17:10
א' כסלו תשע"ח
הנשיא ריבלין דחה את בקשת החנינה של אלאור אזריה
נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין החליט היום, לדחות את בקשת החנינה של אלאור אזריה. מצורף נוסח החלטת הנשיא שהועבר בחתימת היועצת המשפטית של בית הנשיא אל אזריה:
ירוחם שמואלביץ

13:39
א' כסלו תשע"ח
נתניהו ונשיא צרפת שוחחו חצי שעה על המשבר בלבנון
ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח בצהריים בטלפון עם נשיא צרפת עמנואל מקרון. השיחה ארכה כחצי שעה ונקבעה לבקשת נשיא צרפת. הנשיא מקרון עדכן את רה״מ נתניהו במגעים שהוא מקיים סביב המשבר בלבנון. שני המנהיגים קבעו לשוחח שוב בימים הקרובים ולהיפגש בפריז בתחילת החודש הבא.נתניהו ומקרון שוחחו גם על הסכם הגרעין עם איראן על ניסיונות ההתבססות של איראן בסוריה וכן על פעולותיה במרחב.
לוי אשכנזי

13:06
א' כסלו תשע"ח
מחאת הנכים: הכניסה למשרד ראש הממשלה נחסמה
הכניסה למשרד רה"מ מרחוב קפלן נחסמה עקב מחאת הנכים. עם הגעת המשטרה למקום הנכים עברו לצד הדרך. המשטרה ערוכה במקום.
שלום בר ששת

11:53
כ"ז חשון תשע"ח
עיריית חיפה ביקשה צו הריסה למיכל האמוניה
עיריית חיפה הגישה הבוקר לבית המשפט לעניינים מקומיים בקשה לצו הריסה וצו איסור שימוש למיכל האמוניה. זאת, בהמשך לפס"ד של בית המשפט העליון לפיו המיכל בנוי ללא היתר.
אשר הלפרין

10:27
כ"ו חשון תשע"ח
המשטרה עצרה חשוד בשוד ברמת גן לאחר סריקות אחריו
לפני זמן קצר אירע שוד בחנות בר"ג, כוחות משטרה אשר הגיעו למקום פתחו בסריקות נרחבות ולאחר זמן קצר נעצר חשוד אחד באזור מחלף אלוף שדה. המשטרה ממשיכה בסריקות.
שלום בר ששת

10:51
כ"ג חשון תשע"ח
ארבע הצוותי כיבוי מנסים לכבות שריפה סמוך למושב אביעזר
שריפת יער פרצה סמוך למושב אביעזר. ארבעה צוותי כיבוי פועלים במקום בניסיון לעצור את האש. בשלב זה, אין סכנה לישובים הסמוכים.
שלום בר ששת

10:45
כ"ג חשון תשע"ח
תקרת מבנה קרסה ברחוב מנוחה בת"א - אין נפגעים
לפני זמן קצר דווח על קריסה חלקית של תקרה במבנה מגורים ברחוב מנוחה בת"א. כוחות משטרה שהוזעקו למקום וידאו כי אין במבנה לכודים ובמזל האירוע הסתיים ללא נפגעים בנפש. המשטרה סגרה את המתחם וכעת ממתינים לבדיקה של הגורמים המוסמכים כדי לקבוע אם המבנה כשיר ומתאים למגורים.
שלום בר ששת

18:02
ט"ז חשון תשע"ח
במהלך פעולות סביב מנהרת הטרור התגלו חמש גופות מחבלים בשטח ישראל
דובר צה"ל מוסר כי במהלך הימים האחרונים ביצעו כוחות פיקוד הדרום ואוגדת עזה פעולות משלימות לחשיפה ולסיכול מנהרת הטרור שנוטרלה ב-30 באוקטובר 2017 בשטח ישראל. במהלך העבודות אותרו בשטח ישראל חמש גופות מחבלים.
שלום בר ששת

09:05
ט"ז חשון תשע"ח
הלילה הוחלפו השעונים בארה"ב ועברו לשעון חורף
בשבוע מאוחר מישראל, הלילה עברה ארה"ב לשעון חורף. שעון החורף של ארה"ב, עובר באופן קבוע בכל שנה בלילה שבין מוצ"ש לראשון שיוצא לאחר התאריך הראשון בנובמבר.
ירוחם שמואלביץ

09:48
י"א חשון תשע"ח
שני חשודים שהתקרבו לכוח צה"ל בכפר נבי צאלח נורו ונפגעו
לפני זמן קצר התקרב רכב לעבר כוח צה"ל סמוך לכפר נבי צאלח באופן חשוד. כוח צה"ל שהיה במקום הגיב בירי לעבר הרכב והחשוד. זוהתה פגיעה בשניים מהנוסעים ברכב והם מטופלים במקום, אין נפגעים לכוחותינו. האירוע מתוחקר.
שלום בר ששת

09:35
י"א חשון תשע"ח
הפרקליטות הגישה כתב אישום ועסקת טיעון נגד השר לשעבר סטס מסז'ניקוב
המחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה הגישה היום לבית משפט השלום בתל-אביב כתב אישום נגד שר התיירות לשעבר, מר סטס מסז'ניקוב. יחד עם כתב האישום הוגש לבית המשפט הסדר טיעון שעל פיו מסז'ניקוב יודה בעובדות כתב האישום ובעבירה של מרמה והפרת אמונים והצדדים יבקשו במשותף מבית המשפט לגזור עליו 15 חודשי מאסר בפועל ו70 אלף שקל קנס.
לוי אשכנזי

13:14
ו' חשון תשע"ח
כפר גדעון: שריפה פרצה בבית כנסת
לפני זמן קצר פרצה שריפה בבית כנסת שהיה ריק מאנשים בכפר גדעון.שוטרי משטרת ישראל שהוזעקו למקום פינו כ-180 תלמידות מבית ספר סמוך עקב העשן הסמיך. ללא נפגעים בארוע, לוחמי כב"ה פועלים לכיבוי השריפה בשעה זו.הסיבה לפרוץ הדליקה טרם ברורה.
שלום בר ששת

12:36
ו' חשון תשע"ח
יו"ר העבודה אבי גבאי: איננו מכבדים כפיה דתית
יו"ר המחנה הציוני, אבי גבאי, בתגובה להחלטת מרים נאור בנוגע לפתיחת המרכולים בשבת: מכבדים את הדת, לא מכבדים כפיה דתית. מברך את נשיאת העליון היוצאת מרים נאור עם פסיקתה האחרונה ומאחל בהצלחה למחליפתה אסתר חיות.
לוי אשכנזי

12:34
ו' חשון תשע"ח
ראש עיריית ת"א: כמו שבני ברק סוגרת בשבת כך אנו מחליטים על אופיה של עירנו
ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי בעקבות החלטת בג"צ בנושא פתיחת עסקים בשבת: "העיר תל אביב-יפו הייתה חופשית ותישאר חופשית. ההחלטה המאוזנת של בג"צ, בראשות השופטת נאור, שומרת מחד על הערך הסוציאלי של השבת כיום מנוחה, ומאידך מאפשרת מענה ומתן שירותים נדרשים לתושבי העיר במסגרת יום המנוחה והבילוי.
ירוחם שמואלביץ

12:29
ו' חשון תשע"ח
השר ליברמן: החלטת בג"צ ראויה - אין סיבה לכפות אורח חיים שאינו רצונם
שר הביטחון ליברמן בטוויטר על החלטת בג"צ המרכולים: החלטה ראויה! אין כל סיבה שהמדינה תפגע במרקם העירוני בתל אביב, ותכפה על תושבי העיר, ורוב האזרחים בישראל, אורח חיים שאינו על פי דרכם ורצונם.
לוי אשכנזי

12:23
ו' חשון תשע"ח
סגן השר אלי בן דהן: אין מנוס אלא לחוקק חוק לבטל את פסק הדין
סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן (הבית היהודי) הגיב לפסיקת בג"צ בנושא המרכולים בשבת: "בג"צ לוקח לעצמו סמכות להכריע בנושא שנציגי הציבור, חברי הכנסת, מעוניינים להתקדם בו קמעא קמעא. שוב בג"ץ מכריע הכרעות ערכיות המנוגדות לרצון העם ונציגיו. אין מנוס אלא מלחוקק חוק המבטל את פסק הדין ומשאיר את סמכות ההכרעה בנושאים אלו, רק בידי נציגי העם".
לוי אשכנזי

10:15
ו' חשון תשע"ח
חשד: התקשר למוקד 100 ומסר שהוא מתכוון לבצע פיגוע בגדרה
במוקד 100 של משטרת ישראל התקבלה אתמול בשעה 08:00 שיחה מאדם שמסר כי בכוונתו לבצע פיגוע בגדרה. בעקבות פעולות חקירה מהירות אותר החשוד ונעצר במקום. בחקירתו הביע החשוד חרטה על מעשיו וטען כי עשה את המעשה בגלל סכסוך משפחתי. החשוד בן 18 תושב ערערה- בנגב נעצר והיום יובא בפני שופט בימ"ש השלום ראשל"צ להארכת מעצרו.
שלום בר ששת

09:58
ו' חשון תשע"ח
שני מנקי חלונות נתקעו בין שמים וארץ
לפני זמן קצר התקבל דיווח בגין 2 אנשים לכודים במתקן לניקוי חלונות ברח' החשמונאים בת"א. כוחות משטרה שהגיעו למקום הבחינו בשניים כשהם על מתקן לניקוי חלונות בבניין. מבדיקה ראשונית עולה כי ככל הנראה נקרע כבל במתקן.
שלום בר ששת

20:26
ב' חשון תשע"ח
השר לוין על בג"צ: פעם אחר פעם מוכיחים את שמאלניותם
השר יריב לוין על פסיקת בג״ץ בעניין נתיב האבות:״שופטי בג״ץ מוכיחים פעם אחר פעם כי למאגר פסיקותיהם השמאלניות אין סוף. השופטים ממשיכים לפסוק באופן סלקטיבי, ובוחרים להתאכזר לתושבים תמימי לב שלא ביקשו מהמדינה דבר מלבד האישור לנסר את בתיהם שלהם בכדי להתאימם לדרישות של השופטים עצמם. אני שב וקורא לאמץ חוק להקדמת גיל הפרישה של השופטים אשר יאפשר רענון רחב של הרכב בית המשפט העליון״.
לוי אשכנזי

18:17
ב' חשון תשע"ח
קריית גת: אדם נפגע מרכבת חולפת
"אדם שנכנס לשטח מסילות הרכבת באזור קריית גת נפגע ככל הנראה מרכבת חולפת. למקום נקראו משטרת ישראל וכוחות הצלה. לפי שעה, תנועת הרכבות מדרום תסתיים בתחנת קירית גת, רכבות מצפון תסתיימנה בתחנת לוד.
שלום בר ששת

13:15
ב' חשון תשע"ח
עשרה מבי ן15 העצורים של להבה שוחררו - גופשטיין יובא בפני בית משפט בהמשך
עשרת פעילי להבה שנעצרו הבוקר שוחררו בתחנת המשטרה ללא הבאתם כלל לבית המשפט. עשרת פעילי להבה שוחררו בתחנת המשטרה. יו"ר הארגון בנצי גופשטיין יובא בשעה 15:30 לבית משפט השלום בירושלים לדיון בעניינו.
שלום בר ששת

11:51
ב' חשון תשע"ח
שלושה פצועים בתאונת דרכים בסמוך למחלף מורשה
בכביש 5 ממחלף מורשה לכיוון מערב, נפצעו שלושה אנשים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח 2 פצועים, בהם: 1 בינוני כבן 40 עם חבלת חזה לבי"ח בלינסון ו- 2 קל לבי"ח איכילוב ובלינסון.


19:12
כ"ט תשרי תשע"ח
צה"ל תקף את מקורות הירי בסוריה בתגובה לזליגת הירי
בתגובה לזליגת הירי בצפון רמת הגולן מוקדם יותר היום תקף צה"ל את מקורות הירי. צה״ל לא יסבול כל ניסיון פגיעה בריבונותה של מדינת ישראל ובביטחון תושביה. צה״ל רואה במשטר הסורי אחראי לנעשה בשטחו.
שלום בר ששת

18:23
כ"ח תשרי תשע"ח
ברמת הגולן זוהה שיגור מהלחימה בסוריה
בהמשך לדיווח על אזעקה ברמת הגולן, זוהה שיגור אחד כתוצאה מהלחימה הפנימית בסוריה. לא זוהתה נפילה בשטח מדינת ישראל.
שלום בר ששת

18:10
כ"ח תשרי תשע"ח
שוב אזעקה ברמת הגולן ככל הנראה בשל ירי מסוריה
אזעקה נוספת הופעלה בבסיסים צבאיים בצפון רמת הגולן, ככה"נ מדובר בירי כתוצאה מהלחימה הפנימית בסוריה. הפרטים בבדיקה.
שלום בר ששת

15:43
כ"ח תשרי תשע"ח
מספר מקרים של יידוי אבנים בשעה האחרונה
ערבים יידו אבנים לעבר רכבים בלובן א- שרקייה צפונית מזרחית לרמאללה וזריקת אבנים סמוך לא-סוויה כמו כן נהגת דיווחה על זריקות רבנים ב 443 מזרחית למחסום מכבים
שלום בר ששת

15:20
כ"ח תשרי תשע"ח
אזעקה הופעלה בבסיסים צבאיים בצפון רמת הגולן
אזעקה הופעלה בבסיסים צבאיים בצפון רמת הגולן, הפרטים בבדיקה.
שלום בר ששת

08:18
כ"ח תשרי תשע"ח
שמונה נפגעים בתאונת דרכים פונו לבית החולים ברזילי
למרכז הרפואי ברזילי הובאו 8 נפגעים(בני מיעוטים) לאחר שנפגעו בתאונת דרכים מאזור יער איתן. שבעה במצב קל אחד במצב בינוני. הפצועים מטופלים בחדר המיון.
שלום בר ששת

08:10
כ"ח תשרי תשע"ח
החרפת המאבק מול רה"מ ע"י ראשי רשויות ביו"ש
מחריפים את המאבק מול ראש הממשלה על הבטחון והבנייה ביו"ש - הבוקר בשעה 11:00 יקיים ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן וראשי רשויות נוספים מיו"ש מסיבת עיתונאים מול בית ראש הממשלה יחד עם משפחות שכולות ונפגעי טרור.
לוי אשכנזי

08:09
כ"ח תשרי תשע"ח
שני פלסטינים נעצרו בחשד להסתה באמצעות כלי תקשורת
הלילה התקיימה פעילות משותפת של כוחות צה״ל, שב״כ והמנהל האזרחי, במסגרתה פשטו הכוחות על שמונה כלי תקשורת והפקה פלסטיניים החשודים בהפצת ושידור חומרי הסתה המעודדים לטרור. שני מבוקשים החשודים בהסתה נעצרו לחקירה.
שלום בר ששת

18:51
כ"ז תשרי תשע"ח
ילדו של ילד נלכדה במעלית
ילד כבן שנתיים שנפצע באורח בינוני טופל ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף ירושלים לאחר שידו נלכדה במעלית בבניין מגורים בירושלים. נסיבות ואופי המקרה בבדיקה.
שלום בר ששת

13:42
כ"ו תשרי תשע"ח
פעוט כבן שנתיים במצב קשה לאחר שטבע בבריכה בביתו
פעוט כבן שנתיים במצב קשה טופל ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף שרון לאחר שטבע בבריכה פרטית בביתו בנתניה. בועז גוטל חובש רפואת חירום של איחוד הצלה סיפר: "תוך כדי עבודתי בסמיכות לביתו נשמעו זעקות של הצלה ויצאתי מיידית להגיש סיוע רפואי ראשוני. הפעוט היה ללא הכרה לאחר שטבע ולאחר טיפול ראשוני בסיוע מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הוא פונה לבית החולים לניאדו במצב קשה אך יציב".
שלום בר ששת

12:44
כ"ו תשרי תשע"ח
חיילת נפצעה בבסיס בדרום ופונתה במצב בינוני
חיילת צה"ל נפצעה באורח קל-בינוני לאחר שרכב צבאי התדרדר לכיוונה במהלך טיפול שגרתי בבסיס בדרום הארץ. המשטרה הצבאית פתחה בחקירת נסיבות האירוע.
שלום בר ששת

07:31
כ"ה תשרי תשע"ח
ירי לעבר מכונית בסמוך לבית שערים בצפון
פצוע מירי בפלג גופו העליון טופל ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה כרמל בסמוך לצומת בית שערים. הפצוע כבן 40 פונה לבית החולים במצב בינוני עד קשה. נסיבות המקרה בבדיקה.
שלום בר ששת

07:31
כ"ה תשרי תשע"ח
רוכב אופניים נפגע בתאונה ברחוב ז'בוטינסקי ברמת גן
בשעה 06:35 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על רוכב אופניים שנפגע מרכב בדרך זאב ז'בוטינסקי ברמת גן. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח איכילוב גבר כבן 20 במצב בינוני עם חבלת ראש
שלום בר ששת

22:35
כ"ד תשרי תשע"ח
רכב נפגע מאבנים בכניסה הצפונית לאפרת
מחבלים יידו אבנים לעבר רכב סמוך לכניסה הצפונית לאפרת נזק שימשה פצוע קל בידו
שלום בר ששת

22:30
כ"ד תשרי תשע"ח
נצרת: רימון הלם נזרק לעבר בית קפה
לפני זמן קצר התקבלה הודעה במוקד 100 על זריקת רימון הלם לעבר בית קפה בשוק בנצרת. שוטרי משטרת ישראל הוזנקו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת הארוע.
שלום בר ששת

22:30
כ"ד תשרי תשע"ח
הרצוג תוקף את נתניהו על דבריו נגד המפכ"ל
ראש האופוזיציה, ח"כ יצחק (בוז'י) הרצוג, בתגובה לדבריו של רה"מ כנגד מפכ"ל המשטרה: ‏"מה שהחל באמנים, עיתונאים ושופטים, כעת מגיע לשוטרים. שיסוי, הסתה ופילוג למען האינטרס האישי בכל מחיר, גם במחיר אחדות העם ופגיעה בסמלי החוק והשלטון."
לוי אשכנזי

17:44
י"ח תשרי תשע"ח
מודיעין עילית: ילד שנסע על אופניים החליק ונחבל בראשו - מצבו בינוני
ילד שרכב על אופניים חשמליים ברחוב רשב"י במודיעין עילית החליק ונחבל בראשו ובפלג גופו העליון. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף מודיעין עילית העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ומצבו מוגדר בינוני.
שלום בר ששת

13:26
י"ח תשרי תשע"ח
גשם החל לרדת באזור חיפה
גשם החל לרדת באזור חיפה והקריות.
ירוחם שמואלביץ

10:25
י"ח תשרי תשע"ח
תינוק בן יומו נמצא ללא רוח חיים בתינוקייה בבית החולים הלל יפה בחדרה
תינוק בן יומו נמצא ללא רוח חיים בעריסתו בתינוקיית בית החולים הלל יפה בחדרה. סיבת המוות לא ברורה. התינוק, טופל על ידי אחות התינוקייה זמן קצר לפני שנמצא ללא סימני חיים בעריסה. בוצעה החייאה ממושכת, אך לבסוף, נאלץ הצוות לקבוע את מותו.
שלום בר ששת

08:34
י"ח תשרי תשע"ח
מאה מתפללים נכנסו הלילה לקבר אלעזר בכפר עוורתא בשומרון
הלילה, אבטחו כוחות צה"ל, מג״ב ומשטרת ישראל כניסה של כ-100 מתפללים למתחם קבר אלעזר הנמצא בכפר עוורתא שבחטיבה המרחבית "שומרון". התפילות התקיימו כסדרן.
שלום בר ששת

21:12
י"ז תשרי תשע"ח
בני ברק: נער נפגע בתאונת דרכים ברחוב חזון איש
נער הולך רגל טופל ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף בני ברק לאחר שנפגע מאוטובוס ברחוב חזון איש פינת בית הלל בבני ברק. הפצוע סובל מחבלות ופציעות בראשו ובפלג גופו העליון. נסיבות התאונה בבדיקה.
שלום בר ששת

19:32
י"ז תשרי תשע"ח
רחפן של צה"ל נפל בדרום רצועת עזה
רחפן של צה"ל נפל בדרום רצועת עזה. מדובר צה"ל נמסר כי אין חשש לדלף מידע.
שלום בר ששת

09:46
ט"ז תשרי תשע"ח
צעיר נפגע ממכת חום במהלך מרתון ארץ התנך
במהלך מרתון ארץ התנ"ך המתקיים כעת באזור השומרון, צעיר שהצטרף למקצה 10 ק"מ נפגע ככל הנראה ממכת חום ופונה במצב בינוני על פי גורמי רפואה לבי"ח הדסה הר הצופים.
שלום בר ששת

09:43
ט"ז תשרי תשע"ח
רוכב אופניים חשמליים נפגע הבוקר במצב בינוני בתאונת דרכים עם משאית
הבוקר בשעה 05:34 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על רוכב אופניים חשמליים שנפגע ממשאית ונלכד תחתיה ברחוב לוינסקי בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח איכילוב גבר כבן 30 במצב בינוני בהכרה, עם חבלות בגפיים.
שלום בר ששת

14:56
י"ד תשרי תשע"ח
פיצוץ נשמע לפני זמן קצר ברחוב קם בתל אביב
לפני זמן קצר נשמע קול פיצוץ ברח' קם בתל אביב. כוחות משטרה שהגיעו למקום הבחינו באופנוע שניזוק מפיצוץ. חבלנים במקום ובודקים את נסיבות הפיצוץ. אין נפגעים בנפש. נפתחה חקירה ונסיבות האירוע נבדקות.
שלום בר ששת

13:17
י"ג תשרי תשע"ח
בן 50 נפל בעת עבודה באזור התעשייה בקריית שמונה - מצבו קשה
פועל נפל מגובה במפעל באזה"ת הדרומי בקרית שמונה. חובשים ופאראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים במסוק מד"א לבי"ח רמב"ם גבר כבן 50 במצב קשה עם חבלת ראש כשהוא מורדם מונש
שלום בר ששת

07:55
י"ג תשרי תשע"ח
בני ברק: מתנדבי איחוד הצלה מבצעים החייאה על פעוט
מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף בני ברק בהחייאה בדקות אלו על פעוט שאיבד את ההכרה בביתו בבני ברק. נסיבות המקרה בבדיקה.
שלום בר ששת

07:50
י"ג תשרי תשע"ח
מחאת הנכים: חסימות באזור נמל אשדוד
מחאת הנכים: הבוקר חסמו הנכים את הכניסה הצפונית לעיר אשדוד (נמל אשדוד) עם מספר כלי רכב של משתתפי המחאה.
שלום בר ששת

גשם ראשון וכבר תקלות בכבישים ושיבוש ברמזורים

לא מדובר בסערה, גם לא במזג אוויר קיצוני. גשם רגיל של חורף שירד הלילה והבוקר, הביא לבלגאן בכבישים, חסימות, פקקים ורמזורים מושבתים. עיקר הבעיות באזור המרכז, אך גם בצפון הארץ נרשמו תקלות במערכות הרמזורים.

נעצרו הלילה שלושה חסידים שנכנסו לקבר יוסף

שלושה בחורים חסידי ברסלב שנכנסו הלילה לקבר יוסף, מצאו עצמם בסכנה לאחר שרכבם נגנב ונשרף. כוח של צה"ל נאלץ לחלצם ולאחר מכן הם נעצרו על ידי המשטרה.

אייכלר: "על כשרות ועל בריאות המזון לא מתפשרים"

ח"כ הרב ישראל אייכלר אמר במהלך דיון בוועדת הבריאות של הכנסת על "רפורמת הקורנפלקס" כי: על כשרות ועל בריאות המזון לא מתפשרים. כשרות.

צפו: מפגיני הפלג הירושלמי מתפרעים בבני ברק

צפו בווידאו: מפגינים מהפלג הירושלמי גוזלים את הרבים באמצעות חסימת כבישים בעיר בני ברק היום (ב') החל משעות אחה"צ. מדובר בגזל זמן של רבבות תושבים חפים מפשע. המשטרה נערכת בכוחות מתוגברים בעיר. חילול השם.

מחלוקת בדגל התורה: מי מחליט הרבנים או הפוליטיקאי

הבחירות על ראשות עיריית בית שמש עולה שלב, והפעם מחלוקת פנימית בדגל התורה. הכל קורה לאחר החלטתו של ראש העיר להתמודד קדנציה רביעית, מה שהביא את לשכתו של גפני להוציא הודעה נגד אבוטבול, והתגובה לא איחרה לבוא מצד מונטג.

גשר הולכי הרגל בין ב"ב לגבעת שמואל נפתח מחדש

כשלושה חודשים לאחר שהגשר בין ב"ב וגבעת שמואל קרס כתוצאה מפגיעת מנוף, הלילה עמלו בכדי להציב גשר חדש בהשקעה של למעלה ממיליון שקלים. במקביל עמלים כעת על תוכנית רחבה בהשקעה של כ-300 מיליון במסגרתה יוחלף הגשר.

משבוע הבא יופצו השטרות החדשים של 100 ו-20

השטרות הבאים בסדרת השטרות החדשה – בעריכים של 20 ש"ח ו- 100 ש"ח, יופצו לציבור החל מיום חמישי הבא. את השטר הראשון יקבל נשיא המדינה ריבלין.

האם מותר לעקור עצי פרי להקמת עיר חרדית ?

את השאלה העלו בפני שר התורה מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א מנהלי השיווק של העיר החרדית החדשה "דורות עילית" במזרח גוש דן שעלו למעונו וקיבלו את ברכתו. התשובה בפנים

70 מיליארד דולר - שווי החברות הישראליות בנאסדק

70 מיליארד דולר - זהו שווי השוק הכולל של 94 חברות ישראלית הנסחרות בבורסת הנאסד"ק. שר הכלכלה בפגישה עם יזמים ישראלים בניו יורק: "ההקלות ברגולציה ומדיניות המס האטרקטיבית, הופכים את הרישום הכפול בבורסה בישראל לכדאית מתמיד". כלכלה.

צפו: יהודה משי זהב בגוב האריות והלביאות

יו"ר זק"א יהודה משי זהב, ראה כבר הרבה בחייו, אך ספק אם אי פעם נכנס לגוב האריות. בסיור עבודה באפריקה הוא החליט להתנסות גם בדבר הזה, נרגיע ונספר כי מדובר בלביאות מאולפות. יהודה וללביאות שלום.

דואט מעניין: עקיבא מרגליות עם חיים ישראל

הזמר והיוצר החסידי עקיבא מרגליות, משחרר סינגל שני מתוך האלבום ״מרגליות וחברים״ והפעם יחד עם ענק המוזיקה היהודית החסידית חיים ישראל.

מוטי שטיינמץ השיק את האלבום החדש - וכולם הגיעו

בנים וראשי ערים, אישי ציבור, עיתונאים ומובילי דעת קהל התייצבו אמש (מוצ"ש) להשקת אלבום הבכורה של אמן רגש הזמר מוטי שטיינמץ - 'הנשמה בקרבי'. הצלם קובי הר צבי מגיש תיעוד מסכם

דה תניעהל'ה: שלום למר בקליפ חסידי מרגש במיוחד

שיר הגעגועים שכבש את העולם החסידי, עכשיו בקליפ מושקע במיוחד: הזמר שלום למר יחד עם מקהלת שירה מבצעים את השיר שכתב הרשי רוטנברג. צפו בקליפ המרגש.