י"ב סיון תש"פ
חיים ברקוביץ כ"ז כסלו תשע"ג    13:20 מרכז תעסוקה ומסחר המוקם במודיעין עילית יספק מאות מקומות תעסוקה

מרכז ותעסוקה ומסחר מוקם בעיר מודיעין עילית בידי חברת 'לביא', ויספק מאות מקומות תעסוקה, 14,000 מ"ר למשרדים, 13,000 מ"ר למסחר, ו-2000 מ"ר לתחבורה.

בשבועות האחרונים החלו העבודות להקמת מרכז תעסוקה ומסחר רחב מימדים בשכונת נאות הפסגה בעיר מודיעין עילית. המרכז מוקם על ידי חברת 'לביא' ועתיד לחולל מהפכה בחיי המסחר והתעסוקה בעיר.

 

המרכז מוקם בין השכונות נאות הפסגה, קרית ספר וברכפלד, על מגרש שבו יותר מ-14 דונם ובו שטחי  מסחר, ושטחים לתעסוקה ולמשרדים וכ-2000 מטרים ישמשו את מסוף התחבורה שיוקם במקום וזאת בנוסף ל-500 מקומות חניה שיוקמו בחניונים עיליים ותחתונים. בשכונות הסמוכות למגרש מתגוררות למעלה מעשרת אלפים משפחות ברוכות ילדים, ועל כן צפוי המרכז להוות מענה תעסוקתי ומסחרי מתאים מעין כמוהו.

 

המרכז שהולך ומוקם ובנייתו צפויה להיות מושלמת כבר בשנת 2015 קיבל את אישור רבני העיר ומתנהל תחת פיקוחם הצמוד בכל הנוגע לצביון המרכז, אופיו והתאמתו לאופיה המיוחד של העיר מודיעין עילית. הפרוייקט נהנה מתמיכתו וליוויו הצמוד של ראש עירית מודיעין עילית הרב יעקב גוטרמן ששם לנגד עיניו מטרה עליונה של הבאת מקורות תעסוקה לעיר. בפעילותו זה יצר הרב גוטרמן מודל יחודי של מקומות עבודה המותאמים לנשות המגזר תוך שהמעסיקים נהנים מכח עבודה זמין, נאמן ואיכותי. את עבודת האדריכלות מבצעים בחברת דביר-יחיעם – פאר אדריכלים, המתמחים בתכנון מותאם לאוכלוסיה הדתית.

 

המרכז יורכב משני מגדלי משרדים בשתי פינות המגרש ושדרה בת שתי קומות שתהיה פתוחה לכביש הראשי. גם בנושא החזותי הוקדשה מחשבה רבה והבניה צפויה להיות מתקדמת אך מאופקת ומכובדת: בניה באבן מקומית,אלומיניום וזכוכית.

 

הביקוש לשכירת שטחים במרכז המסחרי הולך וגואה, ובימים אלו עתידה רשת סופרמרקטים מהגדולות בישראל לשכור כ-3000 מ"ר על מנת להקים בתוככי המרכז סניף גדול ומרווח של הרשת הידועה. בנוסף לכך מנהלות חברות ידועות מו"מ על שטחי תעסוקה גדולים, כן מוצעת האפשרות לשכירת שטח עבור חנויות בגדלים סטנדרטיים של 65 מ"ר ומעלה.

 

במגדלי המשרדים צפויות לשכור חברות רבות שטחים על מנת להקים בהם מרכזי שירות, תמיכה ותוכנה שיספקו מקומות עבודה למאות תושבים.

 

פרויקט זה יביא עוגן של מרכז אזרחי, תעסוקתי בשילוב עם מסחר, הנהנה מנגישות גבוהה במיוחד בשל מסוף התחבורה החדשני שיוקם בצמוד.

 

המרכז מותאם ברמה מקסימאלית לצורכי המגזר החרדי, ויוקמו בו שטחי מסחר גדולים לחנויות דגל, שטחי תעסוקה גדולים מיוחדים למגזר,שטחי גינון רבים וכן מגרש משחקים לילדים על גג שדרת המסחר, וזאת על מנת להקל על ההורים במשפחות ברוכות הילדים.

 

"מהרגע הראשון בו ניגשנו לפרוייקט הבניה של המרכז, ברור היה לנו כי לא נעשה כל צעד ללא פיקוחו ואישורו של הרב קסלר, רבה של מודיעין עילית", אומר מר יששכר שטיינהרטר, מיזמי הפרוייקט. "מלבד הערך הרוחני שאנו מייחסים לפיקוח זה, הרי שאנו רואים בכך שיקול כלכלי ממעלה ראשונה שיביא להתאמה מוחלטת של המרכז לצורכי הציבור החרדי הן מבחינה צביונו של המרכז והן מבחינת הפונקציות אותן הוא יציע".

 

את המרכז המסחרי בונה חברת 'לביא' בראשותו של מר אבי חבר ובה שותפים קבוצת אילי הון יהודיים בעלי איתנות פיננסית, מהארץ ומחו"ל. לחברת 'לביא' פרויקטים מניבים רבים בישראל, ועתה תגיע הבשורה אף לעיר מודיעין עילית כשכבר בעוד שנתיים יוכלו תושבי העיר ליהנות מהיתרונות הרבים שיציע המרכז המסחרי והכול באווירה חרדית ותוך שמירת גדרי הצניעות.


מעמד קביעת המזוזות במרכז התעסוקה החדש של אהל שרה ב' שבט תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. ברצוני לרכוש שטח במרכז המסחרי
12/12/2012
אבי
[email protected]
הגב לתגובה
לא כדאי -חכה שבאמת יבנו ויתחילו עם הנחות(ל"ת)
27/12/2012
משה

הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי