בהמשך חילק האדמו"ר דולר לקהל חסידיו. הטיש התקיים בהיכל בבית מדרשו בשכונת שיכון ה' בני ברק.

צפו: מעמד 'פרסומי ניסא' בחצר הקודש מישקולץ

המוני חסידים ועמך בית ישראל, השתתפו במעמד האדיר של ‘פרסומי ניסא’ בחצר הקודש מישקולץ בפתח תקוה, בו העלה כ"ק האדמו”ר ממישקולץ שליט”א, את אבוקת נר החנוכה, ודיבר על מהות החג, כשדבריו קירבו אלפים לאבינו שבשמים.

מנכ"ל מכבי בסיור במחוז ירושלים והשפלה

מנכ"ל מכבי שירותי בריאות מר רן סער סייר השבוע במחוז ירושלים והשפלה, בליווי ראש המחוז מר גידי לשץ ומנהלי המרכזים הרפואיים השונים. לסיור התלווה עו"ד דניאל ברמן, עוזר בכיר למנכ''ל. במהלך הסיור עמד מנכ"ל מכבי מקרוב על צרכי המבוטחים החרדים ועל השירותים המתקדמים שניתנים לכלל המבוטחים במחוז.

הנשיא ל'החובש הר נוף': מנעתם אסון חמור והצלתם חיי אדם

מתנדבי מד"א – החובש הר נוף קיבלו איגרת הערכה מיוחדת מנשיא המדינה לאור פעילותם תחת אש, בהצלת חיי אדם בפיגוע בבית הכנסת בני תורה בהר נוף. בסיום המכתב הוסיף הנשיא בכתב ידוע, בהערכה, ראובן רובי ריבלין.

אל על ממשיכה בתנופת ההתחדשות בצי המטוסים

משיקה מחלקת תיירים פלוס במטוסי ה – 777 משדרגת את מושבי המיטה במחלקת העסקים ומושבי המחלקה הראשונה

‏מבצעי דן חסכן ומועדון פועלים CashBack לחג החנוכה

בנק הפועלים מציע מענקים והטבות, לקראת חג החנוכה, בתוכנית החיסכון "דן חסכן" ובמועדון פועלים CashBack.

שר הפנים הגיע לתפילה בקבר רחל - תמונות

שר הפנים החדש גלעד ארדן, הגיע השבוע לתפילה בקבר רחל אמנו, משם המשיך לסיור לגוש עציון, שם ביקר במקומות שם אירעו פיגועי הטרור האחרונים. על מה התפלל ארדן בקבר רחל?

ח"כ אזולאי ערך בר מצווה לנכד - כולם התייצבו

ביום חמישי נערכה באשדוד שמחת הבר מצוה לנכדו של חה"כ דוד אזולאי. בן לבנו הרב ינון אזולאי ראש סניף איחוד הצלה לכיש ומעסקניה הבולטים של העיר אשדוד. הראשל"צ. אדמור"י ורבני העיר.יו"ר שס וחכי ש"ס.חברי מועצת העיר אשדוד. ראשי העיר בהווה ובעבר באו לאחל מזל"ט. - גלריה.

צפו: כף על כף - קינדרלעך וליפא שמעלצר בקליפ חדש

לפני כשנה הוציא ליפא שמעלצר את אלבומו האחרון עם השיר 'כף על כף' בו התארחו להקת 'קינדרלעך'.כעת, לאחר שהשיר הפך לנחלת הכלל, הגיע הזמן לשחרר קליפ מושקע ומיוחד שצולם דווקא בישראל, אבל משאיר ניחוח של הפקות ענק מחו"ל. ליפא במיטבו, קינדרלעך צבעוניים מתמיד והתוצאה מקפיצה ומרעננת.

צפו: האצבעות של לייפר מנגנות את השבוע שחלף

אנחנו כבר נמצאים עמוד בתוך חנוכה, ואין יותר מתאים מהניגון מעוז צור. את הניגון המקסים הזה למעוז צור שמעתי לראשונה בשנה שעברה באלבום שירי חנוכה בהפקתו של חברי המוזיקאי המוכשר דויד פרץ. הניגון שייך במקור לחסידות ברסלב ויש בו משהו מתוק למרות המונוטוניות היחסית שלו.