ז' שבט תשפ"א
רחלי לוין ל' כסלו תשע"ד    00:43 טיפים: כך תסירו כתמי שמן וריבה מהבגדים

חנוכה מגיע, ואתו הסופגניות, הלביבות וכתמי השמן והריבה • כדי לשמור על הבגדים שלנו נקיים וריחניים , מציעה קרולין וייס, הטכנולוגית הראשית של "פרסיל ג'ל", מספר עצות שימושיות לניקוי כתמים קשים ועמוקים לכל סוגי האריגים.

חנוכה מגיע, ואתו הסופגניות, הלביבות וכתמי השמן והריבה • כדי לשמור על הבגדים שלנו נקיים וריחניים , מציעה קרולין וייס, הטכנולוגית הראשית של "פרסיל ג'ל", מספר עצות שימושיות לניקוי כתמים קשים ועמוקים לכל סוגי האריגים:

כתמי שוקולד/רוטב שוקולד –יש לגרד את שארית השוקולד מהבגד ולשטוף  מיד במים קרים.  לאחר הטיפול הראשוני יש למרוח פרסיל ג'ל ישירות על הכתם להמתין כחצי שעה  במים חמים.

כתמי ריבה – יש לשפוך מים רותחים ישירות על הכתם ולאחר מכן למרוח ישירות על הכתם מסיר כתמים כגון "פרסיל ג'ל" ולהשאיר על הבגד למשך שעתיים. לאחר ההמתנה יש לכבס כרגיל את הבגד במכונת הכביסה עם אבקת כביסה או ג'ל כגון "פרסיל ג'ל".

כתמי שמן - יש להניח נייר סופג על אזור הכתם ולשים מעט מסיר כתמים כגון נוזל  כביסה "פרסיל ג'ל" בצדו האחורי של הכתם. יש להחליף את הנייר בכל פעם שנספג בשמן. לאחר מכן יש לכבס עם נוזל כביסה כגון פרסיל ג'ל בתוכנית בעלת טמפרטורת מים חמים.

כתמי רוטב – יש להשרות תחילה במים קרים עם מעט פרסיל ג'ל לכביסה (בשום  אופן לא במים חמים). רק אח"כ יש להשתמש במים חמים עם ג'ל הכביסה.

כתמי מעדני חלב- כתם חדש וטרי יש לשטוף במים קרים. כתם ישן יש להשרות  במים קרים בתוספת נוזל לכביסה ואחר כך לכבס על פי הוראות יצרן הבגד.

כתמי מיצי פירות- תחילה יש לשטוף את הכתם במים קרים ורק אח"כ למרוח ישירות על הכתם פרסיל ג'ל להשרות במים קרים למשך כחצי שעה. לאחר ההשריה מומלץ  לכבס עם פרסיל ג'ל בתוכנית בעלת טמפרטורת מים חמים.

כתמי שעווה- דונג- תחילה יש לגרד שאריות שעווה מהבגד ולאחר מכן מומלץ
לספוג את הכתם בעזרת  הנחת מגבת נייר על הכתם וגיהוצו. לאחר מכן מומלץ למרוח פרסיל ג'ל ישירות על הכתם להמתין כחצי שעה ואז ולכבס עם פרסיל ג'ל בתוכנית בעלת טמפרטורת מים חמים.

כתמים "ישנים" שלא טופלו מייד – מומלץ להשתמש בג'ל כביסה, להשרות במים פושרים, לאחר מכן יש למרוח על הכתם ג'ל כביסה ולהכניס את הבגד כרגיל לכביסה במכונה.

קולון מנצחת את כתמי חנוכה י"ח כסלו תשע"ד
כך מעלימה היידישע מאמא כתמים בכביסה ב' כסלו תשע"ד
'קולון 'Professional, ג'ל מסיר כתמים י"ט חשון תשע"ג
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ויתורו את הארץ: 3 רעיונות לטיולים בארץ תוכן שיווקי
איך לטשטש פגמים בעור הפנים ? תוכן שיווקי
מגיעים אורחים לשבת ? כך תעשו את זה נכון תוכן שיווקי
לארח בקלות ובזול - איך עושים את זה נכון? תוכן שיווקי
המרכז הרפואי "שמיר" מציג: החזר מונית לכל יולדת רחלי לוין
למדור משפחה