האם שאטלים יסיעו את הנוסעים לכותל המערבי ?

על פי המתווה שעלה היום בדיון בוועדה לפניות הציבור, יסיעו שאטלים את הנוסעים שיתקשו ללכת ברגל מתחנת שער האשפות עד ל"ככר גורן" וחזרה לתחנה. זאת במטרה להתגבר על המחסור באוטובוסים בקווים המובילים לכותל. הצעה.

לכתבה המלאה

הלווייה רווית כאב לכ"ק האדמו"ר מזוועהיל זצ"ל

ירוחם שמואלביץ

אלפים רבים השתתפו בהלווייתו של כ"ק האדמו"ר מזוועיהל ארה"ב, שיצאה מבית מדרשו ביניאן סיטי שבניו ג'רזי. הערב יגיע ארונו לישראל ובערב תיערך הלווייתו בירושלים.

לידיעה המלאה

קריית בעלזא: פעוט נחנק מבורג מצבו אנוש

שלום בר ששת

פעוט כבן שנה וחצי נחנק מבורג שבלע. כוננים של איחוד הצלה שהגיעו לביתו בקריית בעלזא בירושלים, ביצעו פעולות החייאה והוא הועבר לבית חולים. המקרה אירע עם כניסת השבת.

לידיעה המלאה

בצל המהומות בהר הבית הגר"מ צדקה הגיע לכותל

ירוחם שמואלביץ

הגאון הגדול רבי משה צדקה שליט"א, ראש ישיבת 'פורת יוסף' נצפה הבוקר בתפילה ברחבת הכותל המערבי בירושלים, כשברקע אלפי שוטרים נערכו לקראת המהומות של המוסלמים.

לידיעה המלאה

האדמו"ר מזוועהיל ארה"ב – הגה"צ שלמה גולדמן זצ"ל

ירוחם שמואלביץ

בארה"ב נפטר האדמו"ר מזוועהיל ארה"ב – הגה"צ שלמה גולדמן זצ"ל, כשהוא בן 70. הוא נפטר לאחר חודשים ארוכים שבהן אושפז בשל אירוע לבבי שעבר. חסידיו שהו לצד מיטתו ברגעים האחרונים וזעקו 'שמע ישראל'. הלווייתו במוצש"ק וביום ראשון בישראל.

לידיעה המלאה

צפו: הרב דוד חבושה עם פרשת השבוע בראי האקטואליה

מערכת אתר לדעת

על שתי הפרשות המחוברות מטות מסעי, ואיך הן מתקשרות למה שקרה השבוע, ובכלל זאת על הכלבים בבית שמש, על הר הבית ועל הצורך לעמוד על שלנו.

לידיעה המלאה

ביום שאחריי ההצבעה - כתב לדעת ביקר בקריית יובל

נועם זיגמן

ביום שאחריי ההצבעה על מתחם וורבורג, נועם זיגמן עלה לירושלים והגיע לשכונת קריית יובל הנמצאת במרכז הסערה בשנים האחרונות. האם אכן ישנו מתח בין חילונים לחרדים, או שמא נוח לפוליטיקאים לצייר תמונה שכזו. ביקור בשכונה ובנקודות הנפיצים.

לידיעה המלאה

שיפוצים נרחבים בציונו הקד' של רבי נחמן מברסלב באומן

חזקי פרידמן

עבודות שיפוץ נרחבות נערכות בימים אלו ע"י 'איחוד ברסלב באומן' במתחם ציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב זצוק"ל בעיר אומן שבאוקראינה.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

גויים מתנכלים באומן וחותכים את חוטי העירוב

גויים מקומיים גילו את הדרך להתנכל ליהודים באומן בסמוך לציון הקדוש, והם חותכים שבוע אחר שבוע את חוטי העירוב ובכך לא מתאפשר טלטול באזור.

האזינו לשווער: "חור שחור נפער אצלנו במשפחה"

דן לנדא, חמיו של אלעד סלומון הי"ד בראיון דומע ב'קול ברמה': "נפער חור שחור במשפחה, התקשרו אלי בליל שבת מספר פעמים, והבנתי שזו לא טעות. בתי מיכל עברה מאחורי גבו של המחבל ורצה למעלה לילדים להגן עליהם". האזינו לראיון.

הסכם הגג הראשון לבניית אלפי יחי"ד במגזר החרדי

שר הבינוי והשיכון יואב גלנט הודיע הערב בכנס של עיריית אלעד כי בקרוב ייחתם הסכם גג בעיר, אשר יכלול למעלה מ 12,500 יחידות דיור.

בני ברק: פעילות אכיפה נגד רוכבי אופניים חשמליים

פעילות אכיפה נגד צעירים שנוהגים באופניים חשמליים, תוך שהם מסכנים עוברי אורח ונהגים בכביש. הפעילות באה לאור מקרה בו נפגעה אישה כתוצאה מנהיגה לא זהירה של רוכב אופנים..

38 אוטובוסים הורדו מהכביש ליד היישוב אלעד

38 אוטובוסים הורדו הבוקר מהכביש, ו-20 נהגים נחקרים במשרדי החקירות של אגף התנועה, וצפויים להיחקר מעורבים נוספים, זאת כחלק מאכיפה ממוקדת של אגף התנועה כנגד עבירות ביריונות כביש ומסכנות חיים.

מיליארד ש"ח יגויסו לרכישת דירות לדיור הציבורי

עם אישור התכנית אמר שר האוצר כחלון: "הממשלה לא תתנער מאחריותה לזכאי הדיור הציבורי. יש להדגיש כי חברת עמידר תישאר חברה ממשלתית בבעלות מלאה ולא תופרט". דיור.

עסקנים ואישי ציבור הגיעו לאחל מזל"ט לעסקן מצאנז

יוסי יעקבוביץ,עסקן לבית חסידות צאנז ועסקן בעיריית בני ברק ערך בר מצווה לבנו, ולאירוע המשמח הגיעו עסקנים, עיתונאים ואנשי ציבור. קבלו גלריה רחבה של הצלם משה גולדשטיין.

צפו: ח"כ בן צור הגיע לסיעה והופתע ממסיבת יומהולדת

ח"כ יואב בן צור הגיע בצהרים לישיבת הסיעה השבועית ואז הופתע לגלות מסיבת יומהולדת שארגנו לו שכללה עוגה ויין. דרעי ביקש מבן צור לחתוך את העוגה, בן צור לא התלהב ולבסוף דרעי נטל יוזמה.

צפו: פיני אינהורן בביצוע של 'ומשתוקק'

השיר שריגש אלפים ״ומשתוקק״ בביצוע ר׳ פיני אינהורן, קבלו את הגירסה שתאפשר לכם לשיר יחד איתו.

"ומשתוקק ניגון" – הלהיט החדש של בעל המנגן ר' פיני איינהורן

חשבתם פעם לשיר דרשה? "ומשתוקק ניגון" – בעל המנגן ר' פיני איינהורן מבצע טקסט שכתב ה"שפת אמת" אורח: ילד הפלא ארי רייך ובליווי מקהלת "ידידים". לחן ורעיון של הגרמ"מ פומרנץ שליט"א ובעיבודם של אלי קליין ואיצי ברי.