ג' אדר תשע"ח
צפו: הרב דוד חבושה עם פרשת השבוע בראי האקטואליה

פרשת תרומה, חודש אדר ואיך זה מתחבר למה שהיה אצלנו השבוע, וגם מה שם לב הרב חבושה למה שקורה עם איראן כמידי שנה.

לכתבה המלאה

המדינה לבג"צ: תקנות הכותל חלות גם על הרחבה הדרומית

שלמה רייכמן

ההבהרה בעקבות פנייתו של ח"כ ישראל אייכלר ליועץ המשפטי לממשלה. למרות זאת תבקש המדינה משר הדתות להדיח את רב הכותל מאחריות על קשת רובינסון. ח"כ הרב אייכלר: המדינה מפרה את תקנות חוק המקומות הקדושים. קדושת הכותל.

לידיעה המלאה

בני ברק: ס"ת הוכנס לביהכ"נ נאות יוסף לזכרו של הרב אדלשטיין

צילום: בעריש פילמר

מעמד הכנסת ספר תורה לבית המדרש המרכזי 'נאות יוסף' בבני ברק נערך ביום הזכרון של מרן הגאון הצדיק רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל, שזה עתה מלאה שנה לפטירתו. המון עם חגג בהתרגשות וליווה את הספר עד להכנסתו להיכל.

לידיעה המלאה

חברי נשיאות ארגון "תלמודו בידו" התכנסו בבית הגר"ח קנייבסקי

חזקי גולדברג

במהלך כינוס חברי נשיאות ארגון "תלמודו בידו" התבטא מרן שר התורה: "אשרי מי שבא לכאן ותלמודו בידו, על ידי כתיבת חידושי תורה בבחרות אפשר לגדול תלמיד חכם ולהוציא ספרים חשובים".

לידיעה המלאה

האדמו"ר מצאנז לנשות החסידות: בנות מלכים

ירוחם שמואלביץ

כ"ק האדמו"ר מצאנז שליט"א הופיע הערב בכנס עיון לכ-3000 נשות צאנז בהיכל הגדול בקרית צאנז נתניה.

לידיעה המלאה

מרן הגר"מ מזוז: השרים מתייפייפים בפני האומות

ירוחם שמואלביץ

מרן ראש הישיבה הגר"מ מזוז שליט"א התבטא בחומרה בעקבות רציחתם של יהודים. "חושבים שיש ביטחון במדינה, אבל אין לנו כלום. אנו כעניים בפתח. "יש להאשים את שרי הממשלה שמתייפייפים בעיני אומות העולם".

לידיעה המלאה

צפו: הפוליטיקאים שהותקפו: אנו פועלים בשליחות גדו"י

ירוחם שמואלביץ

ח"כ אורי מקלב וסגן השר פרוש התייחסו בפתח ישיבת חוץ וביטחון להתקפה נגדם הבוקר תחת ביתם ע"י הקנאים ואנשי 'הפלג הירושלמי'. בדבריו אמר מקלב: "ההפגנות הללו מחדדים את השוני בנינו לביניהם, הם נראים כמונו אך אנו לא מייצגים אותם".

לידיעה המלאה

ר"ע בית שמש הגיע להתברך אצל האדמו"ר מקרעטשניף

ירוחם שמואלביץ

ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול, ממשיך לגייס את תמיכתם של גדולי ישראל, לקראת התמודדותו בפעם השלישית על תפקיד ראש עיריית בית שמש. אמש נפגש עם כ"ק האדמו"ר מקרעטשניף שליט"א ברחובות.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

צפו בכותרות העיתונים החרדים לבוקר יום שישי

כנסו לקרוא את כותרות העמוד הראשון בעיתונים החרדים שיצאו לאור הבוקר. המודיע, יתד נאמן, המבשר בעמודים הראשונים.

רבני פיקוח נפש: "חרב בג"ץ השמאל המונפת על שכונת 'נתיב האבות' מסכנת את כולנו"

אמת הלכתית פשוטה, שמוכיחה את עצמה לצערנו שוב ושוב - גם נסיגה משעל אחד, מסוכנת ומביאה לנסיגות נוספות וללחץ נוסף ולשפיכות דמים נוספת, חלילה וחס"

בית שמש: רשת שפע ברכת השם חנכה סניף בעיר

רשת שפע ברכת השם הולכת ומתרחבת ופורסת סניפים נוספים, כעת נחנך סניף חדש בבית שמש, במעמד קביעת מזוזה השתתפו רבנים, ראש העיר והבעלים של הרשת.

ירושלים: כנס מרכזי "עיר בירה בריאה" ייערך למגזר החרדי

בכנס הושקעה מחשבה רבה ע"י טובי אנשי המקצוע בתחום. מטרת הכנס להעצים את המודעות הציבורית, לשמירה על אורח חיים בריא במגזר החרדי.

מנכ"ל הרשות לחדשנות: 2017 הייתה שנת שיא להייטק בישראל

יו"ר הוועדה, ח"כ אורי מקלב: "עצם הקמת הרשות היא תפיסה חדשנית של מדינת ישראל להוביל ולתת את המשאבים הנכונים לכל החידושים הטכנולוגיים. אל לנו לנוח על זרי הדפנה וצריך לראות היכן עוד ניתן עוד יותר להרחיב את היריעה".

ועדת הכלכלה: הצגת מחירים "מזויפים" כמו 9.99 – תיאסר

הרשות להגנת הצרכן: כבר היום הפרקטיקה אסורה – ההצעה רק תפגע באכיפה ובהרתעה; היוזם ח"כ בר: המצב בשטח מחייב חקיקה; היו"ר כבל ביקש בדיקה של הממ"מ בעניין והודיע: "אם יתברר שיצא שכרנו בהפסדנו נעצור את ההצעה"

דוברו של הרב לאו עובר ללשכת המשנה ליועץ המשפטי

דוברו של הרב לאו בארבע השנים האחרונות, עוזב את תפקידו לטובת סטאז בלשכת המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, לאחר לימודי משפטים בשנים האחרונות.

רבנים ואישי ציבור בבר מצווה לבנו של אריה קינג

בבר מצוה שערך חבר מועצת העיר ירושלים אריה קינג, הגיעו לקחת חלק בשמחה רבנים ואישי ציבור, חברי עירייה ועוד.

סינגל שלישי לישי ריבו – אחת ולתמיד

ישי ריבו, לא נח. בדרך לאלבום השלישי, ואחרי הצלחה מופלגת עם הסינגלים הראשון הנה ימים באים, ו"לשוב הביתה" הוא משחרר סינגל אחרון לפני האלבום שייקרא "שטח אפור"

יענקי אורלנסקי מגיש: לִבִּי ! מאלבום הבכורה של דודי קאליש!

לקראת השקת האלבום משחרר דודי קאליש סנונית ראשונה מתוך האלבום שבדרך, לִבִּי, אותו הוא הלחין, עיבוד וביצע. את המילים כתב מוטי אילאוויטש ועל הליווי הקולי הופקד לא אחר מאשר בנו של דודי, שמילי, המלווה את הביצוע כפי שעוד לא הכרתם!