אייכלר: "על כשרות ועל בריאות המזון לא מתפשרים"

ח"כ הרב ישראל אייכלר אמר במהלך דיון בוועדת הבריאות של הכנסת על "רפורמת הקורנפלקס" כי: על כשרות ועל בריאות המזון לא מתפשרים. כשרות.

לכתבה המלאה

צפו: מפגיני הפלג הירושלמי מתפרעים בבני ברק

שלמה רייכמן

צפו בווידאו: מפגינים מהפלג הירושלמי גוזלים את הרבים באמצעות חסימת כבישים בעיר בני ברק היום (ב') החל משעות אחה"צ. מדובר בגזל זמן של רבבות תושבים חפים מפשע. המשטרה נערכת בכוחות מתוגברים בעיר. חילול השם.

לידיעה המלאה

"מבצע אנטבה" של חב"ד: ננעל כינוס השלוחים ה-58

משה לדרמן - ניו יורק

המדינה האפריקנית אוגנדה עולה על מפת שליחות חב"ד, לצד מונטנגרו, האי קוראסאו שבאיים הקריביים ולאוס, ובכך מגיע מספר המדינות שבהן פועלים שלוחי חב"ד ל-. בערב הצדעה מפואר ננעל הכינוס העולמי של השלוחים.

לידיעה המלאה

מרן הגראי"ל שטיינמן אושפז הבוקר במעייני הישועה

ירוחם שמואלביץ

מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א אושפז הבוקר במרכז הרפואי 'מעייני הישועה', זאת לאחר בדיקות וטיפול מתוכנן מראש. מבית הרב נמסר כי מצבו של הרב טוב ויציב.

לידיעה המלאה

כל העולם בתמונה אחת! אלפי שלוחי חב"ד על רקע 770

ירוחם שמואלביץ

אחת בשנה זה קורה. אלפי שלוחי חב"ד מכל רחבי העולם נעמדים לצילום הקבוצתי שבכל שנה הולך וגדל. מאות צלמים מהארץ ומכלי תקשורת שונים הגיעו לתעד. קבלו את התמונה שמקיפה את העולם.

לידיעה המלאה

המודיע לקוראיו: בזכות האיום העובדים היו נכרים

ירוחם שמואלביץ

עיתון המודיע בישר הבוקר לקוראיו בעמוד הראשי כי בזכות האיום של ליצמן להתפטר מתפקידו בממשלה, העובדים בעבודות הרכבת היו נכרים בלבד. בנוסף, מאמר המערכת עסק בנושא חילולי השבת, ונכתב כי ליהדות החרדית יש מה להפסיד מיציאה מהממשלה, אך השבת חשובה יותר.

לידיעה המלאה

צפו: הרב דוד חבושה עם פרשת השבוע בראי האקטואליה

מערכת אתר לדעת

פרשת תולדות מהיכן שהשתבחו בתורה ובמידות, ואיך זה מתקשר לאירועי השבוע שהתרחשו כאן, וכמובן גם למניעת חילולי השבת בישראל.

לידיעה המלאה

בניו יורק נפתח הכנס העולמי של שלוחי חב"ד - גלריה נרחבת

משה לדרמן - ניו יורק

בניו יורק נפתח כינוס השלוחים העולמי של חב"ד. אלפי שלוחים הגיעו כבר אתמול לשכונת קראון הייטס, כאשר אמש נפתח באופן רשמי הכינוס, שצפוי להיערך עד ליום ראשון עם כינוס הבנקאט שינעל את הכינוס. במהלך הימים הבאים ישתתפו השלוחים בהרצאות וסדנאות.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

גשם ראשון וכבר תקלות בכבישים ושיבוש ברמזורים

לא מדובר בסערה, גם לא במזג אוויר קיצוני. גשם רגיל של חורף שירד הלילה והבוקר, הביא לבלגאן בכבישים, חסימות, פקקים ורמזורים מושבתים. עיקר הבעיות באזור המרכז, אך גם בצפון הארץ נרשמו תקלות במערכות הרמזורים.

נעצרו הלילה שלושה חסידים שנכנסו לקבר יוסף

שלושה בחורים חסידי ברסלב שנכנסו הלילה לקבר יוסף, מצאו עצמם בסכנה לאחר שרכבם נגנב ונשרף. כוח של צה"ל נאלץ לחלצם ולאחר מכן הם נעצרו על ידי המשטרה.

מחלוקת בדגל התורה: מי מחליט הרבנים או הפוליטיקאי

הבחירות על ראשות עיריית בית שמש עולה שלב, והפעם מחלוקת פנימית בדגל התורה. הכל קורה לאחר החלטתו של ראש העיר להתמודד קדנציה רביעית, מה שהביא את לשכתו של גפני להוציא הודעה נגד אבוטבול, והתגובה לא איחרה לבוא מצד מונטג.

גשר הולכי הרגל בין ב"ב לגבעת שמואל נפתח מחדש

כשלושה חודשים לאחר שהגשר בין ב"ב וגבעת שמואל קרס כתוצאה מפגיעת מנוף, הלילה עמלו בכדי להציב גשר חדש בהשקעה של למעלה ממיליון שקלים. במקביל עמלים כעת על תוכנית רחבה בהשקעה של כ-300 מיליון במסגרתה יוחלף הגשר.

משבוע הבא יופצו השטרות החדשים של 100 ו-20

השטרות הבאים בסדרת השטרות החדשה – בעריכים של 20 ש"ח ו- 100 ש"ח, יופצו לציבור החל מיום חמישי הבא. את השטר הראשון יקבל נשיא המדינה ריבלין.

האם מותר לעקור עצי פרי להקמת עיר חרדית ?

את השאלה העלו בפני שר התורה מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א מנהלי השיווק של העיר החרדית החדשה "דורות עילית" במזרח גוש דן שעלו למעונו וקיבלו את ברכתו. התשובה בפנים

70 מיליארד דולר - שווי החברות הישראליות בנאסדק

70 מיליארד דולר - זהו שווי השוק הכולל של 94 חברות ישראלית הנסחרות בבורסת הנאסד"ק. שר הכלכלה בפגישה עם יזמים ישראלים בניו יורק: "ההקלות ברגולציה ומדיניות המס האטרקטיבית, הופכים את הרישום הכפול בבורסה בישראל לכדאית מתמיד". כלכלה.

צפו: יהודה משי זהב בגוב האריות והלביאות

יו"ר זק"א יהודה משי זהב, ראה כבר הרבה בחייו, אך ספק אם אי פעם נכנס לגוב האריות. בסיור עבודה באפריקה הוא החליט להתנסות גם בדבר הזה, נרגיע ונספר כי מדובר בלביאות מאולפות. יהודה וללביאות שלום.

דואט מעניין: עקיבא מרגליות עם חיים ישראל

הזמר והיוצר החסידי עקיבא מרגליות, משחרר סינגל שני מתוך האלבום ״מרגליות וחברים״ והפעם יחד עם ענק המוזיקה היהודית החסידית חיים ישראל.

מוטי שטיינמץ השיק את האלבום החדש - וכולם הגיעו

בנים וראשי ערים, אישי ציבור, עיתונאים ומובילי דעת קהל התייצבו אמש (מוצ"ש) להשקת אלבום הבכורה של אמן רגש הזמר מוטי שטיינמץ - 'הנשמה בקרבי'. הצלם קובי הר צבי מגיש תיעוד מסכם

דה תניעהל'ה: שלום למר בקליפ חסידי מרגש במיוחד

שיר הגעגועים שכבש את העולם החסידי, עכשיו בקליפ מושקע במיוחד: הזמר שלום למר יחד עם מקהלת שירה מבצעים את השיר שכתב הרשי רוטנברג. צפו בקליפ המרגש.