י"ב סיון תש"פ
צילום: קובי גדעון - לע"מ
חזקי גולדברג ב' טבת תשע"ד    19:35 נתניהו פרס ופרדו העניקו תעודות הצטיינות ל-12 סוכני מוסד

נשיא המדינה שמעון פרס, ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש המוסד תמיר פרדו העניקו הערב בבית הנשיא תעודות הצטיינות ל-12 סוכני מוסד מצטיינים.

בבית הנשיא בירושלים התקיים הערב טקס מצטייני הנשיא של סוכני המוסד, במהלכו העניק הנשיא תעודות הוקרה והצטיינות ל-12 המצטיינים הבולטים של הארגון במעמד ראש-הממשלה בנימין נתניהו וראש המוסד תמיר פרדו ובהשתתפות עובדי המוסד ומשפחותיהם.

המצטיינים קיבלו את אות הצטיינות הנשיא על התייצבותם בחזית סיכול איום הנשק הבלתי קונבנציונאלי, המאבק בטרור ומניעת איומים אחרים על מדינת ישראל.  

הנשיא הצדיע בידו לסוכני המוסד ואמר כי "האות שמוענק לכם מגיע מהמקום העמוק ביותר שמרגיש עם כלפי בניו- תחושת הוקרה ותודה, אתם ארגון נפלא שאנשיו אמיצי לב ומלאי חוכמה, שאין בקרבם שום מוטיב מלבד לסכן את חייהם לטובת המדינה. אני מצדיע למוסד, ללוחמיו ובמיוחד ל-12 המצטיינים! נפגשתי עם אנשי מודיעין מכל העולם ויכול להגיד מניסיון- המוסד הוא ארגון הביון הטוב בעולם! סוכני המוסד נדרשים להפגין חוכמה, שליטה עצמית, אומץ לב מדהים, תחבולה, אימפרוביזציה, זהירות וזריזות. השירות שאתם עושים למען המדינה לא יסולא בפז. אתם ארגון קטן הפועל בעולם גדול, ישראל מוקפת בכל כך הרבה אויבים ובכל כך מעט ידידים. עבורכם, כל יום הוא בלתי צפוי ובלתי ידוע".

ראש הממשלה נתניהו אמר כי "אזרחי ישראל אינם יודעים מה אתם עושים, אבל אני יודע איזה דברים עצומים אתם עושים למען ביטחונה של המדינה,  כשאני מאשר את המבצעים שלכם אני נפעם מהתעוזה ומהדמיון שלכם שלא יודע גבולות".

ראש המוסד תמיר פרדו  אמר כי "עוצמתו של המוסד באנשיו, במשרתים בו בתושייה, בדבקות במשימה בחשיבה יוצרת מחוץ לקופסא, לצד צניעות ויושרה, באמצעותם ניתן להכריע מערכות, גם אלו הנראות בלתי אפשריות ואף בלתי הגיוניות. היום, בשינוי פני העימותים ומול אתגרים מגוונים ומורכבים אנו נדרשים לתת מענה. האתגר הינו לנצח את אתגרי העתיד ולא את מלחמות העבר. אך נזכור, מלאכתנו לא תמה והעתיד צופן לכולנו אתגרים".

מקבלי תעודות ההצטיינות הערב, הם סוכני מוסד צעירים וותיקים, אשר עוסקים בתחומי עשייה מגוונים של הארגון, בחוד הפעילות המבצעית, איסוף וניתוח מודיעין, טכנולוגיה ותפקידי מטה. קבוצה זו של עובדים  מבטאת את שילוב היכולות המובנה בפעילויות השונות והרגישות של המוסד כיום.

אלעד מצטרפת לערים שהסדירו את תחום מודעות הרחוב ל' סיון תשע"ח
השב"כ סיכל כוונה להתנקש בחיי רה"מ ור"ע ירושלים כ"ב סיון תשע"ח
פרס מפעל חיים מטעם הוענק לפרופ' שמחה יגל מהדסה כ"ד ניסן תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. יפה מאוד
02/07/2015
יורם
בהצלחה לכל המשפחה ששומרת עלינו!
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו מערכת אתר לדעת
דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה אשר הלפרין
מנדלבליט בכנסת: צייצנים לא מזיזים לי את קצה הציפורן לוי אשכנזי
שוב לילה של 'צבע אדום' ורקטות ביישובי עוטף עזה שלום בר ששת
טיבי ללדעת: לא בטוח שאגיע לדיוני וועדת הגיוס לוי אשכנזי
למדור אקטואליה