נס בבני ברק: אוטובוס איבד את הבלמים הדרדר פגע ברכבים ואין נפגעים

נס בבני ברק: אוטובוס איבד את הבלמים הדרדר פגע ברכבים ואין נפגעים
נס בערב שבת בבני ברק: אוטובוס שאיבד את הבלמים הדרדר כ-150 מטרים, פגע ברכבים חצה צומת באור אדום ועלה על אי תנועה, ב"ה לא היו נפגעים באירוע.
שלום בר ששת כ"ט שבט תשע"ג 19:44
X

אוטובוס שאיבד את הבלמים ברחוב חזון איש פינת שדרות ירושלים  בבני ברק, הדרדר כ-150 מטר חצה את הצומת באור אדום ,פגע בשני רכבים ונעצר על אי תנועה.

 

נתי חובש הצלה גוש דן שהיה עד ראיה לתאונה סיפר "ראיתי את האוטובוס חוצה במהירות את הצומת באדום וילדים שלומדים בחיידרים נמלטים במהירות, מתברר שאזרח ערני פשוט הניס את הילדים שעברו בירוק במעבר חציה לכיוון המדרכה ובכך הציל את חייהם של ארבעה ילדים ונמנע אסון כבד".
נס, בני ברק, אוטובוס, בלמים, הדרדרהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

עם כניסת החג: קצין משטרה נרצח בפיגוע ירי ליד חברון

בדרכו לעריכת ליל הסדר סמוך לכניסת החג, נהרג קצין משטרה בפיגוע ירי סמוך למחסום תרקומיה שליד חברון, אשתו ובנו בן ה-9 נפצעו והם מאושפזים בבית החולים שערי צדק, ראש ממשלת החמאס מאיים: "חוזרים לדרך ההתנגדות".

גלריה: רבה של רוסיה בשריפת חמץ ומכירת החמץ לגוי

במוסקבה בירת רוסיה נערכה "מכירת חמץ" בלשכתו של רבה הראשי של רוסיה הגר"ב לאזאר שליט"א ולאחר מכן "שריפת חמץ" בחצר בית הכנסת המרכזי "מארינה רושצ'ה" במרכז מוסקבה. התמונות לפניכם.

צפו: האדמו"ר מבעלזא בשאיבת 'מים שלנו'

לקראת אפיית המצות מחר ערב פסח, יצא הערב כ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א לחצר ביהמ"ד לאחר תפילת מנחה, ושאב 'מים שלנו' לאפיית המצות של ערב פסח. צפו בתיעוד.

האדמו"ר משומרי אמונים בטחינת חיטים ושאיבת 'מים שלנו'

לקראת אפיית מצות ערב פסח, יצא האדמו"ר משומרי אמונים שליט"א לטחינת חיטים למצות, וכן יצא לשאיבת מים שלנו לאפיית מצות מצוה לליל הסדר, וערך 'לחיים טיש'. התמונות לפניכם.

ילד כבן 7 נכווה לאחר ששפך חומר דליק בשריפת חמץ

ילד כבן 7 נכווה ונפצע באורח בינוני עד קשה, לאחר ששפך חומר דליק על האש במהלך שריפת חמץ ברחוב נחל לוז בבית שמש, והאש נתפסה בבדיו, הילד פונה לבית החולים כשהוא סובל בכוויות בדרגה ב' בפלג גופו העליון.

ירושלים: קוצים בערו בתחתית בניין האש טיפסה לפרגולה בגג

אלמוני שהצית קוצים בתחתית בניין מגורים ברחוב מנחת יצחק בירושלים, לא חשב לרגע כי האש תגיע עד לפרגולה שבגג הבניין, צוותי הכיבוי פינו את דיירי הבניין והשתלטו על השריפה. צפו בתיעוד.

מכללה חדשה תאפשר לחרדים פרנסה בכבוד בענף הבניה

'מכללת הבונים' שתוקם בחודשים הקרובים באשדוד תאפשר למתאימים בלבד מהמגזר החרדי לרכוש לעצמם מקצוע ממגוון הרחב של מקצועות הבניה ולהשתלב בענף הבניה תוך אפשרות לפרנסה בכבוד.

"את הרכישה החשובה בחיים יש לעשות עם כמה שפחות סימני שאלה"

לנוכח התמורות בענף הנדל"ן אומר יו"ר חברת 'נתיב פיתוח', ר' שמחה גריינדיגר כי "את הרכישה החשובה בחיים יש לעשות עם כמה שפחות סימני שאלה", ומציין כי "בלי קשר להחלטות ממשלה כאלה ואחרות, נתיב פיתוח מתחייב להמשיך להציע לציבור דירות באיכות גבוהה ובמחיר הוגן".

קישקע כל מה שהתבשל השבוע

למי מגיע מזל"ט על הצאצאים? מי עשה סדר במערכת העיתון. אלו זמרים ישבו במסעדה בתל אביב, ומי ישבו באשדוד לשמוע את השירה. וגם, הפגישות הסודיות, תאונת הדרכים לבן של בעלת משרד פרסום, ותלבושות מוזרות. נכנסים לקישקע.

המלך מתאבל - יידל הבן בא לנחם

מלך המוזיקה החסידית מרדכי בן דוד, שאביו ר' דוד ורדיגר נפטר בשבוע שעבר, יושב שבעה בביתו שבארה"ב. בין המנחמים הרבים הגיע לנחם גם בנו יידל ורדיגר.

צפו: שלומי גרטנר ודודי קאליש בקליפ 'שמע ישראל'

צפו בקליפ וידיאו של הזמר שלומי גרטנר מלונדון, והמעבד דודי קאליש יחד עם הכנר המוכשר שימי ויצהנדלר. על השיר 'שמע ישראל', הקליפ צולם בירושלים העתיקה ומול שריד בית המקדש, ע"י במאי הווידאו הפופולארי יוני צור, התוצאה מוגשת לפניכם.

אליעזר אוירבך בסינגל מקפיץ לפסח ״ושמחת בחגך״

לכבוד חג הפסח הקרב ובא, סינגל חדש 'ושמחת בחגך' תוסס ומקפיץ מבית היוצר של המלחין אליעזר אוירבך מדרום אפריקה, בהפקה מוזיקלית של המעבד והמנצח יואלי דיקמן. האזינו.

הפילים הובאו למחנה ויז'ניץ מונסי

למחנה ויז'ניץ מונסי בקונטרי שבארה"ב הובאו פילים שעשו במקום פעלולים מיוחדים, מגזין א בליק מגיש גלריה. התמונות לפניכם.

האדמו"ר ממונקאטש הגיע לביקור במחנה החסידות

האדמו"ר ממונקאטש שליט"א הגיע לביקור במחנה 'חיים ושלום' - מונקאטש, בקייאמישע לעיק שבני יורק, לאדמו"ר נערך מעמד קבלת פנים, וילדי החסידות קיבלו את פני האדמו"ר בדגלים. מגזין 'א בליק' מגיש גלריה.