ז' סיון תש"פ
חיים ברקוביץ ז' טבת תשע"ד    00:18 מאוחדת מסכמת שנה למהפכת הבריאות

"להיות בריא - ולהישאר בריא" סיסמת מאוחדת, אינה רק סיסמה כי אם תפיסת עולם ודרך חיים. מאחוריה מסתתר עולם שלם של עשייה בלתי פוסקת המתפרסת על פני תחומים רבים. משמעות "להיות בריא – ולהישאר בריא" היא רחבת היקף ובעלת השלכות רבות.

"להיות בריא - ולהישאר בריא" סיסמת מאוחדת, אינה רק סיסמה כי אם תפיסת עולם ודרך חיים. מאחוריה מסתתר עולם שלם של עשייה בלתי פוסקת המתפרסת על פני תחומים רבים. משמעות "להיות בריא – ולהישאר בריא" היא רחבת היקף ובעלת השלכות רבות.

שכן, אם בעבר היה מקובל שתפקיד קופת חולים - להבריא את הלקוחות החולים, תפיסתה של מאוחדת היא שעליה לדאוג לא פחות גם לשלומם של הבריאים מבין לקוחותיה ולשמר את בריאותם.

במסגרת הפעילות הענפה השיקה מאוחדת את המוקד האקטיבי שנועד להעניק ללקוחות את התמיכה והכלים לבצע שינוי מהותי בהרגלי חייהם ולהפוך אתם לבריאים יותר. 

מקצועני מאוחדת בונים יחד עם הלקוח תכנית בריאות אקטיבית ייעודית,  לפי הרגליו ומצבו הבריאותי, המוקד גם מעניק תמיכה וליווי צמוד עד להגשמת היעדים. בשנה האחרונה הצטרפו למוקד האקטיבי אלפים מכל רחבי הארץ שבחרו לבצע צעד אמיץ, ובכך הפכו את חייהם לבריאים יותר.

במקביל, מקיימת מאוחדת סדנאות רבות במנעד תחומים רחב כשהמכנה המשותף היא "המטרה".   הסדנאות נועדו להעניק ללקוחות מאוחדת ידע וכלים כיצד לשמור על בריאותם: סדנאות לירידה במשקל, גמילה מעישון, התמודדות עם הסוכרת, התעמלות, ועוד. הגברת המודעות לנושאים אלו והנחלת ידע רחב אודותם הינה אחת הדרכים המרכזיות להטמעת דרך זו של שימור הבריאות.

דרך זו ניכרת  גם בקו ההסברה שנקטה מאוחדת, ובמסגרתו, דואגת להגביר את המודעות בקרב לקוחותיה בפרט, ובקרב הציבור בכלל, לשימור הבריאות. כך למשל, נושא חיסוני השפעת במהלך חודשי החורף, מדרבנת מאוחדת את הציבור להגיע ולהתחסן בהקדם וכך, לעבור את החורף בבריאות וללא עגמת נפש מיותרת.

גיליון לבריאות הרואה אור מספר פעמים בשנה משמש את מאוחדת ע"מ להעניק ידע רפואי רחב ומקיף ללקוחותיה במגוון נושאים בריאותיים לפי העונה והצורך, ובכך להגביר את המודעות אליהם

"אנו במאוחדת מעדיפים לתקן את הגשר במקום לבנות בית חולים תחתיו" אומר מנכ"ל מאוחדת מר זאב וורמברנד שמנצח על תנופת העשייה שחווה מאוחדת בעת האחרונה בכלל, ובפרט בתחום קידום הבריאות. "מאוחדת תמיד עשתה הכל על מנת לשמור על בריאות לקוחותיה, וכך נמשיך ונעשה גם בעתיד" מטעים המנכ"ל.

חיסוני השפעת בבתי הספר: רק 60% מהתלמידים הסכימו להתחסן ה' כסלו תשע"ז
בני ברק: עשרות רבנים ורופאים השתתפו בועידה רפואית של מאוחדת ה' חשון תשע"ז
בני ברק: 'עוז והדר' השיקה ספריה עשירה במרפאת מאוחדת מרום שיר י"ד סיון תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות