ט' כסלו תשפ"א
לוי אשכנזי כ"ד תמוז תשע"ג    13:28 סוער בוועדת החינוך: גפני ל'יש עתיד' באתם בשביל הרשעות

סערת לימודי הליבה מגיעה שוב לכנסת, הפעם לוועדת החינוך. ח"כ גפני תקף את ח"כי 'יש עתיד' שהגיעו לדיון. באתם לפה בשביל הרשעות". כאשר ח"כ קלדרון החלה לדבר קם גפני ועזב בהפגנתיות. שבוע הבא דיון נוסף.

דיון שנערך בוועדת החינוך של הכנסת בנוגע להתניית תקצוב למוסדות הפטור החרדיים בלימוד ליב"ה, במסגרת חוק ההסדרים, הביא לעימות סוער בין חברי הכנסת של דגל התורה, לבין חברי הכנסת של 'יש עתיד'.

 

ח"כ גפני תקף את חברות הכנסת קלדרון וקריב מ'יש עתיד' והגדיר אותם רשעיות'. "באתם לכאן בשביל הרשעות". גפני שרתח מזעם על הכוונה להתנות את העברת תקציבים בתמורה ללימודי ליבה, הודיע כי אם החוק יתקבל הוא ימליץ למוסדות החינוך החרדיים, לנתק כל מגע עם משרד החינוך.

 

בהמשך כאשר ח"כ קלדרון החלה לדבר, קם ח"כ גפני ויצא בהפגנתיות מאולם הוועדה, כשהוא אומר כי אינו מעוניין לשמוע את השטויות שלה. קלדרון אמרה לגפני כי הוא מדבר לשון הרע.

 

לסיום הישיבה ביקש יו"ר הוועדה ח"כ עמרם מצנע, ממחלקת המחקר של הכנסת מסמך שיסביר מהו התקציב לילד במגזר החרדי, ומהו התקציב לילד במגזר הרשמי, וזאת בעקבות הערות שלא מדובר בעוגה תקציבית זהה לשני המגזרים. בתום הדיון קבע יו"ר הוועדה מצנע, דיון לשבוע הבא.


צפו: הח"כים החרדים תוקפים את הנוהל לגבי כוללים י"ג סיון תשע"ח
ח"כים חרדים מאשימים: אפליה בחיפה נגד חרדים י"א אב תשע"ו
בכנסת אישרו לבטל את חוק נהרי – כעת תור המליאה ח' אב תשע"ג
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. פששש... אני נהנה מהעבודה של הבנאדם הזה
02/07/2013
דוד
איפה ש"ס? איפהה?! המפלגה הזאת מתפוררת.
הגב לתגובה
2. או צדוקים?
02/07/2013
צודקים
השגרה והשכחה, הטרדות שמקיפות כל אחד ואחד, מסיטות ומונעות מאיתנו לבקש ולצפות באמת לאושר הנפלא הזה. לוּ באמת היינו צועקים והיינו כואבים את חסרוננו זה, בודאי היינו כבר נגאלים, וזאת על פי דברי המדרש (ילקוט איכה פרשה א'): "אמר יצחק לפני הקדוש ברוך הוא: שמא אין חזרה לבנים?! אמר לו: אל תאמר כן. יש דור שהוא מצפה למלכותי – מיד הם נגאלים, שנאמר ויש תקוה לאחריתך נאום ה' ושבו בנים לגבולם". חייבים להכניס זאת טוב למוחנו ולליבנו: אין לנו פתרון אחר, זהו הפתרון האמיתי! אנחנו חייבים להתחיל להתעורר ולבקש על כך, זה חייב להיות 'הנושא' שלנו, זה חייב לבעור בעצמותינו, ואז בודאי ישמע אותנו בורא העולם ויחון אותנו לפליטת עולמים ויגאלנו גאולת עולם אמן ואמן!
הגב לתגובה
למי
02/07/2013
למה
השגרה והשכחה, הטרדות שמקיפות כל אחד ואחד, מסיטות ומונעות מאיתנו לבקש ולצפות באמת לגאולה שלמה, למשיח, "לבית המקדש השלישי", לאושר הנפלא הזה. לוּ באמת היינו צועקים והיינו כואבים את חסרוננו זה, בודאי היינו כבר נגאלים, וזאת על פי דברי המדרש (ילקוט איכה פרשה א'): "אמר יצחק לפני הקדוש ברוך הוא: שמא אין חזרה לבנים?! אמר לו: אל תאמר כן. יש דור שהוא מצפה למלכותי – מיד הם נגאלים, שנאמר ויש תקוה לאחריתך נאום ה' ושבו בנים לגבולם". חייבים להכניס זאת טוב טוב למוחנו ולליבנו: אין לנו פתרון אחר, זהו הפתרון האמיתי היחידי! אנחנו חייבים להתחיל להתעורר מיד ולבקש על כך מהקב"ה, זה חייב להיות 'הנושא' היחידי שלנו, זה חייב לבעור בעצמותינו יומם ולילה, ואז בודאי ישמע אותנו בורא העולם ויחון אותנו לפליטת עולמים ויגאלנו גאולת עולם בקרוב ממש אמן ואמן!
הגב לתגובה
3. שיטפלו קודם עם האלימות בבתי ספר..
02/07/2013
שאלת תם..
כמה עולה האבטחה נגד סכנאות ושאר האלימות, ולאחר מכן ידברו על החינוך החרדי...
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו מערכת אתר לדעת
דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה אשר הלפרין
מנדלבליט בכנסת: צייצנים לא מזיזים לי את קצה הציפורן לוי אשכנזי
שוב לילה של 'צבע אדום' ורקטות ביישובי עוטף עזה שלום בר ששת
טיבי ללדעת: לא בטוח שאגיע לדיוני וועדת הגיוס לוי אשכנזי
למדור אקטואליה