הלוואה בערבות המדינה
מסעדת קוריץ

אחריי הפטריוט בחיפה – עכשיו גם כיפת ברזל בצפת

אחריי הפטריוט בחיפה – עכשיו גם כיפת ברזל בצפת
טילי פטריוט נפרסו בחיפה, כיפת ברל נפרסה בצפת, וברשויות בצפון נדרשו ראשי ערים לבדוק מקלטים ולוודא כי הם תקינים. האם ישראל נערכת לתרחיש של מלחמה מצפון? והאם יש קשר לנעשה באיראן.
ירוחם שמואלביץ י"ח שבט תשע"ג 12:56
X
הלוואה בערבות המדינה

האם בצפון נערכים לתרחיש של מלחמה? אחריי שביום ראשון הוצבה סוללת פטריוט באזור חיפה, אתמול הוצבה סוללת 'כיפת ברזל' בגליל העליון, בסמוך לעיר צפת, והיא צפוייה להישאר שם לפחות בימים הקרובים.

 

הערכות הן כי פריסת טילי ההגנה מפני טילים, באה לאחר החשש במערכת המודיעין מפני זליגת נשק כימי ונשק מפר איזון אל חיזבאללה, כחלק מהמהומות בסוריה.

 

בעבר נפרסו סוללות כיפת ברזל ופטריוט באותם אזורים, אך לצד הדיווחים מתוך סוריה, ואולי אף לדיווחים על המתרחש באיראן, יש שקושרים זאת להחלטה לפרוס את מערכות ההגנה.

 

כאן המקום לציין כי לפני כשבוע פרסה ארה"ב גם סוללות פטריוט בגבול טורקיה-סוריה, דבר שנועד להיערך לאפשרות של ירי מצד סוריה.

 

עוד נציין כי בימים האחרונים ולאור ההתרחשויות השונות, בקרב רשויות מקומיות בצפון, החלו לתגבר צוותים של העירייה שעוברים בין המקלטים ומוודאים כי הכל תקיןפטריוט, כיפת ברזל, צפון, סוריה, נשק כימיהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
אלן קאר גמילה מעישון

חרפה בגבעה: רה"י הגר"ש מרקוביץ הוכה ונפצע

חילול ה': המאבקים בישיבת פונוביז' שהתחדשו לאחרונה, המשיכו גם היום, והערב נחצה קו אדום נוסף כאשר ראש ישיבת פלג המחבלים הגר"ש מרקוביץ הוכה על ידי אחיינו הלומד בישיבת השונאים ונפצע קל. מוקדם יותר התיזו המחבלים גז מדמיע בהיכל הישיבה במהלך תפילת ערבית.

הרצוג מגיב: הליכוד מבוהל - מפחד לאבד את השלטון

יו"ר המחנה הציוני הגיב לטענות מפלגת הליכוד בדבר השימוש האסור על פי חוק בעמותות המסייעות למפלגתו לנצח את מערכת הבחירות, וטען כי מדובר בשקר מוחלט. "הם מבוהלים, ואני מבין אותם. קשה להם לאבד את השלטון אחרי שש שנים". לסיום הצהיר הרצוג כי הוא בטוח שהציבור אינו טיפש.

אלפים במסע הלווית הגאון רבי בן ציון פלמן זצ"ל

אלפים מבני התורה והישיבות ליוו היום את אחד מגדולי החכמים ועמודי ההוראה בעיר בני ברק, הגאון רבי שלמה בן ציון פלמן זצ"ל, רב קהילת 'נחלת משה' בבני ברק, אשר התמוטט הבוקר בביתו כשהוא בן 79.

מאות ילדי כיתה ג' בקרית יואל החלו בלימוד משניות

ילדי כיתה ג' בת"ת בקרית יואל התחילו ללמוד משניות. מסיבה מיוחדת שהנהלת הת"ת ערכה לרגל המאורע, הגיע להשתתף כ"ק האדמו"ר מסאטמר שליט"א. האדמו"ר הסביר בטוב טעם לפני הילדים על גודל הזכות שיש להם, ביום בו הם מתחילים ללמוד תורה שבעל פה שזה עיקר חיוב לימוד התורה האדמו"ר ברכם שימשיכו לעלות במעלות התורה ללמוד וללמד. עד שהם יזכו לגדול אברכים חשובים ובעלי בתים נאמנים לה

בשורה לתושבי בני ברק: השיטור העירוני מגביר פעילות

השיטור העירוני של עיריית בני ברק מגביר את פעילויותיו, בתחומים רבים, ובהם השב"חים (השוהים הבלתי חוקיים), כשפעילויות אלו כוללות סיורים קבועים במקום התכנסותם של השב"חים, בדיקת הזדהות ונקיטת צעדים נגד השוהים בניגוד לחוק.

ערבים נכנסו לשכונה החרדית והכו אברכים באלות

מספר צעירים רעולי פנים נכנסו הלילה לשכונה החרדית בהדר שבחיפה, הכו אברכים שיצאו משיעור 'דף היומי', וכשהם רעולי פנים החלו לצעוק 'איטבח אל יהוד', רק לאחר מרדף שארך מספר דקות, הצליחו לעצור חמישה מהם שהובאו לחקירה במשטרה, אחד האברכים הוכה עם מקלות בפניו.

בשורה לצרכנים: מחירי הביצים יוזלו ב3% באופן מיידי

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, המכהן כשר האוצר, ושר החקלאות יאיר שמיר חתמו על תיקון צו הפיקוח על המחירים של הביצים, להפחתת מחירי הביצים לצרכן, בשיעור של כ- 3%.

תקדים: משרד האוצר ממליץ לסווג כלי רכב במשקל עד 3.5 טון כפרטי

המשמעות: בעלי רכבים מסחריים קטנים ישלמו פחות כמה מאות שקלים בשנה לחברות הביטוח. המחקר בחן את תעריפי הסיכון בביטוחי החובה לרכבים ומצא כי אין פער בין תעריף הסיכון של רכב מסחרי עד 3.5 טון לבין רכב פרטי

עיתונאים מצייצים: לרפואת מי הורה הגר"מ מזוז להתפלל?

הדברים המעניינים באמת במערכת הבחירות הנוכחית, קורה ברשת החברתית שתפסה תאוצה בקרב הברנז'ה החרדית, הטוויטר. היום נפתחה מלחמת עולם בין העיתונאים בעקבות ציוץ עם מידע מוטעה שפורסם.

עו"ד אברהם יוסטמן מונה לנציג החדש בוועדת הבחירות

עורך הדין אברהם יוסטמן התחיל היום את עבודתו כחבר וועדת הבחירות המרכזית, כנציג סיעת שלומי אמונים ביהדות ביהדות התורה, במקום הנציג הקודם, יהושע פולק שעבר להזדהות עם סיעת בני תורה.

האזינו: ר' שלמה טויסיג בסינגל חדש "מאי דהוה"

שנה לא פשוטה עברה על בעל המנגן ר' שלמה טויסיג, עם פטירת אביו האדמו"ר מבעלעד הגה"צ רבי יוסף טויסיג זצ"ל. עם סיום ימי האבל התחיל להנהיג את הקהילה, כאשר במקביל הוא ממשיך לשמח את עם ישראל.

צפו: יצחק מאיר ומקהלת מלכות בביצוע חסידי מיוחד

לכבוד צאת מארז השבת שלו, מפתיע יצחק מאיר מוציא עם קליפ מושקע של הפיוט החסידי המזוהה ביותר עם יצירתו: י-ה אכסוף, בדואט מנצח עם מקהלת 'מלכות', כשהוא מאחד מספר מהלחנים המובילים על מילים אלו.