י"ג חשון תשפ"א
לוי אשכנזי י"ט חשון תשע"ד    04:09 שרוליק פרוש ניצח את קריספל והפך לראש העיר באלעד

ראש עיריית אלעד הוא שרוליק פרוש שניצח את קריספל בלמעלה מ-500 קולות. דרעי שספג מכה פוליטית קשה, צלצל לפרוש לברך. פרוש לציבור: אני ראש עיר של כולם.

חמש שנים לאחר ששרוליק פרוש הגיע להתגורר באלעד, הוא הצליח הערב לכבוש את ראשות העיר, ולמעשה להפוך לראש העיר האשכנזי הראשון באלעד.

עם זכייתו מיהר פרוש להודות לאלפי התומכים ולהודיע כי הוא ראש עיר של כולם.  "גדולי ישראל ניצחו אני ראש עיר של כולם ולא יהיו מחלוקות בעיר", הצהיר פרוש.

ניצחונו של פרוש, הוענק לו לא רק על ישי הציבור האשכנזי בעיר, אלא גם על ידי קהילות נוספות בעיר ובכלל זה חלק מהקהילה הספרדית. הפער בינו לבין צוריאל קריספל, מועמד שס, עמד על 520 קולות.

הניצחון באלעד, הינו מכה קשה לאריה דרעי שפעל בכל כוחו למען הצלחת המערכה באלעד, ולא אחת נטען כי דרעי לקח את המערכה למקומות שלא תרמו לאיש, כאשר ניסה להכניס את נושא העדתיות למערכת הבחירות.

לאחר התוצאות הסופיות צלצל דרעי שוחח דרעי עם פרוש ובירך אותו על ניצחונו. "איחלתי לו שיזכה להיות ראש עיר של כולם, אני מאחל לו הצלחה בתפקידו החדש ומקווה שיוביל את העיר לשגשוג ואחדות לטובת כל התושבים", אמר דרעי.

העיר שהכירה בשבועות האחרונים את הפוליטיקה בכיעורה, תצטרך להתמודד כעת עם בעיותיה המוניציפאליות, כשקודם לכן יצטרך פרוש להרכיב את הקואליציה החדשה בעיר.ישי קורא לדרעי: בוא נסכים על מועמד ספרדי לאלעד ד' תמוז תשע"ח
אלעד מצטרפת לערים שהסדירו את תחום מודעות הרחוב ל' סיון תשע"ח
תאונה באלעד: נהגת ורוכב אופנוע חרדים נפגעו ח' סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. הרב אמנון יצחק שליט"א
23/10/2013
כבוד התורה
רעידת אדמה שישית הורגשה אתמול בצפון וכולם ישנים!!! למה? ומה אם כבוד התורה? של הרה"ג ר' שמואל אוירבאך שליט"א ומרן של כל בני הגולה ה"ה ר' חיים קנייבסקי שליט"א עד 120 הספר תורה החי? וכבוד הרב עמאר שליט"א ובאלי ישי שליט"א. וכבוד הרה"ג אמנון יצחק שליט"א וכו'ומה אם כבוד התורה של מרן ר' חיים ה"ספר תורה החי" שיודע בעל פה כל התורה כולה!!!! למה מבזים תלמידי חכמים ברבים. לא עת לצחוק ח"ו, המשיח כבר בפתח אבל אנחנו כולנו צריכים לשוב בתשובה, לשם יתברך שמו, ולא לישון. אך ורק - ותשובה ותפלה וצדקה מעבירים את רוע הגזירה. נא לשפר הצניעות מיד!!!. המביט לארץ ותרעד – בארבעת ימים האחרונים הורגשו חמשה רעידות אדמה בצפון. כנראה שהקב”ה כועס ובוכה על עמ”י ועל ההתנהגות שלהם? ועל הצניעות שלנו!!! הוא מרעיד את הארץ כדי שנתעורר בתשובה שלמה מהר. אנחנו צריכים לעורר מאוד מאוד לשפר המעשים שלנו, כפי שכתוב בספרים הק’ – ובחסד הבורא ב”ה הוא לא החביא מאיתנו את הדרך להגיע ולהתקרב אליו, אנחנו רק צריכים לבחור את זה ולהשתמש איתם ולשפר הצניעות. בקיצור - רק תשובה וה' יחוס עלינו.
הגב לתגובה
2. דרך רשעים צלחה(ל"ת)
05/11/2013
נחום

הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי