נס בבני ברק: אוטובוס איבד את הבלמים הדרדר פגע ברכבים ואין נפגעים

נס בבני ברק: אוטובוס איבד את הבלמים הדרדר פגע ברכבים ואין נפגעים
נס בערב שבת בבני ברק: אוטובוס שאיבד את הבלמים הדרדר כ-150 מטרים, פגע ברכבים חצה צומת באור אדום ועלה על אי תנועה, ב"ה לא היו נפגעים באירוע.
שלום בר ששת כ"ט שבט תשע"ג 19:44
X

אוטובוס שאיבד את הבלמים ברחוב חזון איש פינת שדרות ירושלים  בבני ברק, הדרדר כ-150 מטר חצה את הצומת באור אדום ,פגע בשני רכבים ונעצר על אי תנועה.

 

נתי חובש הצלה גוש דן שהיה עד ראיה לתאונה סיפר "ראיתי את האוטובוס חוצה במהירות את הצומת באדום וילדים שלומדים בחיידרים נמלטים במהירות, מתברר שאזרח ערני פשוט הניס את הילדים שעברו בירוק במעבר חציה לכיוון המדרכה ובכך הציל את חייהם של ארבעה ילדים ונמנע אסון כבד".
נס, בני ברק, אוטובוס, בלמים, הדרדרהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

עיתונאים מ'הארץ' קיללו וירקו על חיילים ונעצרו

הרעים לעיתון הארץ: גדעון לוי ואלכס ליבק, צמד עיתונאים שמאלנים רדיקלים ממערכת עיתון הארץ, נכנסו הצהריים ללא אישור לטול כרם. ביציאה, עיכבו אותם החיילים במחסום, ובתגובה התחילו אלו לירוק ולקלל את החיילים. המשטרה הגיעה למקום, ועצרה את העיתונאים.

ח"כ דנון: טעינו כאשר צירפנו את לפיד לקואליציה

ח"כ דני דנון הדליק הערב את נרות החנוכה בקבר שמעון הצדיק. בדבריו אמר דנון: "מכאן, מירושלים בירתנו הנצחית אנו מסתכלים לעבר אויבנו מבית ומבחוץ ואומרים אנו מכאן לא נזוז". בהמשך האשים את לפיד באחריות לעוני בישראל.

רבה של רוסיה בהדלקת נרות בבית הכנסת המרכזי

רבה של רוסיה הגאון רבי בערל לאזאר בהדלקת נר החנוכה בבית הכנסת המרכזי "מארינה רושצ'ה" במרכז מוסקבה - צפו בגלריה.

האדמו"ר מנדבורנא ביתר בהדלקת נרות - גלריה

צפו בתיעוד גלריה ממעמד הדלקת נרות חנוכה שערך כ"ק האדמו"ר מנדבורנא ביתר שליט"א, באירוע מיוחד לילדי החסידות. בהמשך חילק האדמו"ר סופגניות ודמי חנוכה לילדי החמד של החסידות.

מרגש: הילדים המיוחדים בנו חנוכיה מלגו בלשכת ברקת

טקס הדלקת נר שישי של חנוכה התקיים בלשכת ראש העיר ירושלים ניר ברקת, בחנוכיית לגו ייחודית שבנו ילדי "עלי שיח". הרב פרקל ציין בהתרגשות כי "הילדים המיוחדים הרגישו כשווים בין שווים".

מאות השתתפו במסיבת חנוכה של המרכז לצעירים "ילדי שגיא ויעקב"

מאות השתתפו במסיבת חנוכה המרכזית שהתקיימה באולמי 'בלו קאסל' ע"י המרכז לצעירים "ילדי שגיא ויעקב", הקהל נהנה מהרצאה מרתקת ומלאה הומור מהמרצה הרב מאיר שוורץ, לאחריה התקיים מופע של שירה וזמרה עם הזמר הענק משה דוויק בליווי 7 נגנים ולסיום שמעו דברי תורה וברכה לכבוד חג החנוכה ממרן הראשון לציון רבי שלמה עמאר רבה של ירושלים. את המעמד הנחה בטוב טעם הרב אילן רב המרכז לצעירים ילדי שגיא ויעקב. בסיום הערב נערכה הגרלה עלתמונת ענק של הבן איש חי ובספר ההפטרות המפואר מכסף.

הנהלת אל על כיבדה את יו"ר חיים לילד בהדלקת נרות חנוכה

"מי שמדליק אור בלבבות כל השנה יכובד להדליק את נרות החנוכה". יו"ר 'חיים לילד' הרב ראובן סקלר כובד להדליק את נרות החנוכה בחברת 'אל על'.

אל על ממשיכה בתנופת ההתחדשות בצי המטוסים

משיקה מחלקת תיירים פלוס במטוסי ה – 777 משדרגת את מושבי המיטה במחלקת העסקים ומושבי המחלקה הראשונה

מזל טוב: הרב חנניה צ'ולק התארס

שנה לפטירתה של אשתו, הרבנית לאה צ'ולק, התארס היום איש החסד הנודע הרב חנניה צ'ולק, עם אשה שהייתה מתנדבת בבית החולים שערי צדק. הווארט התקיים בביתו של הגר"י זילברשטיין.

שר הפנים הגיע לתפילה בקבר רחל - תמונות

שר הפנים החדש גלעד ארדן, הגיע השבוע לתפילה בקבר רחל אמנו, משם המשיך לסיור לגוש עציון, שם ביקר במקומות שם אירעו פיגועי הטרור האחרונים. על מה התפלל ארדן בקבר רחל?

צפו: המקהלה החסידית 'נרננה' מבצעת שיר לזכר מרן

מקהלת נרננה, מגישה ביצוע של השיר "כוכב מאיר" שנכתב על ידי הבת של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, הרבנית יהודית יוסף, לקראת בר המצווה של בנה. צפו בקליפ בשילוב קטעי וידאו יחודיים מחיי מרן זצ"ל.

צפו: כף על כף - קינדרלעך וליפא שמעלצר בקליפ חדש

לפני כשנה הוציא ליפא שמעלצר את אלבומו האחרון עם השיר 'כף על כף' בו התארחו להקת 'קינדרלעך'.כעת, לאחר שהשיר הפך לנחלת הכלל, הגיע הזמן לשחרר קליפ מושקע ומיוחד שצולם דווקא בישראל, אבל משאיר ניחוח של הפקות ענק מחו"ל. ליפא במיטבו, קינדרלעך צבעוניים מתמיד והתוצאה מקפיצה ומרעננת.