ז' שבט תשפ"א
שר הרווחה ב'סולם': כסף שחוזר מהרווחה לאוצר - כישלון שלי

בביקור קיבל השר סקירה על הפעילות הייחודית של 'סולם' ליציאת ילדים ממעגל הקשיים לחיים רגילים. "ראיתי פה את כברת הדרך שהילדים עושים אצלכם בשנה אחת זה משהו מדהים" אמר כץ.

לכתבה המלאה

נפצעתם בעבודה? הנה כמה דברים שחשוב לבדוק

תוכן שיווקי

התנהלות נכונה במישור הרפואי, התעסוקתי ומול ביטוח לאומי תאפשר לכם למצות את זכויותיכם לאחר תאונת עבודה. הנה המדריך להחלמה מהירה בס"ד.

לידיעה המלאה

מופע להקת "מחול על גלגלים" תתקיים בתאטרון ירושלים

רחלי לוין

הלהקה "מחול על גלגלים" מביאה אל הבמה שפה אומנותית, ועוצמה רגשית של ניצחון הרוח על הגוף, של הרצון על המגבלה. הופעותיה של הלהקה מעניקה משמעות חדשה לתנועה/

לידיעה המלאה

תלמידי מגמת עיצוב בתי הכנסת של 'פרוג' בסיור עיצובי ארון הקודש

יעקב עזרא

איך מעצבים ארון קודש? איך מתאימים את שפת העיצוב של בית הכנסת, לטעמם של המתפללים? באלו חומרים ניתן לעשות שימוש בבניית ריהוט ו לבית הכנסת? כל השאלות הללו, הם מוטיבים אותם לומדים תלמידי הקורס הייחודי מסוגו בארץ-עיצוב פנים לבתי כנסת, של בית הספר לעיצוב 'פרוג'.

לידיעה המלאה

נציגי משרד ראש הממשלה ביקרו במעון 'סולם'

יעקב עזרא

סולם זכיינית של משרד הרווחה להפעלת תכנית 'מסיכון לסיכוי' בירושלים. התכנית נועדה לשלב ילדים בעלי צרכים מיוחדים במעון רגיל. התכנית רשמה במשך השנים בהם היא מופעלת ב'סולם' הצלחה רבה.

לידיעה המלאה

תלמידות קורס צילום של 'פרוג' ערכו יום צילומים לילדי 'סולם'

רחלי לוין

בשבוע שעבר התקשרו מ'סולם' (סיוע ועידוד לילד המיוחד) להורים וסיפרו על היוזמה של בית הספר לעיצוב 'פרוג', שצלמות הלומדות בקורס הצילום שלהם, תבואנה לצלם את הילדים שמולאים להם 3 ביום צילומים לקראת ל"ג בעומר. בצירוף אלבום תמונות מעוצב.

לידיעה המלאה

איך הילדים שלכם מגיעים לבית הספר ?

תוכן שיווקי

ילדים נחשבים כאוכלוסייה שנמצאת בסיכון גבוה להיפגע בתאונות דרכים לכל אורך השנה ובעיקר בכל הנוגע לבית ספר. עם זאת, יש כמה דברים שאפשר לעשות בשביל לשפר את הבטיחות ולצמצם את הסכנות

לידיעה המלאה

שאלת המיליון דולר: איך עושים כסף ?

תוכן שיווקי

ההשתדלות הטובה ביותר להגדיל את הסיכוי להרוויח משכורת גבוהה היא לבחור תחום לימודים נחשק, מתגמל ומאתגר. החל מהנדסת מחשבים, דרך מנהל עסקים ועד בינוי – הנה כמה מקצועות רווחיים.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו

מתחדשים בשבילכם: לאחר חודשים של הכנות ותכניות, מחשבות ורעיונות, פגישות והצעות, בשעה טובה אתר לדעת החדש עלה היום (ה') לאוויר בס"ד. כנסו לאתר החדש ותופתעו לטובה. מתחדשים בשבילכם.

דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה

בעוד 47 שנים החרדים יהיו 32% מהאוכלוסייה מול החילונים שיהיו 48%, כך עולה מדו"ח הלמ"ס. נתונים נוספים: 17% מהיהודים דיווחו שהתחזקו בדת יותר ממה שהיו בעבר. הציבור החרדי נמצא בסיכון גדול יותר לעוני, אך חצי הכוס המלאה: הציבור החרדי אופטימי מיתר האוכלוסייה היהודית.

רוסיה: הצלחה רבה לסמינר "יחד" לצעירים יהודים

ארגון הגג של כל פעילות הצעירים ברוסיה "יחד" בסדרת סמינרים לאלפי התלמידים. החודש - נערך הסמינר בהצלחה באיטליה. ברכת רבה של רוסיה הגר"ב לאזאר, הוקראה בפני המשתתפים הרבים

שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל

המונים נטלו חלק ב'שבע ברכות' המרכזי לבן רבה הראשי של רוסיה. החגיגה החלה בהתחלת כתיבת ספר תורה מהודר לאחדות ישראל. בהתוועדות חסידית הסתיימה השבע ברכות בשעות הבוקר המוקדמות

ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים

חבר מועצת העיר ירושלים ומחזיק תיק ספורט חרדי אברהם בצלאל: "יש חשיבות רבה לעידוד אורח חיים בריא לציבור החרדי, הפעילות מהווה נדבך נוסף בעבודה העירונית המאומצת לשינוי התפיסה והחשיבה הבריאותית בנושא".

הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה

במהלך לוגיסטי מורכב, הסתיים הליך הוצאת קרונות ה"כרמלית" שנפגעו בשריפה בשנה שעברה. הקרונות החדשים הוכנסו.

35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות

מס הכנסה פשט על שכונת מאה שערים והופתע לגלות כי 35% מהעסקים שנבדקו, לא רשמו הכנסות. קדמו לפעילות, קניות ביקורת מקדימות ותצפיות. אחד המוכרים: "אין לי הסבר, אני לא הייתי בעסק ששמו את הצ'קים במגירה".

מאגר המידע של "כל זכות" - לשירות יעיל ונגיש

מאגר המידע של אתר "כל זכות" לשירות יעיל ונגיש להכרת הזכויות שלכם והדרך למימושן. מגלגלין זכות.

אלעד מצטרפת לערים שהסדירו את תחום מודעות הרחוב

העיר אלעד עושה סדר כללי בפרסום חוצות ומודעות רחוב. במכרז שערכה עיריית אלעד זכתה קבוצת 'גיל גרופ' בהפעלת מערך לוחות המודעות ושילוט חוצות. עושים סדר.

השקר שנחשף: קלוגהפט שימש כיועץ לראשת מרצ

מבוכה למפלגת השמאל: יומיים לאחר ניצחונה של ח"כ זנדברג במירוץ לראשות מרצ, התברר כי היועץ האסטרטגי של הימין, משה קלוגהפט, שימש כיועץ מרכזי במטה שלה, למרות שהכחישה זאת שוב ושוב במהלך הקמפיין. עולם השקר.

עידו קפטן בסינגל חדש – "עולם של ילדים"

רגע לפני שחוגג בר-מצווה ועובר מ'עולם של ילדים' אל עולמם של הבוגרים מוציא קפטן סינגל חדש "עולם של ילדים".

"לעכטיג" - ישראל אדלר ופינקי וועבר בדואט מרטיט

לראשונה בדואט בכורה מטלטל: ישראל אדלר ופינקי וועבער מייחלים ומתפללים יחדיו: "מאך שוין לעכטיג", בליווי מקהלת "נרננה". האזינו לתחינת הלב.