י"ג חשון תשפ"א
לוי אשכנזי ב' טבת תשע"ד    20:19 אבידן משיב לפרוש: ניתקתם מגע כל החנוכה

המו"מ הקואליציוני בין שס ופרוש באלעד, נקלע למבוי סתום. תחלופת מכתבים בין אבידן לבין שרוליק פרוש, מלמדת על המשבר שקיים בין שני הצדדים. אבידן מאשים: ניתקתם כל מגע בחנוכה.

לאחר המכתב של ראש עיירית אלעד שרוליק פרוש אל יהודה אבידן, מגיב בחריפות אבידן המכהן כראש צוות המו"מ מטעם שס.


במכתב חריף ששלח הערב לשרוליק פרוש כותב אבידן: "בעיצומו של יום נשגב זה, נר שמיני של חג חנוכה יום בו סיימנו לקרוא את פרשת הנשיאים והקרבת קרבנותיהם, לא סתם האריכה התורה לספר על כל נשיא ונשיא שנשאו ליבו ולהללו על נדיבות ליבו, וזאת עדי ללמדנו פרק בנדיבות לב ובחשיבות ההנהגה המצופה מנשיא שבטי ישראל.


אבידן תוקף את פרוש וכותב: אם בנדיבות לב עסקינן, אגש ישר לסיפא שלדבריך במכתבך אלי היום, אכן, כפי שציינת התחייבת לחברי סיעת "דגל התורה" בנדיבות לב הראויה להערכה למרות שלא 'חשפת' הסכמים אלו לפני הבחירות כמתבקש משלטון החוק.


בהמשך כותב אבידן: "בוא לא נכבס מילים ונקרא לילד בשמו. נכון לכתיבת שורות אלו טרם דובר בין צוותי המו"מ על שום תיק או וועדה שהיא. אכן פתיחת המו"מ והנושא היחיד שעליו דובר, הוא נושא הסגנים ב'שכר', אכן מילה גסה ביותר, ועל דרישתנו זו נתקעתם וניתקת כל מגע במשך כל ימי החנוכה אותם ביקשתם כדי ליצור פתרון הולם. שום פניה שלנו אליכם במהלך ימים אלו לא זכתה למענה, לא טלפונים, מיילים או מסרונים.


אבידן שב ומדגיש את דרישת שס לשני סגנים בשכר. "בטוחני שיימצאו "מתנדבים" למכביר ביהדות התורה בכלל ובדגל התורה בפרט שישמחו לשרת את ציבור בוחריהם בהתנדבות.


בסיום מכתבו כותב אבידן: אם הינך מתכוון אכן להציע לנו ברוחב לב ובנדיבות לב ראויה את תיקי התברואה והביטחון, אנו נעדיף בהחלט מטעמי "איכות סביבה" לשרת את ציבור בוחרנו בפרט, ואת תושבי העיר בכלל, מספסלי האופוזיציה בהתנדבות.בן גביר ובן ארי תובעים דיבה את יהודה אבידן ז' כסלו תשע"ו
פרשת רונאל פישר: יש חרדים מעורבים בחקירות? ג' סיון תשע"ה
אטיאס, אבידן, עשאל ומומו דרעי בצוות המו"מ של שס ב' ניסן תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. יהודה חזק ואמץ(ל"ת)
05/12/2013
נחום

הגב לתגובה
2. דמגוגיה
06/12/2013
יוסי
מי שלא מתמצא בעבודה ברשויות מקומיות, חושב שסגן ב"שכר" או לא ב"שכר", או לא סגן זה שאלה של ג'וב וכבוד, ולא כן! אמת, שכר זה דבר נעים מאוד, אבל, לשרת בהתנדבות יכול כל חבר מועצה, וחברי מועצות של דגל התורה ואגו"י בכל מקום אכן עושים זאת בנאמנות ראויה לצל"ש. סגן ב"שכר" פירושו הימצאות יומיומית בעיריה - זו עבודתך ולא דברים אחרים, מזה מתפרנסים וממילא עוסקים רק בענייני ציבור, נמצאים בעיריה ומשתתפים בכל הוועדות ובישיבות עבודה במחלקות, (בהתנדבות מזייפים יותר- ובאים רק כשזה חשוב), ממילא נהיים שותפים להנהגת העיר וניתן להוביל מהלכים לטובת הכלל והפרט, ולכן להציע שישרתו בהתנדבות זו דמגוגיה. כמו כן לעצם הענין, מפלגה שתמכה בריש גלי במועמד מגיע לה סגן אחד בשכר - לדגל התורה, על פי כל קנה מידה מגיע סגן בשכר. גם לשס מגיע אבל אחרי מיצוי מחוייבות טבעית ולא לפני. שרוליק - אני מאחל לך בהצלחה - אל תכנע - בסוף תמצא איזה שסניק או תימני שיבגוד בקריספיל, יקח אביסל'ה כבוד ויתמוך. אבל תזכור - אצבע של .... הוא לא למכירה-------------------------- הוא להשכרה
הגב לתגובה
ש"ס לא צריכה לעבוד בהתנדבות
07/12/2013
נחום
נראה את הנסיך של המשפוחה מקים קואליציה בלי ש"ס. חוץ מזה "הש"סניק או התימני שישתפו פעולה". גם אתה קראת לו "בוגד"
הגב לתגובה
3. ברית השקר והשטנה בין ש"ס לצברי הלוזר תתפורר מהר
08/12/2013
יאיר
כיון שלשקר אין רגלים. כל תושב אלעד שקצת שכל בקודקודו יודע שרוב מצביעי צברי נגד הברית הזו, כיון שהיא מתימרת להזיק ולהפריע לפרוש להוביל את העיר, ורוב תושבי אלעד רצו את פרוש בהנהגת העיר! אז למה צברי חבר לקריספל שבעט בגדו"י? הוא בונה על הבטחה של דרעי לכניסה למלגת ש"ס הארצית! בשביל זה הוא מוכן למכור את העיר כולה ואת התימנים בפרט לידיו של השטן?
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי