הלוואה בערבות המדינה
אלן קאר גמילה מעישון
מסעדת קוריץ

סניף בנק הפועלים בבני ברק נפרץ הלילה

סניף בנק הפועלים בבני ברק נפרץ הלילה
סניף בנק הפועלים בבני ברק נפרץ הלילה, הפורצים הצליחו לפרוץ את דלת הכניסה, אולם נמלטו מהמקום עם הישמע האזעקה בעקבות הפריצה, כוחות משטרה הגיעו למקום סגרו את הכניסה לבנק והחלו בסריקות אחר הפורצים ובחקירת האירוע.
חיים ברקוביץ ט"ו טבת תשע"ג 08:40
X
הלוואה בערבות המדינה

סניף בנק הפועלים בבני ברק נפרץ הלילה, הפורצים שהצליחו לפרוץ את דלת הכניסה, נמלטו מהמקום מיד עם הישמע האזעקה.

 

כונני ארגון 'השומרים' הגיעו מיידית למקום, והזעיקו את המשטרה שסגרה את הכניסה לבנק, והחלה לחקור את האירוע, ולבצע סריקות ברחבי העיר על מנת לאתר את הפורצים.


צילום: השומרים


בנק הפועלים, פריצה, בני ברקהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות
1. כיסוי המינוס
28/12/2012
אחד
חבל שהגנבים לא כיסו לי את המינוס
הגב לתגובה
2. צחוק מעבודה
29/12/2012
חיים
חיחיחיחיחי, סתם שבבבבבניקים משועממים, הם לא עשו כלום, טיפה ניסו לשבור, התחילה האזעקה, והם ברחו.
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

נתניהו מאיים: מי שמשחק באש - יחטוף אש

ראש הממשלה בנימין נתניהו נאם היום באירוע לציון יום השואה הבינלאומי ביד ושם, והתייחס לירי על ישראל היום מסוריה, באיימו כי "ישראל רואה בחומרה את ההתקפה עליה משטחה של סוריה, מי שמשחק באש – יחטוף אש". נתניהו הוסיף והזהיר מפני איראן גרעינית.

מכה לנתניהו: הקונגרס משעה את הגברת הסנקציות על איראן

לאחר שכבר הוזמן לנאום בקונגרס האמריקאי בעד הגברת הסנקציות הכלכליות על איראן, סופג ראש הממשלה נתניהו מכה כאשר אחד מיוזמי הצעת החוק להגברת הסנקציות הודיע כי הוא משעה את החוק עד לסיום המו"מ עם איראן.

מעמד מפואר נערך בוויליאסמבורג לרגל סיומי מסכת אצל חסידי סאטמר

אלפי חסדי סאטמאר לומדי חבורת "תורתך שעשועי" ללימוד דף ליום, אשר נבחנים בכל חודש על 20 דף גמרא, חגגו במוצ"ש האחרון סיום מסכת שקלים בירושלמי ומסכת ראש השנה. הסיום התקיים באולם המפואר עידן פאלס בשכונת ווילאמסבורג. במעמד אלפי הלומדים שנכנסו לאולם רק אחרי שהם הציגו כרטיס מיוחד ללומדים

גאב"ד העדה החרדית ובית דינו הגיעו לסיור באתר הבניה שנלר

עקב המאבק המנהלת אתרא קדישא נגד הבניה במתחם שנלר בטענה כי נמצאים שם קברים, הגיעו הגאב"ד הגרי"ט וייס וחברי הבד"ץ לאתר הבניה. היזמים התחייבו לציית להוראות הבד"ץ.

בשורה לתושבי בני ברק: השיטור העירוני מגביר פעילות

השיטור העירוני של עיריית בני ברק מגביר את פעילויותיו, בתחומים רבים, ובהם השב"חים (השוהים הבלתי חוקיים), כשפעילויות אלו כוללות סיורים קבועים במקום התכנסותם של השב"חים, בדיקת הזדהות ונקיטת צעדים נגד השוהים בניגוד לחוק.

ערבים נכנסו לשכונה החרדית והכו אברכים באלות

מספר צעירים רעולי פנים נכנסו הלילה לשכונה החרדית בהדר שבחיפה, הכו אברכים שיצאו משיעור 'דף היומי', וכשהם רעולי פנים החלו לצעוק 'איטבח אל יהוד', רק לאחר מרדף שארך מספר דקות, הצליחו לעצור חמישה מהם שהובאו לחקירה במשטרה, אחד האברכים הוכה עם מקלות בפניו.

אחרי הכשלון החרדי: בחריש פונים לעולים מצרפת

אחרי שהנסיון החרדי ליישב את העיר חריש נכשל, פונה ראש המועצה לאלה הצפוים לעלות ארצה מצרפת בעקבות אירועי הטרור האחרונים במדינה, ומציע להם לרכוש דירות בחריש, שם מחירי הדיון עדיין נמוכים יחסית.

באגד מבהירים: למרות השביתה - מחר תחבורה כרגיל

למרות איומי ההסתדרות על שביתת אזהרה בת יום אחד מחר בחברת אגד, מבהיר דובר החברה רון רטנר: הפרסומים הבלתי אחראים לפיהם לא יהיו אוטובוסים מחר הם חציית קו אדום של ההסתדרות וועד העובדים.

בסיום כנס הפעילים: ח"כ שטבון מרקיד את הקהל - צפו

אתמול נערך כנס פעילים מטעם מפלגת יחד - העם איתנו בשילוב פתיחת מטה המפלגה למגזר הדתי לאומי. בסיום האירוע פתחו הפעילים בריקודים, כאשר חבר הכנסת יוני שטבון מרקיד עם המקרופון ביד את הקהל בניגון חב"די ידוע.

אחרי מלחמת הציוצים: שס מציגה את מהפכת השקופים

אחרי מלחמת הציוצים אתמול בין אריה דרעי ליאיר לפיד האם הייתה הפגנת שקופים מתחת לביתו וכמה אנשים השתתפו בה, מציגה היום מפלגת שס את הסרטון המתעד את אשר אירע אתמול בשכונת רמת אביב בתל אביב.

סינגל בכורה לילד הפלא נהוראי תורג'מן: ילד לעולם

סינגל בכורה לנהוראי תורג'מן, ילד הפלא (11) מחדרה. לראשונה הוקסמנו מקולו בלהיט של הזמר אלעד שער - "אב הרחמים".

הרב פנחס ברייער מגיש: 'הנני בידך'

מי לא מכיר את לחנו המוכר והמרגש של הרב פנחס ברייער 'השבעתי' שהצליח ופרץ את כל גבולות המגזר ונגע בכל מי שיש בקרבו לב יהודי חם ופועם. עכשיו המלחין הנודע עושה זאת שוב בשילוב כוחות עם אחיו הזמר אהרלה ברייער בלחן חדש ומרטיט במילים לא שגרתיות מחזקות ומעודדות כל נפש.