תאונה בגאולה: רכב סטה מנתיבו ופגע בהולכי רגל

תאונה בגאולה: רכב סטה מנתיבו ופגע בהולכי רגל
רכב שסטה מנתיבו פגע בהולכי רגל בשכונת גאולה בירושלים, הרכב נבלם בגדר בטיחות מה שמנע אסון גדול יותר, הולכת רגל נפצעה בינוני וילד נפצע קל, נהג הרכב לא נפגע.
שלום בר ששת ג' טבת תשע"ג 12:48

רכב שסטה מנתיבו ברחוב מלכי ישראל פינת יוסף בן מתתיהו בשכונת גאולה בירושלים, פגע בהולכי רגל על המדרכה.

 

חובשי 'איחוד הצלה' העניקו טיפול רפואי להולכת רגל שנפגעה באורח בינוני, ולילד שנפגע באורח קל. נהג הרכב לא נפגע.

 

חזי רוט חובש 'איחוד הצלה' שעובד בסמוך למיקום התאונה סיפר "כשהגעתי לזירת האירוע ראיתי כי הרכב שמסיבה לא ברורה סטה ממסלולו פגע בקבוצה של הולכי רגל ובאורח נס נבלם בגדר בטיחות מה שמנע תוצאה קשה יותר, האשה נפגעה בראשה ופונתה לאחר הטיפול הרפואי הראשוני לבית החולים כשמצבה מוגדר בינוני, במקום נפגע אף ילד נוסף שמצבו הוגדר קל".

צילום: שמואל בן ישי - חדשות 24


תאונה, רכב, גאולה, פצועההוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

מירי רגב: לא יכול להיות שננוהל על ידי משפטנים

חברת הכנסת מירי רגב מגיבה ליצחק הרצוג שהביע התנגדות לנסיונות הליכוד להחליש בחקיקה את בג"צ ועוקצת אותו כי הוא מדבר על נקיון כפיים בזמן ששתק בחקירות. לדבריה, על נבחרי הציבור לקבל החלטות.

תיאום עמדות? אביגדור ליברמן ואיילת שקד נפגשו

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן וח"כ איילת שקד מהבית היהודי תועדו היום על ידי עובר אורח בפגישה חשאית במסעדה בירושלים. האם המפלגות עומדות בפני דיל משותף לאחר הכשלון במו"מ מולם?

בפונוביז' פתחו את הזמן בהספד על גדולי ישראל

בישיבת פוניבז' פתחו את הזמן בסימן האבל על גדולי הדור פוסק הדור הגר"ש וואזנר זצ"ל והגרח"ש גריינימן זצ"ל, בעצרת המספד בהשתתפות ראשי הישיבה ומאות התלמידים נשאו דברים מרן ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין, מרן הגרב"ד פוברסקי ונשיא הישיבה הגר"א כהנמן.

ה'ממשיך' הספיד את הגר"ש בכולל חזון איש - גלריה

בכולל חזון איש בבני ברק נערך הלילה הספד על מרן פוסק הדור הגר"ש הלוי וואזנר. בין המספידים היו בנו הגר"ח וואזנר, הגר"י זילברשטיין ועוד. הצלם משה גולדשטיין היה שם ומביא לנו תיעוד מצולם.

מספר שיא של אוטובוסים מבית שמש למירון בל"ג בעומר

מבצע מירון יוצא לדרך: 100 אוטובוסים ישנעו אלפים מתושבי בית שמש להילולת הרשב"י במירון. בישיבה שנערכה השבוע עם ראשי 'נתיב אקספרס' בלשכתו של יו"ר ועדת התנועה גרינברג סוכמו פרטי המבצע.

צפו: תושבים בביתר מפגינים מול בית ראש העיר

תושבים מרחוב הרב ש"ך בעיר ביתר, הפגינו הערב מול ביתו של ראש העיר, זאת לאחר גל גניבות לאחרונה ששיאו בפריצה הלילה בבית בו שהו הדיירים, שגילו לפתע מעל מיטתם את הפורץ הפלסטיני. ראש העיר הנחה את הגורמים השונים להביא פתרונות נוספים למכת הגניבות.

הג'וב החדש של פרס: 30,000 דולר בחודש מבנק הפועלים

הנשיא לשעבר שמעון פרס יקדם את ענייני בנק הפועלים בתמורה לשלושים אלף דולר בחודש, כאשר ההערכה היא כי הוא יסייע להם במאבק נגד הרפורמות של כחלון. בסביבתו של פרס מכחישים.

תובנות לקבלת החלטות עסקיות

במאמרו השבועי משתף עופר נחשון, מנהל שותף בחברת מלאכת מחשבת, ניהול ייזום וייעוץ בע"מ, את הגולשים במסקנות שעלו בהרצאתו בשבוע שעבר

בשביל הנשמה: קול ברמה ביוזמה מיוחדת ליום הזיכרון

תחנת הרדיו החרדית במיזם מיוחד לקראת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. במסגרת היוזמה נקראים המאזינים לאמץ אל ליבם חלל וללמוד לעילוי נשמתו פרקי משניות או פרקי תהילים.

מזכ"ל "שלום עכשיו" עושה מילואים בהתנחלויות

דווקא יריב אופנהיימר, שבחייו האזרחיים נלחם נגד הבנייה בהתנחלויות, זומן למילואים דווקא בצפון השומרון. לדבריו "נפגשתי עם התושבים בשבת והיו שיחות מרתקות. בעיניי זה מובן מאליו וחובה אזרחית בסיסית".

"ניגון של גמרא" לזכר נרצחי הפיגוע במרכז הרב

את הפיגוע הארור בישיבת 'מרכז הרב' אף אחד לא יכול לשכוח. עם ישראל הוכה בתדהמה עת חדר מחבל אל היכל הישיבה והרג שמונה מבניה. רועי ידיד שר "ניגון של גמרא" לזכר הנרצחים הי"ד.

אבישי רוזן מציג: "טיפות של רוח" גם בווקאלי

הזמר והיוצר אבישי רוזן מגיש גרסה ווקאלית מיוחדת לימי העומר לסינגל החדש "טיפות של רוח". לסינגל שיצא לא-מכבר, הושק קליפ רשמי מיוחד שגרף עשרות אלפי צפיות בתוך פחות מחודש. וכעת מקבל "חיים חדשים" עם הגרסה הווקאלית.