סניף בנק הפועלים בבני ברק נפרץ הלילה

סניף בנק הפועלים בבני ברק נפרץ הלילה
סניף בנק הפועלים בבני ברק נפרץ הלילה, הפורצים הצליחו לפרוץ את דלת הכניסה, אולם נמלטו מהמקום עם הישמע האזעקה בעקבות הפריצה, כוחות משטרה הגיעו למקום סגרו את הכניסה לבנק והחלו בסריקות אחר הפורצים ובחקירת האירוע.
חיים ברקוביץ ט"ו טבת תשע"ג 08:40

סניף בנק הפועלים בבני ברק נפרץ הלילה, הפורצים שהצליחו לפרוץ את דלת הכניסה, נמלטו מהמקום מיד עם הישמע האזעקה.

 

כונני ארגון 'השומרים' הגיעו מיידית למקום, והזעיקו את המשטרה שסגרה את הכניסה לבנק, והחלה לחקור את האירוע, ולבצע סריקות ברחבי העיר על מנת לאתר את הפורצים.


צילום: השומרים


בנק הפועלים, פריצה, בני ברקהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות
1. כיסוי המינוס
28/12/2012
אחד
חבל שהגנבים לא כיסו לי את המינוס
הגב לתגובה
2. צחוק מעבודה
29/12/2012
חיים
חיחיחיחיחי, סתם שבבבבבניקים משועממים, הם לא עשו כלום, טיפה ניסו לשבור, התחילה האזעקה, והם ברחו.
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

נתניהו: רואים בחמאס אחראי לירי לעבר ישראל

למרות ההערכות כי לחימה בין פלגים בג'יהד האיסלאמי הביאה לירי הרקטה שהתפוצצה אמש ליד אשדוד, אומר ראש הממשלה בנימין נתניהו כי ישראל רואה בחמאס אחראי לכל זליגה מהרצועה לישראל.

פרוש: מימון הקייטנות לחרדים בזכות יהדות התורה

מי דואג לקייטנות לילדי מוסדות החינוך החרדיים? צפו בח"כ מאיר פרוש מסביר כי זו דרישה של יהדות התורה מהליכוד בהסכמים הקואליציוניים. אתמול פנה יו"ר וועדת החינוך מרגי לשר בנט בדרישה לביטול האפלייה.

כנס לחסידי צאנז נגד השימוש באינטרנט - גלריה

מאות מחסידי צאנז, תושבי קריית החסידות בעיר נתניה, התאספו לכנס חיזוק לשמוע בקולו של כ"ק האדמו"ר שליט"א ולהימנע משימוש במכשירים שאינם מאושרים. משה גולדשטיין התחזק ומגיש גלרייה.

האדמו"רים: נפילת הטיל - מסר לחיזוק שמירת השבת

כ"ק האדמו"ר מסדיגורה היה בעת הישמע האזעקה הערב בכניסה לבית האדמו"ר משומרי אמונים באשדוד. האדמו"ר התבטא כי "כאשר טיל נופל בקרבת מקום לאתר המחלל שבת, יש להסיק מכך שיש להתחזק בשמירת השבת".

משרד התחבורה אישר: שדרוג התחבורה בבית שמש

בין השיפורים המשמעותיים: תגבור קווי הפנים בתוך בית שמש, הקו לבני ברק יפוצל לשני קווים נפרדים האחד מרמה ג' וא' והשני ומרמה ב' והקריות החרדיות ויופעל ע"י חברת 'סופרבוס', הקו לאלעד ימשיך לשכונות החרדיות בפ"ת.

ביתר: 35 תושבים הצטרפו למשטרת ישראל

בשל האירועים האחרונים שהתרחשו בעיר ביתר עילית, יצאו במשטרה בקריאה לתושבי העיר להתנדב למשמר השכונתי על מנת להגביר את תחושת הבטחון בעיר. לאחר סיום הקורס, הם פתחו בסיורים ראשוניים.

הושגו הבנות להקלת הסחר בין ישראל לסין

מנהל רשות המסים, משה אשר וסגן שר המכס הסיני, סאן ייביאו (Sun Yibiao), חתמו היום בסין על מפת דרכים להסכם הכרה הדדית בתכנית 'גורם כלכלי מאושר' (AEO), זאת במסגרת ביקורו של אשר בסין בכנס אזורי של מנהלי רשויות המכס.

כחלון העביר לנתניהו את סמכויותיו במשק הגז

למרות שהצהיר לפני הבחירות כי יטפל במחירי הגז למרות קשריו עם קובי מימון, העביר היום כחלון את הסמכויות בנושא לראש הממשלה בנימין נתניהו שאמר היום לא אתן לשום שיקול למנוע את הזרמת הגז למדינת ישראל.

הרב קריספל חיתן את בתו

הרב אמיר קריספל מזכירו של מרן הגר"ע יוסף זצוקל"ה, חיתן את בתו וכולם הגיעו לאחל מזל טוב. רבנים, חברי כנסת, אישי ציבור ואנשי עסקים. גם לדעת היה שם.

ליברמן מציג: מתי קוראים את מגילת רות?

יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן תקף את כוונת הממשלה החדשה לבטל את "חוק צוהר" להקלה בגיור, וציין את הסמיכות לחג השבועות בה קוראים את מגילת רות. אלא שליברמן כנראה לא ידע מתי קוראים את המגילה.

האזינו: חיים דבש מחדש את השיר 'מתנות קטנות'

לקראת הפקת אלבום אישי וייחודי שיקרא "רגעי קסם" בו ישיר חיים באנגלית ועברית, מוציא כבר את הסינגל השני מתוכו אחרי השיר "נתת לי" שזכה להצלחה גדולה. כעת מחדש דבש סינגל נוסף והוא הלהיט מתנות קטנות.

סנונית ראשונה: ההפקה החדשה ״לדור ודור״ של הרב ירמי' דמן

ההפקה החדשה בדרך: ״לדור ודור״ - ניגוני חסידי בעלזא בביצוע בעל המנגן הרב ירמי׳ דמן ובעיבודם של משה (מונה) רוזנבלום ורובי בנט.