ז' שבט תשפ"א
חיים ברקוביץ כ"א אלול תשע"ג    12:07 מודיעין עילית: מנכ״ל משרד הבריאות הגיע לביקור ב'לאומית'

על רקע מבצע חיסוני הפוליו של משרד הבריאות, הגיע מנכ״ל משרד הבריאות, פרופ׳ רוני גמזו למודיעין עילית, וערך סיור בתחנה לבריאות המשפחה של לאומית שירותי בריאות במודיעין עילית, על מנת לעמוד מקרוב על הפרויקט הענק של תגבור החיסונים.

מבצע החיסונים הארצי מפני נגיף הפוליו, עליו הכריז משרד הבריאות, העמיד הורים רבים בפני דילמה, הנובעת בעיקר מאי ההיכרות של הציבור עם הנגיף והחיסון. הורים רבים התלבטו האם לחסן את הילדים, מה הם הסיכונים ואיך עליהם לנהוג.

 

לצורך כך, התחנות לבריאות המשפחה הפועלות בריכוזים החרדיים, תוגברו באחיות ובצוות רפואי גם בשעות הערב המאוחרות, על מנת להעניק את החיסונים ואת הייעוץ למשפחות אברכים ובני תורה, אשר המועד הנח ביותר עבורם לקבלת החיסון הוא בשעות הערב.

 

"לנו זה אכפת", אומרים בהנהלת לאומית. "אכפת לנו מדאגתם של ההורים המתלבטים. אכפת לנו מבריאות מבוטחינו. הרחבת שעות הפעילות, היא חלק מהחובה ומהזכות שלנו, לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחות".

 

אחת הערים בה מופעל התגבור היא מודיעין עילית, אשר רובה ככולה מאוכלסת במשפחות אברכי כולל ובני תורה. אתמול, יום ב', ערך מנכ״ל משרד הבריאות, פרופ׳ רוני גמזו, סיור בתחנה לבריאות המשפחה של לאומית שירותי בריאות במודיעין עילית על מנת לעמוד מקרוב על הפרויקט הענק.

 

לסיור נילוו מנהלת מחוז ירושלים בלאומית הגב' י. בובליק, הרופא המחוזי ד"ר רפאל קיים, מר יאיר רט מנהל אזור יהודה ומודיעין, צוות המנהלים של ארבעת המרכזים הרפואיים בעיר וצוות האחיות במחוז. פרופ׳ גמזו הביע את הערכתו לרמה המקצועית של צוות האחיות בתחנה ומהכמות הרבה של המתחסנים במסגרת מבצע החיסון הגדול ביותר שנערך בימים אלו ברחבי הארץ.

 

פרופ׳ גמזו הודה להנהלת לאומית על הפעילות יוצאת הדופן של הפעלת קו פתוח למידע בהקשר לחיסונים ועל התגבור בצוותי אחיות ונציגות קשרי לקוחות כדי למנוע המתנה ועומס רב בתחנות. כמו כן הודה להנהלת לאומית על הרצון והסיוע בפתיחת תחנות טיפת חלב בשעות הערב המאוחרות ובכך להגדיל משמעותית את כמות המתחסנים של לקוחות לאומית בעיר מודיעין עילית.

 

מנהלת מחוז ירושלים הגב' בובליק ציינה, כי, לאומית תקיים בשבוע הקרוב במודיעין עילית כנסי הסברה עם טובי רופאי הילדים של לאומית בשיתוף רב העיר שליט"א, רבני השכונות שליט"א ולשכת ראש העיר יעקב גוטרמן, במטרה להדגיש את החשיבות במתן החיסון לילדים בקבוצת הגיל.


גורמי כשרות: עופות כשרים מתגלים בפועל כ'טריפות' כ"ד שבט תשע"ז
ח"כ מקלב קורא למשרד הבריאות להחזיק מלאי חיסונים לשפעת כ"ד טבת תשע"ו
נתון מדאיג: 18 תינוקות חולי שעלת התגלו בהדסה ב' שבט תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי