נס בבני ברק: אוטובוס איבד את הבלמים הדרדר פגע ברכבים ואין נפגעים

נס בבני ברק: אוטובוס איבד את הבלמים הדרדר פגע ברכבים ואין נפגעים
נס בערב שבת בבני ברק: אוטובוס שאיבד את הבלמים הדרדר כ-150 מטרים, פגע ברכבים חצה צומת באור אדום ועלה על אי תנועה, ב"ה לא היו נפגעים באירוע.
שלום בר ששת כ"ט שבט תשע"ג 19:44
X

אוטובוס שאיבד את הבלמים ברחוב חזון איש פינת שדרות ירושלים  בבני ברק, הדרדר כ-150 מטר חצה את הצומת באור אדום ,פגע בשני רכבים ונעצר על אי תנועה.

 

נתי חובש הצלה גוש דן שהיה עד ראיה לתאונה סיפר "ראיתי את האוטובוס חוצה במהירות את הצומת באדום וילדים שלומדים בחיידרים נמלטים במהירות, מתברר שאזרח ערני פשוט הניס את הילדים שעברו בירוק במעבר חציה לכיוון המדרכה ובכך הציל את חייהם של ארבעה ילדים ונמנע אסון כבד".
נס, בני ברק, אוטובוס, בלמים, הדרדרהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

דנון נגד לפיד: לא נתמוך בחוק 0% מע"מ

יו"ר מרכז הליכוד, ח"כ דני דנון יוצא היום בחריפות נגד שר האוצר יאיר לפיד על כך שקיצץ בתקציב ההתנחלויות ומבטיח: לא נתייצב לאשר את הגחמות שלו עם 'מע"מ אפס' בזמן שהוא מקפיא את הבניה ופוגע בהתיישבות ביהודה ושומרון.

בחסדי שמים: נמנע נסיון פיגוע בצומת תפוח

חשד לניסיון פיגוע בצומת תפוח: שני צעירים שעוררו את חשדם של לוחמי משמר הגבול עוכבו לבדיקה שגילתה על גופם שלושה מטעני חבלה, אקדח וסכינים.

מעמד תשליך בחצה"ק סאדיגורה - גלריה

כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א ערך את מנהג השתליך בהשתתפות מאות מחסידיו, ברחבת ביהמ"ד הגדול של החסידות. - צפו בגלריה שמגיש לכם בעריש פילמר.

לרגל הוצאת הספר אור לציון: ראשי הישיבות הספרדים התכנסו

אמש התקיים בישיבת "אור לציון" כינוס גדולי ראשי הישיבות הספרדים לרגל הוצאת הספר "אור לציון" חלק רביעי של מרן הגאון רבי בן ציון אבא שאול זללה"ה. הכינוס התקיים בראשות בנו ראש הישיבה הגאון רבי אליהו אבא שאול שליט"א, ובו השתתפו כל ראשי הישיבות הגדולות והחשובות. - גלריה

הוקם בית דין להוראה ולמשפט בשכונת 'הר חומה'

בשורה לשוחרי התורה וההלכה. הוקם בית דין להוראה ולמשפט בשכונת 'הר חומה'. בית הדין הינו נדבך נוסף בקהילת 'חסדי שמואל' שבראשות הגר"א עמרמי.

הקפות שניות בחיפה במוצאי שמחת תורה

בשני מוקדי שמחה מרכזיים יתקיימו השנה הקפות שניות, במוצאי שמחת תורה. ברחבת החנייה התחתונה בהיכל הספורט שברוממה וברחבת בית הכנסת המרכזי בקריית שמואל.

כיצד להמנע מהמוקשים שבדרך וליהנות מבית בארה"ב בצורה הבטוחה ביותר

המשבר ב 2008 שפקד את שוק הנדל"ן האמריקאי מהווה הזדמנות מיוחדת לעשיית רווחים, ברם לא מעט מהמשקיעים הפסידו השקעתם בהרפתקאות מפוקפקות. יצאנו לבדוק והבאנו לכם את מורה הנבוכים לרוכש בית בארה"ב

בשורה לדרום: שיקים שחזרו במהלך צוק איתן לא יימנו

וועדת החוקה, חוק ומשפט של הכנסת אישרה היום את תקנות שיקים ללא כיסוי. עפ"י התקנות החדשות, שיקים שחזרו לתושבי הדרום הגרים במרחק 40 ק"מ מרצועת עזה בתקופת ימי מבצע "צוק- איתן", לא ימנו במניין שיקים חוזרים לנושא חשבון מוגבל.

מנכ"ל הפלס: אם אין הכנסות מפרסום – נחפש אפיקים אחרים

יעקב לבין מודה כי לעיתון אין כמעט הכנסות מפרסום, היות ורוב חברות הפרסום מצייתים להוראה שלא לפרסם ב'הפלס'. לטענתו, בניגוד לרושם – קוראי הפלס הם הנרדפים והוא מתנגד להפעלת טרור נגד חברות שמחרימות את 'הפלס'.

משה אבוטבול כובד בכתיבת 'משה' - גלריה

ממשה עד משה: בהכנסת ספר תורה לבית הכנסת חב"ד בבית שמש, כובד ראש העיר משה אבוטבול בכתיבת המילה 'משה' בפסוק המסיים את ספר התורה. - צפו בתיעוד.

חסידות פיטסבורג מציגה : "שובו אלי" - האזינו

לאחר תשעה אלבומים מצוינים ומשובחים עד מאוד בימים אלו יוצא לאור הדיסק העשירי מבית היוצר של חסידות פיטסבורג המעטירה, בעיר התורה והחסד באשדוד. - האזינו לשיר כי לקח טוב, מתוך האלבום החדש.

האזינו: אבי מילר שר ר' הלל פלאי

בעיצומם של עשרת ימי תשובה, ורגע לפני יום הכיפורים משיק הכוכב העולה הזמר אבי מילר את אלבום הביכורים "אבי מילר שר ר' הלל". בכריכת האלבום פונה מילר אל המאזינים בפנייה שטרם הייתה כמותה בתעשיית המוסיקה בכלל, ובתעשיית המוסיקה החסידית בפרט: "מותר לצרוב, ולשכפל לצורך שימוש אישי. והכל בכדי שכולם יוכלו להאזין ולהתרגש".